Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu nsl sizce:)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
kıslarr bu salon takımını uzun zamandırr begeniyorummm...yaza kdr modası geçmesse almak istiyorumm..sizce nslll....çok sporrrrmu olurr salon takımı içinnnn...hanii genelde salon takımlarını agır modellerden seçeris..bu biras spor gibi ama çok sevimli duuruyooo:)dogtaş mobilya burada...

bence agir mobilyalar eskide kaldi..
yeni evlenenler salonlarini hep spor takimlardan pratik esyalardan kuruyor.
bence guzel.. ama renk olarak ic karartici olabilir..
perden mobilyan ona gore ayarlaman lazim..

valla çok begendim bunu niye bilmiyorumm...bu takıma açık renk perde ve halııı aksesuarlar ile iç karartıcı olmas heralde..modası geçmes demiii bide ben çok pimpirikliyimm açık renk mobilyaları çok begeniyorum ama kirlenirsee deli olurummm sürekli kontrol etmektenseee en azından mobilyalar koyu halı perdeler açıkk renk olursa uyumlu olur sanki:)

olur tabi de o yastik renkleri olmamis gibi geldi bana..
yani ne bileyim siyahla kahve hic olmamis yahu..
o kahveler zit bi renk olsaydi lila gibi kirmizi gibi ne bileyim mor ya da gumus gri gibi
bence salonunda harikalar yaratirdin..
zit renklerle kombinasyon acayip enerji katiyo eve.
yine de sen bilirsin tabi benim tek takildigim renk..
modeli felan guzel yani.

cnmm valla kırmızıı yada gümüşş gri fikrii süper olur bencedee..çok canlııı ve bu kahveden daha güzle dururr aynen katılıyorum sana....o kahve rengininnnnn baka renkleri var sanırımmm değiştirilebiliyorsa değiştiririmm..tabiii düğüne yaklaşıkk 10 ay falan varrr ozamana kdr güzel modelller çıkmassa bu olur sanırımmm:)

bence cok hos canım benim illa ağır olmasına gerek yok cok agır modelleri rahatca kullanamıyorsun cok guzel bence gule gule kullan

bence cok hos canım benim illa ağır olmasına gerek yok cok agır modelleri rahatca kullanamıyorsun cok guzel bence gule gule kullan

begenmene sevindim cnm bnm..anneminnn kullandıgı model çok agırrrr içime fenalık gelioo valla..tabii annemin yaşını düşünürsekktam tarzıı:)yastıkları çok ya bu modelinnnn sanırımm ondannn dolayı hoşuma gitti bide gri rengini çok begeniyorum:)

kıslarr bu salon takımını uzun zamandırr begeniyorummm...yaza kdr modası geçmesse almak istiyorumm..sizce nslll....çok sporrrrmu olurr salon takımı içinnnn...hanii genelde salon takımlarını agır modellerden seçeris..bu biras spor gibi ama çok sevimli duuruyooo:)dogtaş mobilya burada...

güzelmişşşş inşallah alırsın canımma.s. ben genelde açık renklerden hoşlanırım daha spor tarzı ama zevkler farklıdır tabii gerçi bu takım da güzell ama ben beyaz ve krem severim deri dokular vss

dediğim gibi canım ben cok begendım bazı salon takımları sadece süs için duruyo oda cok hos ama cift taraflı kullanabılmen lazım dıye dusunuyorum ben sen begendıkten sonra bız sadece yorum yaparız sevgiler

ayyy begneiyosunuz ya çok sveiniyorum kıslar vallaaa.... her dışarı çıktıgımdaa buna bakıp duruyorummm:)

bence çok sıcak bi salon takımı beğendim... aslında çekyatvari koltuklardan hoşlanmıyorum... ama rengiyle yastıklarıyla gerçekten insanın içini ısıtan bi salon gözümde canlandı.. umarım alırsınız ve bisürü mutlu anlar biriktirirsiniz...

dediğim gibi canım ben cok begendım bazı salon takımları sadece süs için duruyo oda cok hos ama cift taraflı kullanabılmen lazım dıye dusunuyorum ben sen begendıkten sonra bız sadece yorum yaparız sevgiler

aynen cnmm süs için almak istemiyorumm..aldınmı kullancan demi tepe tepe:)siizn yourmlarınızda önemlii kıslarrr vallaaa buradan okdr çok fikir alıyorumkiii kafam karışıncaaa soruyorummm herbirinize ayrı ayrı teşekkür ediyorumm..siizn begenip begenmememizde çok önemli benim içinn..çünkü bi bayanı en iyi başka bi bayan anlar:)

ama konseptini resimdeki gibi yap yani orta sehban zigonların halıların uyumlu olsun mutlaka:)

bence çok sıcak bi salon takımı beğendim... aslında çekyatvari koltuklardan hoşlanmıyorum... ama rengiyle yastıklarıyla gerçekten insanın içini ısıtan bi salon gözümde canlandı.. umarım alırsınız ve bisürü mutlu anlar biriktirirsiniz...

cnnmmmmm inşş herkesss mutluu olurr..şuanda heycanla bakıyorumm ev eşyalarına falannnn umarımmm herkesss agız tadıyla kullanırrrr...mutsuz olunca en güzel eşyalar bile insanın gözüne gelmio..

cnnmmmmm inşş herkesss mutluu olurr..şuanda heycanla bakıyorumm ev eşyalarına falannnn umarımmm herkesss agız tadıyla kullanırrrr...mutsuz olunca en güzel eşyalar bile insanın gözüne gelmio..

kesinliklee tatlımm.. bunun farkında olman bile mutlu olacağının göstergesi:) komşusu koltuk takımını değiştiren ve buna içerleyip evinde huzursuzluk yaratan bir sürü insan var... ama bu onlarında suçu değil reklamlarda orda burda salon takımıyla çamaşır bulaşık makinesiyle dünyanın en mutlu insanı olucaksınız mesajı veriliyo.. alım gücü olmayan insanlarıda mutsuz ediyo... bütcen neyi elveriyosa onu al... evindeki huzur, mutluluk, ağız tadı dünyanın en değerli eşyalarından daha kıymetli:))

kesinliklee tatlımm.. bunun farkında olman bile mutlu olacağının göstergesi:) komşusu koltuk takımını değiştiren ve buna içerleyip evinde huzursuzluk yaratan bir sürü insan var... ama bu onlarında suçu değil reklamlarda orda burda salon takımıyla çamaşır bulaşık makinesiyle dünyanın en mutlu insanı olucaksınız mesajı veriliyo.. alım gücü olmayan insanlarıda mutsuz ediyo... bütcen neyi elveriyosa onu al... evindeki huzur, mutluluk, ağız tadı dünyanın en değerli eşyalarından daha kıymetli:))

cnmmmmmmmmmm çok dogru demişsin..gerçekten öyleee bu televizyon ,komşuların yeni eşya falannn alması,insanınnn nefsine yenik düşmesine neden oluyorrr...onda varda neden bende yokk düşüncesine kapılıyorus sonrada kocaların başının etini yiyorus boş yereeee....inan annemmmm daha 4-5 sene önce eşyalarını değiştirebildii ..25 senelik mobilyalarını kullanıyorduuu tabi mobilyadan eser kalmamıştı oda ayrı bi olay:)evlilik arefesii güzell telaşlar getiriyorrrr umarımmmm bu eşyaları alırkenkii kıpırtılar kullanırkende olurrr...allah hekesin gönlüne göre versin:):):

X