Nursesila'nın Diyet Günlüğü

nursesila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2010
330
2
destek vermeyenler yazmasın kardeşim zorla yap diyoruz sanki:))
boy:1,61
02 haziran 2010 74
09 haziran 2010 71,5(diyetisyene gittim malum gelin olucaktım)
10 Ekim 2010 61 kilo idim

29 Haziran 2011 78,6 idim(patates diyeti ayrıca iki adet şok diyet)
08Temmuz 2011 71,2 kiloyum
İşallah
13 ağustosta tatile giderken 58 olucam:))))))

4 gün boyunca
Sabah : Meyve veya meyve suyu
Öğle : 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt
İkindi: 1 meyve
Akşam : 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek

2 gün boyunca
sabah elma yoğurt
öğlen sebze yemeği
akşam et yemeği

Ardından 3 gün sabah 2 patates haşlaması
öğlen 2 patates haşlaması
akşam 3 patates haşlaması
ve hergün 2 lt su içtim.

sonuç 78,6 den 71,2 düştüm...

Son düzenleme:
1 ayda 13 kilo mu vericeksin?

diyetin ve önemlisi diyete bakis acin cok sagliksiz.
verirsin belki o 13 kiloyu
ama seneye buraya yine baslik acarsin
80dim, 7 kilo verdim diye... :KK42:

şimdi arkadaşım yerleşmemiş kiloları cabuk veriosun ondan bu 78 den 71 e düşüşüm kolay oldu.gecen sene diyetisyene gidip 4 ayda 10,5 kilo verdim çünkü irademe sahip cıkabiliyorum... :KK9: ardından kullandığım ilaçlar ve 6 ay boyunca ewde oturduğumdan cok kilo aldım hayatta 75 ten ötesini görmemiştim... bu nedenle yersiz eleştiriler yapacağına insana destek ver.hedefim 13 kilo olabilir ama illa vericem diye bir şart yok hedefim belli ama yol uzunda olabilir kısada.diyete bakış acıma gelirsek o senin fikrin. sağlıkla ilgili cok iyi bilgilere sahibim yükseklisans yapan bir hemşireyim dikkatini cekerim. konuyla ilgili destek vermeyen mesajlar yazıcaksan hiç yazma.iyi günler....

şimdi arkadaşım yerleşmemiş kiloları cabuk veriosun ondan bu 78 den 71 e düşüşüm kolay oldu.gecen sene diyetisyene gidip 4 ayda 10,5 kilo verdim çünkü irademe sahip cıkabiliyorum... :KK9: ardından kullandığım ilaçlar ve 6 ay boyunca ewde oturduğumdan cok kilo aldım hayatta 75 ten ötesini görmemiştim... bu nedenle yersiz eleştiriler yapacağına insana destek ver.hedefim 13 kilo olabilir ama illa vericem diye bir şart yok hedefim belli ama yol uzunda olabilir kısada.diyete bakış acıma gelirsek o senin fikrin. sağlıkla ilgili cok iyi bilgilere sahibim yükseklisans yapan bir hemşireyim dikkatini cekerim. konuyla ilgili destek vermeyen mesajlar yazıcaksan hiç yazma.iyi günler....

valla canim hayat senin istedigini yaparsin, cokta umrumda degil acikcasi.
sirf ben degil buraya yazan kisilerin yüzde 90ni sana bunun sagliksiz olacagini yazicaklar...

elestirim hicde yersiz degil. cokta yerinde oldu valla :KK42: nokta.

Eleştiri yersiz değil. Arkadaş haklı. 9 günde 7 kilo verilirmi ya. Çok sağlıksız. Yanlış yapıyorsun.

Arada gereksiz mesajlar olsada asıl konuma geri dönerek :KK36:

artık 71,2 ye düştüğüme göre diyetisyenimin verdiği diyete geçiorum sabah peynir zeytin domates salatalıkla başladım bakalım diyetin devamı nasıl gelcek işallah tatile gitmeden size iyi bir kilo yazarım :21: :21:

akıl var mantık var resmen hayatnızla oynuyorsunuz.. o verilen kilolardan ne kadarı sadece yağ acaba? bu kadar da cehalet olmaz ki o menüyle kaslarınızı yakıyorsunuz rağmen ve kas yapısı kişiden kişiye değişir bu yüzden de eriyen belki de kalp kaslarınız.. vücut böylesi kısa bir zamanda o değişime hazır mı değil mi her şeyin bi yolu yordamı var.. şimdi tepki verceksiniz çok biliyosun vs diye ama bi gün bi yerde yığılıp kalın da tekrar ayılırsanız hatırlayın bu sözlerimi!!

tüm sorunlular beni buluyor aaaaaa millet 5 günde 5 kilo diyeti falan yapıo gidin onlara bulaşın ya:)))

kilolarınla bu kadar kompleksli olduğuna göre kimin sorunlu olduğu gayet açık..... Allah akıl fikir versin daha ne diyim :)

kilolar her kadında kötü gözükür ama merak etme kendimi cok beğenen biriyim.hiç kimse benim 70 kilo olduğuma inanamıyor.herkes aynada kendine baksın mantıklı yorumlar yapsın...nerden actım konuyu amma problemli varmış ya:)))))

tüm sorunlular beni buluyor aaaaaa millet 5 günde 5 kilo diyeti falan yapıo gidin onlara bulaşın ya:)))

Sen şimdi bize kötü bişemi dedin:82:

he, azıcık çatlağımdır fekat sorunlu olduğum söylenemez.

Senin iyiliğin için söylenmiş şeylere aldırmıyorsan bari saygı duy. Sorunlu deme.

ya canm sonra 2 gün öğlen menüsüne sadece sebze yazmşsın anlamam ben sebze yemeği mi??:3:

hakikaten burada sağlıksız olan zilyon tane diyet ve aynı başlıklarda onlarca topik varken bu konuya neden böyle takılmışlar anlayamadım.
bence kapama konunu,, diyetini paylaşırsan sevinirim.

Son düzenleme:
isvec diyetyle de 9 günde 7 kilo wermek mümkün..5 günde 5 kilo diyeti..dukan dieti..lahana kürüyle 3 günde 2 kilo werilio..bütün bu diyetkler de cok saglıksız amaa hepimizi birini mutlaka uygulamıs oluoruz dimi..burda hepimizin amacı aynı..bu konuyu acan arkadsımız da destek beklemisw hatta kendisi uygulamıs biz de werelim istemiss..neden buna bu kadara tepki werilio basında bi hoca doktor adı olmadıgı icin mi..yapmayın arkadslar hepimiz kilo wericezz sakin olunn..lütfen destek olalımm esirgemeyn kmseden destegniizi..hepimize iii kilo wermelerr :)

Valla canım o 5 günde 5 kilo diyeti yapanlar dediklerinin içinde bende varım, ve afedersin bir tarafını yırtsan o diyetle 5 kilo veremiyorsun:) Ben de yaptım ve en azından sağlıklı bir şekilde 1 haftada 2 kilo verdim, tartım bütün oranları ölçüyor, sonuç olarak kas ve su kitlem çoğalmış, yağ kitlem azalmış. Keşke sen de ölçtürseydin, en azından sağlıksız diyetler peşinde koşmazdın. Gerçi seni de anlıyorum, çabuk sonuç almak istiyorsun. Sana dukan diyetini öneririm. Ama senin 7 kilo vermiş olman normal değil, arkadaşlarında söylediği gibi gerçekten sağlıksız. Burada kimsenin sana bunları söylemekte ne bir çıkarı var ne de bir kazancı. Demekki iyiliğin için söyleniyor :)

Son düzenleme:
X