o.çocuğu dedi eşim

Simurgp

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
3.735
6.648

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :77.4 Kg. Şimdiki Kilom :77.4 Kg.

izmirlibjkkartal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
1.518
3.416
Evliligin ne demek olduğunu bilmek için evlenmeye gerek yok .

Evlilik karsilikli saygidir saygı yoksa sevgi hiç yoktur bunlar yoksa o evlilik degildir kadının caresiz yada korkak oldugudur 😉
Bende evlenmeden evliliğn ne olduğunu bildiğimi sanırdım ama öyle degilmş hayat yazılanlardaki gibi pek degil. İş hayatı hayatn stresi geçm skntları varsa çock sorumlulukları vs vs.. yani starbkcsta mocca içmekle aynı degl

LOTUS0

'ailurophile'
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
8.974
19.695
Bende evlenmeden evliliğn ne olduğunu bildiğimi sanırdım ama öyle degilmş hayat yazılanlardaki gibi pek degil. İş hayatı hayatn stresi geçm skntları varsa çock sorumlulukları vs vs.. yani starbkcsta mocca içmekle aynı degl
Biz de gecim sıkıntısı, stres, daha başka özel sıkıntılar yasiyoruz.

Ama bu baska bir biçimde karsimiza çıkıyor.

Gel sana bi ağız dolusu küfredeyim de rahatlayayim diyerek degil.

Konusarak, sarılarak, gerekiyorsa bir sure uzak kalip özleyerek...

Yani yormadan, saygıyı kaybetmeden.

Simurgp

Guru
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
3.735
6.648
Yok biz malesef sizle türkiyenin başka kültürlerinde yaşıyoruz
Sizin beni anlamanız imkansız evet ekonomik özgürlüğünü kazanmadan tam anlamıyla evlenip
Adamı bildiğin halde çocuk yaparsan bu oluyor
Ya Vanderim keske oyle olsa be tatlım. Ben gayet her telden takılan bir insanim. Belki biraz tanimissindir.
Mühendisim mesleğimde var. Bunlar çocuğumun Baba eksikliğini örtmeye yaramadı. Keske hic cocuk yapmasaydı ve boşansaydi arkadas ama cocuk icin en azından direk kestirip atmasin diyorum. Bir kere küfür etti tek sorun kv diyor cunku

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :77.4 Kg. Şimdiki Kilom :77.4 Kg.

Vander

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
8.057
20.975
Ya Vanderim keske oyle olsa be tatlım. Ben gayet her telden takılan bir insanim. Belki biraz tanimissindir.
Mühendisim mesleğimde var. Bunlar çocuğumun Baba eksikliğini örtmeye yaramadı. Keske hic cocuk yapmasaydı ve boşansaydi arkadas ama cocuk icin en azından direk kestirip atmasin diyorum. Bir kere küfür etti tek sorun kv diyor cunku
Çocuğunuz kaç yaşında?
Küçükse normaldir ama büyüdüğünde durumuna şükredecek
Ki bu boşanma süreçtir ben eşinizin buna eğildiğini düşünmüyorum

eğer doğru yönetilmiş olsaydı böyle olmazdı tr de bunu doğru yöneten aile çok az

ben ailesi anlaşamadığı halde annesi boşanmayan çocuklardanım
Çok küçükken sizin bebe gibi düşünürdüm
Şimdi tam tersi resmen o psikolojik baskıya ben de maruz kalıyorum

çalışıyorsun boşan ne gerek var diyorum mesela onun
Mecbur muyum ben şimdi sorunlu insanlarla aynı yerde yaşamaya

annem ev işi yapsın yardımı olsun ben yoğunum diye boşanmıyor zaten babam da şuan aşırı korkuypr annemi kaybetmekten yıllardır böyle ama o benim babam hani korkup annemin her dediğini yapması

ama başka adam bunu yapmaz korkuyla da ömür geçmez