Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Canım içim rahat etti valla adet oldum çok şükür kaç gündür piskolojik olarak gelmiş hissediyordum ama sonunda geldi doktor 2. Günü gel demişti, pazartesi gitsem bi problem olmaz değil mi

Normalde 14 ocak'ta adet olmam gerekiyordu ama erken oldum ve iyiki oldum:) kafayı yicektimm vallaaa sancım da var adet sancım hep böyle oluyordu bir sıkıntı yok gibi değil mi

Canım içim rahat etti valla adet oldum çok şükür kaç gündür piskolojik olarak gelmiş hissediyordum ama sonunda geldi doktor 2. Günü gel demişti, pazartesi gitsem bi problem olmaz değil mi

Olmaz bence ya nolcakki sonuçta yarın gidemiyormuşsun,o adetin 2.günü belkide bazı hormon tahlilleri yapıcaktır onun için çağırmış olabilir. Bence norlevo seni korumuştur.

Umarim, benim de basta icim rahatti aslinda ama sonra burda yazilanlari okuyunca panik oldum biraz

Mrb arkadaslar cok utanarak yaziyorum. Araligin 19 unda surtunerek bi iliskim oldu bosalma oraya olmamsti ama degmis olabilir. 30 unda adet gordum iki gun once oldum ama ilk gunum sadece cok yogundu.tekrar adetim bittikten iki gun sonra gene bu sekilde iliskim oldu ve bosalma biraz oraya suruldu. 3 saat sonra norlevo kullandim bulanti kusma yapmadi bnde.ilaci ictikten 6 gun sonra kanamam basladi yani bugun..ve cok koyu akiyor yogun degil ama siyah akiyor. Normalde adet trihim 26 ocak olmam gerekn tarih. Gecen ayki iliskiden suphelendim bgun gebelik testi yaptim idrarla negatif cikti. Sizce duum ndir ve karrnimda acayip sislik var.

İlk ilişkinizde bi sorun olmamış bence adet olmuşsunuz ikinci ilişkinizse henüz adetten sonraki ikinci gün olmuş bu bi artıdır çünkü adetten bir ve iki gün sonrası gebe kalma ihtimali çok çok çok düşük henüz yumurta oluşmamıştır.. üstüne bide norlevo almışsınız ilacın amacı yumurta atılımını baskılamak ve rahimde kanama yaparak döllenmiş yumurta varsa bile rahme tutunmasını engellemek ya da en aza indirmek. sizin hem yumurtlama olmamıştır hem norlevo rahmi bozmuş. Rahat olun bence.. Ara kanama tarihinize göre yeni adetinizi bekleyeceksiniz.

Cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz bir aydir cok dusunceliydim..gecen ay ki adetimin az akmasi beni korkuttu.cunku ilk iliskimde ovulasyon gunuydu hesaplara gore.

Cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz bir aydir cok dusunceliydim..gecen ay ki adetimin az akmasi beni korkuttu.cunku ilk iliskimde ovulasyon gunuydu hesaplara gore.

Az derken normalde kaç gün sürüyor ve ne yoğunlukta? Lekelenme şeklinde gelip bitmediyse sorun yok. Valla korunmadan sürtünmeyle bile ilişki yaşamamak lazım. Bu streslere değmiyor çünkü aynı korkuyu yaşadım 2aydır huzursuzum.

Aaz derken bnm iki gun kanamam oldu yogun digr uc gun kahve leke ama oda cok az degildi.. sende durum nedir peki. Bide ara kanamada idrar testi ne kadat dogru gecen ayki iliski icin

Aaz derken bnm iki gun kanamam oldu yogun digr uc gun kahve leke ama oda cok az degildi.. sende durum nedir peki. Bide ara kanamada idrar testi ne kadat dogru gecen ayki iliski icin

Yok canım bildiğin normal adet yani bi sorun olmamıştır idrar testi için ara kanamaya göre değilde normal beklediğin adeti bikaçgün geçince yapman doğru sonuç veriyormuş.

Cok sagol bilgi verdgin icin.. insallah uzulecegimiz seyler gelmez basimiza. Ve ben tovbeliyim artik yok yani evlenmeden....

arkadaşlar bana yardım edin lütfen!
ben normalde BELARA kullanıyordum fakat satışı durmuş bu yuzden MYRALON kullanmak zorunda kaldım.

belarayı 21 gun aldım
ve 7 gün ARA verdim.
8. Günde MYRALON almaya başladım
herhangi bir sorun olmadı.

fakat bugun eşimle ilişkiye girdik ben herseyı dogru yaptıgımı zannedıyordum bır sıtede okudum ki MYRALON belaradan daha düşük dozajlıymış bu yuzden ilk adet olduğumda almam gerekirmiş. ben bugun 8. myralon hapımı alıcam sızde gebe kalma rıskım ne? yumurtlama donemımdeyım bıde
ertesi gun hapı almam gerekır mı? doktordan mı alıcaz bunu? randevusuz almıyor burdakı hastane

o ilaçları bilmediğim için yardım edemeyeceğim ama nasıl stresli bi durum olduğunu anlayabiliyorum. Ertesi gün hapı yani norlevo eczanelerden 17 liraya reçetesiz alınabiliyor.

Kızlar bugün normal adet günümdü ve ben adet oldum çok şükür. Norlevo'yu da 17 gün önce içmiştim. Ama bi sorum var, normalde ilk gün çok ağrım olur. Bu kez olmadan önce inanılmaz ağrım vardı, ama sonradan ağrı azaldı. Bir de adet kanamasına göre daha az kanamam oluyor normal midir? Yani bu ara kanama olamaz değil mi?

bir de ilk başta kırmızı olan kanama kahverengiye döndü, çamur gibi. böyle bir şey yaşayan oldu mu? panik oldum

bir de ilk başta kırmızı olan kanama kahverengiye döndü, çamur gibi. böyle bir şey yaşayan oldu mu? panik oldum

Portakallııım ara kanama 17 gün sonra olmazki adetin o senin nasıl geldiğini boşver lekelenme şeklinde değilse sorun yoktur bence ayyy bende burda güzin abla gibi oldum bi tek ben yorum yapıyorum nereye gitti bu kızlar azıcık destekk yahuu :26:

Ay bugun normale dondu yasasiin:) cok tesekkur ederimm:)

Kızlar merhaba. Benim adetim dün bitti yani 8 gün sürdü. Ama arkadaşım biraz tedirgin etti beni yine sizin fikirlerinizi almak istiyorum. Ben norlevo kullandıktan sonra daha 2. adetimi olmadan tekrar bi ilişki yaşamıştım emin olduğumuzdan ve prezervatif kullandığımızdan tekrar hormon yüklememek için norlevo olmadım. O ilişkiden yaklaşık 9 gün sonra yani 9 aralıkta norlevo kullandıktan sonraki 2. adetimi oldum. Hatta buraya yazmıştım yine çok pıhtılı ve ağrılı diye. Ama arkadaşım üstüne görme falan olmasın dedi ve araştırdığım kadarıyla üstüne görme olmasi imkansız gibi geliyo çünkü o leke şeklinde daha pembe renkli ve kısa sürüyomuş ama benim fazlasıyla önceki adetlerimden daha koyu ve yoğun kanamam oldu. Benimde aklım karıştı o norlevo kullandıktan daha sonra ikinci adetimi olmadan yaşadığım ilişki sonrası hamile kalsam normal adetimi olmazdım dimi?????????

Canim pihtili diyosun ve normal adetlerin gibi yogunsa sikinti yok.. ustune gorme iki uc gun sadece kahve lekenlenme olurmus bir pedi bile doldurmazmis sikinti yapma adetini olmussn.. ara kanamanla normal adet tarihininin arasi kac gun surdu

Canim pihtili diyosun ve normal adetlerin gibi yogunsa sikinti yok.. ustune gorme iki uc gun sadece kahve lekenlenme olurmus bir pedi bile doldurmazmis sikinti yapma adetini olmussn.. ara kanamanla normal adet tarihininin arasi kac gun surdu

Tatlım ben ara kanama olmadan hapı kullandıktan tam bi hafta sonra normal adet tarihimde adet oldum diğer adetimde sadece 2 gün gecikti sonra çok yoğun şekilde oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…