Nusret inci burun estetiği rinoplasti olanlar

Skama

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2021
1
0
52
Burnumda yamukluk ve eğrilik vardı , nefes almamda problem yaşıyordum , ameliyat olmaktan da korkuyordum , doktor bey operasyonun her aşamasını ayrıntılı bir şekilde anlatıp korkulacak bir durumun olmadığını söyledi ve rinoplasti ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ederim .

Nusret beye ilk ameliyatımı 2017 yılında olmuştum. Kendisi o zaman ne kadar ilgi ve alaka gösterdiyse rinoplasti amacıyla olduğum 2. ameliyatımda da aynı ilgi, alaka ve profesyonelliği gösterdi. Kendisine daha önce nefes problemleri nedeniyle başvurduğumda o kadar memnun kaldım ki rinoplasti için başka bir doktor araştırma gereksinimi duymadan direkt kendisine gittim. Ameliyat öncesinde öncelikle benim fikirlerimi alması, isteklerimin yüzüme ve cildime uygunluğu hakkında gerekli açıklamaları yapması ve ameliyat anındaki ve sonraki süreçteki profesyonelliği ile size iyi ki dedirtiyor. Nusret beyin eli öyle hafif ki ameliyat sonrasında hiç ağrı çekmedim, çok kısa sürede kendimi toparladım. Bursa’da başvurabileceğiniz en güvenilir adres.

X