Nur Yerlitaş'ta yorgunluk bırakmayan ücret!

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
Nur Yerlitaş'ta yorgunluk bırakmayan ücret!
fft107_mf6941326.Jpeg

http://www.radikal.com.tr/hayat/nur-yerlitasta-yorgunluk-birakmayan-ucret-1501076/

RADİKAL- Geride bıraktığımız ay yorgunluk nedeniyle ayrıldığı ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasına geri döneceği açıklanan Nur Yerlitaş’ın alacağı ücret de belli oldu.

Sözcü gazetesinin haberine göre, ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasında jüri üyeliği yapan Nur Yerlitaş bu sezon yarışmayı bıraktığını duyurmuştu.

Programın yapımcısı Nur Yerlitaş’a istediği parayı vermek yerine Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya’yla anlaşmıştı. Ancak programın reytingleri hızla düşünce yapımcı Nur Yerlitaş’la tekrar anlaşma kararı aldı.

AYLIK 400 BİN TL ALACAK
Yeni kararı hakkında “Masamı özledim geri döndüm” açıklaması yapan Nur Yerlitaş’ın bu karar karşılığında ayda 400 bin lirayı cebine koyacağı ortaya çıktı.

Bunları nasıl izliyorlar ya bu fotoğrafı görmeye bile tahammülüm yok benim:KK67:

Ohhh şansa bak ya. Ne demişler, Allah insana çirkin şansı versin. Vallahi de vermiş

Ama program nurellayla özdeşlesmisti eksikligi hissediliyor gercekten :))

Bir mağazanın indiriminde Fatih Ürekle sanki bedava gıda kuyruğundakiler gibi ürünlere hücum etmişti.Demek ki yapımcılar üzüldü haline.Daha indirimleri takip etmesine gerek kalmadı.

X