Normal mi

Micra23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
225
83
38
Merhabalar 10 yıllık evli iki çocuk annesiyim.Uzun zamandır kafamı kurcalayan bir konuyu sizinle paylaşmak görüş ve önerilerinizi almak istedim.Konu cinsellik . Maalesef evliliğinde bazı sorunlar var bana göre eşime göre yokmuş 🤣iletişimsizlik gibi evin içinde adam sürekli telefonla meşgul..yok gibi evde olmadığı zaman zaten yok varken de iki kelime konuşmaz ben sormadan cevap bile alamazsın ..maç izler onunla mutlu olur onunla sevinir onunla uzulur..Şimdi asıl sorun cinsel beraberlik adam 10 günde bir ancak birlikte olmak ister neden böyle olduğunu sorduğumda da zaten bir hafta adet oluyorsun diğer günlerde çalışıyoruz ancak yorgunluk vs.Bazi günler özellikle dikkat ediyorum duruyor duruyor oyun oynuyor TV izliyor artık saat bir iki olunca ben uyuyorum ondan da sonra gelip yatıyor ertesi gün uyumasaydin olurdu gibi cevaplar geliyor bana normal gelmiyor .İsteyen adam zemin hazırlar saat uclere kadar bekleyecek değilim sonuç itibariyle iki çocuk bakıyorum ve çalışıyorum yoruluyorum ziyadesiyle ..artık gerçekten kaldıramıyorum o ilgisizliği o ağzını bıçak açmayan adamı ..

Normal değil. Ereksiyon sorunu mu var diyeceğim ama genel olarak da ilgisizmiş. Bence yüzleşin. Bu ne kadar böyle devam edecek? Ev arkadaşımısınız evlimisiniz belli değil. Ki ilkinde muhabbet falan dönüyor sizde o da yok. Bir de gece uyuya kalmanızı falan bahane etmiş.. Ozaman gündüz sevişsin? Cesareti varsa :)

İlişkiyi siz başlatın önerisiyle gelmeyeceğim. İnsan karşısında bir erkek görebilirse buna istekli oluyor. Arzuladığını bilirse, zevk alacağını bilirse ilişkiyi başlatmaya hevesli oluyor.

Bu adamlar boşanmayi hakediyorlar bana göre. Ama durumunuzu bilemiyorum. Boşanamayacaksanız terapi seçeneğiniz var. İsteksiz kocayı kolundan tutup terapiye götürün diyemeyeceğim, sinirlendiriyor bu beni.

Pasif bir çaba olacak ama ev işlerini, yemeği, kendinize kadar yapın. Tertemiz ev, ütülü gömlekler, sıcak yemeklerle rahatını sürdürmeye devam etmesin. Canınıza yazık.

Siz neden başlatmıyorsunuz? Oyun oynuyorsa araya girin cilve yapın, ortak bir muhabbet bulmaya çalışın. Gönderebiliyorsanız çocukları bir gece ailelerden birine gönderin bak bizim için ortam hazırladım diyin. Her sevişmede çocuk gönderilmez tabi ama böyle böyle başlatabilirsiniz.

Bu kknın cinsellik derdi… libidosu denk olmayan çiftler herhalde

Bilemiyorum ki olduğunda sıkıntı olmuyor canım anlamıyorum
Hımm o zaman genel bir ilgisizliği olabilir size karşı bence önce bir oturun konuşun. Sonrasında nasıl bir yol izleyeceğinizi düşünürsünüz. Çünkü sürekli karşınızdaki oyun oynasın, maç izlesin, sadece kendi istediğini yapsınla geçmez hayat.

Normal değil. Ereksiyon sorunu mu var diyeceğim ama genel olarak da ilgisizmiş. Bence yüzleşin. Bu ne kadar böyle devam edecek? Ev arkadaşımısınız evlimisiniz belli değil. Ki ilkinde muhabbet falan dönüyor sizde o da yok. Bir de gece uyuya kalmanızı falan bahane etmiş.. Ozaman gündüz sevişsin? Cesareti varsa :)
O Kadar çok yuzlestim ki maalesef hep bahane cepte yok uyumayacaktin bekleyecektin .Gündüz desen bu seferde evde çocuklar var der bahane bitmez beni suclar

Siz neden başlatmıyorsunuz? Oyun oynuyorsa araya girin cilve yapın, ortak bir muhabbet bulmaya çalışın. Gönderebiliyorsanız çocukları bir gece ailelerden birine gönderin bak bizim için ortam hazırladım diyin. Her sevişmede çocuk gönderilmez tabi ama böyle böyle başlatabilirsiniz.

Bu kknın cinsellik derdi… libidosu denk olmayan çiftler herhalde
10 günde bir arzulandığınızı bilseydiniz, cilve yapmaya, kucağına oturmaya isteğiniz olur muydu?

o da arzulanmaksa tabi. beyfendinin hormonları ancak on günde toparlanıyor, mecburi istiyor
Yapmış olmak için yapıyor. 10 güne bir erekte olan penis, vajinayı görür görmez boşalır. Zavallı kadınlar, görüp göreceği 10 günde 2 dakika, onun için de ilişkiyi sen başlat deniyor.

Hiç erkeklik görmesinler. Arzulanmasinlar, içleri titremesin heyecandan. Kusurları hep kadın kapatsın. Nefret ediyorum bu miskin adamlardan.

10 günde bir arzulandığınızı bilseydiniz, cilve yapmaya, kucağına oturmaya isteğiniz olur muydu?
Olmazdı ama bu işin arka planını bilmiyoruz sonuçta. Daha yeni bir konu açıldı eşi fantezi giyim istiyormuş kadın reddetmiş ayrıntılar geldikçe adamı haklı bulduk. Hep mi isteksizdi, sonradan mı böyle oldu? Hep isteksizse normali bu görüyorsa ve kadına yetmiyorsa elini taşın altına koyacak valla.
Belki kadın 2 çocuk ve ev peşinde dolaşmaktan bakımsız geziyor adam o yüzden istemiyor ve bir şey de demek istemiyor üzülmesin diye. Tek tek her olasılığı sorgulayamam ama kaç yaşındaki adamın peşinden de ay doktora gidelim diye de koşturmam. Sorunları olunca gayet de bilip kaçıyorlar çünkü.

normal değil. neredeyse bütün erkekler çalışıyor, herkes haftada bir mi sevişiyor sanıyor kocanız? siz teklif ettiğinizde ne oluyor peki?
Bazen sinirleniyorum bekliyorum bişey diyecek mi diye genelde oturuyor ben yattıktan sonra yatıyor yarım saat bile olsa ben diyince bişey demiyor

İlişkiyi siz başlatın önerisiyle gelmeyeceğim. İnsan karşısında bir erkek görebilirse buna istekli oluyor. Arzuladığını bilirse, zevk alacağını bilirse ilişkiyi başlatmaya hevesli oluyor.

Bu adamlar boşanmayi hakediyorlar bana göre. Ama durumunuzu bilemiyorum. Boşanamayacaksanız terapi seçeneğiniz var. İsteksiz kocayı kolundan tutup terapiye götürün diyemeyeceğim, sinirlendiriyor bu beni.

Pasif bir çaba olacak ama ev işlerini, yemeği, kendinize kadar yapın. Tertemiz ev, ütülü gömlekler, sıcak yemeklerle rahatını sürdürmeye devam etmesin. Canınıza yazık.
Şu son paragrafinizda yazdıklarınızin aynısını söyledim durduk yere sorun çıkarma falan dedi

Olmazdı ama bu işin arka planını bilmiyoruz sonuçta. Daha yeni bir konu açıldı eşi fantezi giyim istiyormuş kadın reddetmiş ayrıntılar geldikçe adamı haklı bulduk. Hep mi isteksizdi, sonradan mı böyle oldu? Hep isteksizse normali bu görüyorsa ve kadına yetmiyorsa elini taşın altına koyacak valla.
Belki kadın 2 çocuk ve ev peşinde dolaşmaktan bakımsız geziyor adam o yüzden istemiyor ve bir şey de demek istemiyor üzülmesin diye. Tek tek her olasılığı sorgulayamam ama kaç yaşındaki adamın peşinden de ay doktora gidelim diye de koşturmam. Sorunları olunca gayet de bilip kaçıyorlar çünkü.
O konu bambaşka bir konu. Bu konuyla zerre alakası yok. Orada talebi karşılanmayan koca var. Cinsellik yine var ama keyifsiz.

Burada cinsellik yok. Evlilik yükümlüğü olan cinsellik yok.

Konunun bakımla ilgili olduğunu asla düşünmüyorum. Adam resmen miskin. Bahaneler sıralıyor sadece. Böylelerine neden diye sorunca kendilerinde kusur bulduklarını daha hiç görmedim.

Telefonla oynamaya vakit var, tv, maç izlemeye var. Karısını kadın gibi hissettirmeye yok. Aciz yaratık.

O Kadar çok yuzlestim ki maalesef hep bahane cepte yok uyumayacaktin bekleyecektin .Gündüz desen bu seferde evde çocuklar var der bahane bitmez beni suclar
Kusura bakmayın ama böyle birine sen nasıl erkeksin diye çıkışırdım! Aşk yok, ilgi yok, muhabbet yok. E sen neden benim hayatımda varsın? Biz neden hâlâ beraberiz, amaç ne diye sorardım? Böyle bir insanı sözlerle düzeltebileceğinizi de sanmıyorum gerçi. İnsanın içinden gelmeli. En azından ulan karım her şeyle ilgileniyor, yapıyor, ediyor, ben de çabalayayım, onun gönlünü edeyim diyebilmeli.. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Şu son paragrafinizda yazdıklarınızin aynısını söyledim durduk yere sorun çıkarma falan dedi
Al işte. Durduk yere diyor. Sevişmemesi onun için sorun değil ki. Sevişmemek, sicak yemek yemek, ütülü temiz giyinmek onun normali, durduk yere'si. Elini bile sürme. Taleplerin karşılandıkça karşıla. Aksi durum evlilik degil, kölelik.

O konu bambaşka bir konu. Bu konuyla zerre alakası yok. Orada talebi karşılanmayan koca var. Cinsellik yine var ama keyifsiz.

Burada cinsellik yok. Evlilik yükümlüğü olan cinsellik yok.

Konunun bakımla ilgili olduğunu asla düşünmüyorum. Adam resmen miskin. Bahaneler sıralıyor sadece. Böylelerine neden diye sorunca kendilerinde kusur bulduklarını daha hiç görmedim.

Telefonla oynamaya vakit var, tv, maç izlemeye var. Karısını kadın gibi hissettirmeye yok. Aciz yaratık.
Boşansın o zaman ne diyelim

Ülkece cinsel iktidarı zayıfladı bu adamların heee
HAni şu abiiii türist kızlar türk erkeklerine hasta diyen babayiğitler🤣🤣🤣🙈
YA şu adamları düzeltsek ülkece düzelecezde nerde😤
Yazmayı unutmuşum tabiki normal değil
Bi kaçmayı siz deneyin hani kaçan kovalanır misali🤷‍♀️

X