Normali beni bulmaz.

Suçlu gibi neden kaçıyorsunuz
Açık açık söyleyin
Sizi rahatsız eden şeyleri anlatın
Beni rahatsız etme deyip noktalayın.

Bu ne cocukca birsey. Plani varken plan yapiyor. Ablasi surat yapinca neden suclusu sen oluyorsun? Gozun ustunde kas var diye trio atar bu tipler

Yaaa allahımm adam resmen 3,5 yaşında ablasının kuklası.Allah aşkına iyikide böyle bir şey yaşamışsın da görmüşsün.Allah korumuş seni.Sadaka ver tez zamanda

Konusahibi bu adamla konustunuzda buraya haber verin.Ne diyecegini cidden merak ediyorum.

Gayet normal davranmışsın. Ablasının çok etkisinde kalıyor. 35 yaşında.. Ciddi bişeyler olsa düşünemiyorum bile. Görüşme baştan en olacağı belli olur.

Konusahibi bu adamla konustunuzda buraya haber verin.Ne diyecegini cidden merak ediyorum.

Konustum, yuzeysel bi sekilde ablasinin davranislarinin hos olmadigini,benim kirilacak bir sey yapmadigimi soyledim. Cunku resmen sucu uzerime atacakti.
Sonra lafi cevirdi, o da orda fark etmis de.
Ablasi da kendini orda yanlis ifade etmismis.
O da fark etmis, ablasiyla konusmamis ama konusacakmis bu durumu
Saka mi bu ya ? Zahmet etme dedim, zaten arkadastik bu kadar usteleme dedim.
Bugune kadar iletisim de degildik.
Bu sabah mesaj atmis. Ben bu yanlis anlasilmadan rahatsizim, gorusebilir miyiz diye. Gorusmek istemiyorum dedim.
Bu ne ya ? Hala bi israr. Nerden ciktiysam, dertsiz basima dert aldim.

Ablasiyla tanismaniz zaten fiyaskonun fiyaskosu. 35 yasinda koskoca herifin( daha kibar bir sifat bulamadim) basiretsizligi de ustune tuz biber. Kadin bir kere size saygi bile duymamis. Cocuk muamelesi yapmis resmen. Kardesi de bunu sozsuz iletisimle desteklemis. Ayrilik sebebi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…