Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canım kullanıcı kontrol panelıne tıkla oda ozel mesajlar var orada yanlarındakı boşluklara tıkla ısaretle yanı alta ın secılılerı sıl de sılınce haber ver anlatcagım bısey var :KK43:

Canim hayirdir kotu bisey yok inşallah banada mesaj atarmsin

mrb kızlar bende daha yeni üye oldum bu konuyu araştırıodum bilgisi olanlardan yardım istiorumm☺️biz eşimle 2 gün ardarda ilişkiye girdik sonra tarihe baktığımda tam yumurtlama günümde olduğumu farkettim ilk ilişkiden 36 saat sonra yani ikinciden 12 saat sonra oluyo norlevo içtim sizce ilaç etkili olmuşmudur tam yumurtlama tarihi olduğu için korkuyorum herkes aynı şeyden bahsediyoda sanırım benimde olmaz korkma gibi sözler duymaya ihtiyacım var😔😊

canımm şimdi sen dorttane hapmı içtin ?

canımm şimdi sen dorttane hapmı içtin ?

hyır normal 1 kutu 2 tane hap içtim şöyle söylim ilk ilişkimdem 36 saat geçmişti 2 cisinden 12 saat geçmişti ilaç aldığımda .ilk ilişkimdem 24 saat sonra ikinciyi yaşadık ondanda 12 saat geçtikten sonra ilaç aldım

Son düzenleme:
hyır normal 1 kutu 2 tane hap içtim şöyle söylim ilk ilişkimdem 36 saat geçmişti 2 cisinden 12 saat geçmişti ilaç aldığımda .36 saatin içinde yani 12 saat of karıştı umarım anlatabildim

anladım canım 72 saate kadar koruyucu ozellıgı var zaten kusma yada ıshal olmadıysa ılac etkı eder yumurtlama gunu olması ve ıkı kere ılıskı olması aslında birazcık kotu olmuş ama etkılı bır ılaç ınsallah korumuştur hamıle degılsındır

canım olay anladığın giibi işte okumuşsundur mesajı tum terslıkler benı buluyo kısacası

Canim o konu hakkinda bende arastrdm nette acaba benmkide oyle bi kanamami diye ama o kanama normal adetten farkli renkte ve farkli miktarda oluyomus o yüzden beklemen lazim birazdaha

anladım canım 72 saate kadar koruyucu ozellıgı var zaten kusma yada ıshal olmadıysa ılac etkı eder yumurtlama gunu olması ve ıkı kere ılıskı olması aslında birazcık kotu olmuş ama etkılı bır ılaç ınsallah korumuştur hamıle degılsındır

saol canım☺️aslında hem istiorum hem istemiyorum of beklicem görcem artık😄allah hepimize zamanı geldiğinde nasip etsin inşallah

Canim o konu hakkinda bende arastrdm nette acaba benmkide oyle bi kanamami diye ama o kanama normal adetten farkli renkte ve farkli miktarda oluyomus o yüzden beklemen lazim birazdaha

bukadarda ıhtımal birleşmez demı asel yuh derım artık :KK43: agrı var suan ya cok kafama taktm kac gundur uyuamıyorum dun cıvanpercemı ıctıydım bıde bugun geldı ne ılgıncse bugun bıdaha ıccem

bukadarda ıhtımal birleşmez demı asel yuh derım artık :KK43: agrı var suan ya cok kafama taktm kac gundur uyuamıyorum dun cıvanpercemı ıctıydım bıde bugun geldı ne ılgıncse bugun bıdaha ıccem

Sanmıyorum civanpercemi zaten adet sokturuyo diye biliyorum inşallah adete dönüşür inan okadar psikoljsi bozuluyoki insanin ben bile adet olduğum halde hala acaba diyorum

Sanmıyorum civanpercemi zaten adet sokturuyo diye biliyorum inşallah adete dönüşür inan okadar psikoljsi bozuluyoki insanin ben bile adet olduğum halde hala acaba diyorum

canım bıde agrı oluyo ustune görmede agrı olmaz herhalde dua et canım nolur :KK43:

Agri varsa adettir inşallah canim ya uzulme sıkma canını ederim tabi

ınsallah kuzucum bunun nekadar surmesı gerekıyo normal adet günüme kadar surmesı gerekıyo galıba bıde cok gelmesı gerekıyo demı lekelenme gıbı olmaması gerekıyo demı

ınsallah kuzucum bunun nekadar surmesı gerekıyo normal adet günüme kadar surmesı gerekıyo galıba bıde cok gelmesı gerekıyo demı lekelenme gıbı olmaması gerekıyo demı

Canim bildigim kadariyla farkli hem sure olarak hem yogunluk olarak normal adet gibi degilmis

ınsallah canım zaten herkesde gorulmuyomuş bıde tum ıhtımaller bırlesırse yuh derım artık :)

senııı öldürurummmmm:KK70: bak senın durumunda olsaamm uzat bacakları al kola cıps dızı keyfı manevı huzurluluk ısteeee ya :)

senııı öldürurummmmm:KK70: bak senın durumunda olsaamm uzat bacakları al kola cıps dızı keyfı manevı huzurluluk ısteeee ya :)

:-) canim inan bana hala huzura ermis degilim ya acayip psikolojim bozuldu sanirim bidahaki adet tarihime kadar rahatlayamicam

X