Nur Yerlitaş 400 bin alınca, Ivana Sert kriz çıkardı!..

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Nur Yerlitaş’ın İşte Benim Stilim’e ücretini ikiye katlayarak dönmesine, Ivana Sert da zam isteyerek karşılık verdi.
upload_2016-2-1_12-9-47.png

Sözcü’de yer alan habere göre ; Nur Yerlitaş,yoruldum diye bıraktığı İşte Benim Stilim programına, aldığı ücreti 2′ye katlayarak dönüyor. 200 bin TL alan Yerlitaş, dönmesi karşılığında 400 bin TL’ye anlaştı. Bu diğer jürileri kızdırmış olacak ki, Ivana Sert, yapımcıya “Ya ücret artar ya da giderim” diyerek zam istedi.

Yarışmanın reytingleri düşünce yeniden çağırılan Nur Yerlitaş, bu kez 400 bin TL’ye döndü. Programdan hala aylık 200 bin TL alan Ivana Sert partnerinin fiyatını ikiye katlaması üzerine kriz çıkardı.

Bakalım alabilecek mi istediği gibi zammı :)

İvana kim ya nur yerlitaş kadar moda pazarında ne geçmişi var, iki bikini mayokini tasarladı diye kendini ne sanıyor kim bilir. Koca parasıyla giye çıkara öğrenmiş modayı bide çıkmış ahkam kesiyor .

Nur Yerlitaş iyi taktik yapmış, gidiyorum dedi blöf yaptı ücreti katladı geldi, uyanıkmış :))

Esra Erolun aylığının bir milyon oldugunu ögrendıkten sonra 400bınler 200bınler az gelmeye basladı gözume
ıkısı de az alıyor bence :KK53::KK53::KK53:

nurellayı geri çağırdılar blöfüne karşılık ama belki ivanayı almazlar ıvana da pirince giderken evdeki bulgurdan olur ayyyyy ne gülerim ama :KK70:

Ivanasız da olur o program çok zorlamasın da biraz Türkçe çalışsın , hergün ekranda ve o kadar para alıyor hiç düzeltmiyor konuşmasını biraz seyirciye saygı ....

X