o kızdan uzak dur demişler....

benim de aklıma geldi, ünideyim üst sınıflardan bir çocuk dolanıyo dibimde. sevdiğim ortak bir arkadaşımız geldi "turamit iyi çocuktur senden de baya hoşlanıyor ben kefilim bir dene istersen" dedi. neyse çay içtik bir yerde. sonra başka bir gün okulda kalabalıkça oturduk... ben çocuktan hoşlanmadım, konuşmalarından da rahatsız oldum. açıkça daha görüşmeyelim dedim. niye falan üsteledi, kibarlığımı bozmadım. anammm, ne k.ş.r lığım kaldı ne başka bir şey... haklısın dedim kapadım. bir kaç kere daha aradı sallamadım bile. kefil olan arkadaşa söyledim aramayı kesti.

herkesin vardır illa bir hazımsız reddedilmiş talibi... insanı reddettiğine memnun ederler.

erkekler bgoyle ıste.. sen ıyıken dunya ıyısı
bı kuyruguna bas bakalım ne oluyo...

Bence kibarlık yaramıyor arkadaşlar, bir de sert olmayı deneyin benden söylemesi.

Eskiden erkek fatma gibi birşeydim kim yanaşsa çok kaba bir şekilde çemkirerek uzaklaştırırdım, insani bir şekilde hayır demek yok yani.Ama yakın zamanda yaklaşan birine gayet normal bir şekilde hayır dedim, bu hayırdan anlamadı sarmaya başladı abuk sabuk laflar etti gururlandı falan baktım anlayacağı yok terbiyesizliği ele alıp küfür bile ettim.Bundan anlıyormuş yapcak bir şey yok.

Hiç de "ben sana layık değilim, ayrı dünyaların insanıyız" moduna girmeye gerek yok, sert ve net olunmalı bence arkadaşım.Sert ol ki öyle uğraşılacak, çamur atılacak insan olmadığını anlasılar.

bende benden herhangı bı beklentısının olmamasını soyledım..
Madem karşı tarafa ümit vermek istemiyorsanız,madem içiniz ısınmadı direkt ''Hayır'' demeliydiniz.Görüşmek istemediğinizi belirtmeliydiniz.
Hem böyle bir cümle kurup,hem sevgili olmayıp,hem hala görüşmenin arkadaşlık etmenin ne alemi var?
Kusura bakmayın,burada bir tutarsızlık var.Tanış,3 ay arkadaşlık et,oyala sonra beklentin olmasın benden.
Olmaz öyle şey.
Ben de olsam ben de sinirlenirim.

Adam da haklıyken haksız duruma düşmüş bu terbiyesizliğiyle.

Son düzenleme:
bence çok kendine güveni olan biriymiş ki direk çıkma teklifinden önce evlenme teklif etmiş. ee tabi reddedilince de başlamış çamur savaşına. :KK50:

Madem karşı tarafa ümit vermek istemiyorsanız,madem içiniz ısınmadı direkt ''Hayır'' demeliydiniz.Görüşmek istemediğinizi belirtmeliydiniz.
Hem böyle bir cümle kurup,hem sevgili olmayıp,hem hala görüşmenin arkadaşlık etmenin ne alemi var?
Kusura bakmayın,burada bir tutarsızlık var.Tanış,3 ay arkadaşlık et,oyala sonra beklentin olmasın benden.
Olmaz öyle şey.
Ben de olsam ben de sinirlenirim.

Adam da haklıyken haksız duruma düşmüş bu terbiyesizliğiyle.

ben 3 ay arkadaslık ettım dıye evlenmek zorunda mıyım ???
ayrıca arkadaslıktan kastınız ne sızın ? sadece 1 kere görüştüm yüz yüze. ve sonrasında olmayacagını söyledım..
daha önceden bıtırmek ıstedıgımde bana ''enazından bı yuzyuze goruselım sonra karar ver'' dedı.
önceden de fazla bı muhabbetım olmadı.... sevgılı dahı olmadım... kaldı kı ümıt verecek bır söz dahı etmedım....
sadece olurmu olmazmı yapabılırmıyız bırlıkte dıyerek 1 kere cafede çay içtim...
kımseyı oyalamadım ben...

canını hıc sıkma canım.erkek mılletı boyledır .
tıpık erkek hareketlerı .red cevabının vermıs oldugu karın sancıları ıle saldırırlar.
mısal ,kedı uzamadıgı cıgere de mundar dermiş.o hesap :KK14:

reddedilince saçmalamış. zaten saçmaladığı şurdan belli, eğer senin için ''o kızdan uzak dur'' deniliyorsa niye sana evlenme teklif etti o zaman. mantıksız! zaten ilk görüşmede evlenme teklif etmesi de normal birisi olmadığını gösterir. hiç kafana takma canım.

(gözlemlerim sonucu şunu görüyorum, ülkemizdeki erkeklerin % 95'i evlilik öncesi flörtleri olan kızlara ... gözüyle bakıyorlar, bu, kendi kız arkadaşları bile olsa birşey değişmiyor. kendileri açısından bir sorun yok ama kız ... oluyor ne yazık ki.)

Son düzenleme:
Reddedilmek canını çok acıtmış ve o psikolojiyle böyle bir cevap vermiş size,gülün geçin..

için demek ki bu yüzden ısınmamış. karşıdakinin mnayk olmasından :KK70:
insanın içi ısınmıyosa var bir sebebi muhakkak..
evlenseydin de derdi hem de daha beterini

konuyla alakasız ama çikolatakız arkadaşım. ipl laser izleri icin size estetik doktoru hangi kremi önerdi bnde yaptırdım iz kalmasın diye kullanmak istiyorum. özelden de mesaj atamıyorum 100 mesajı geçemediğim icin bi yazarmısın bana özelden veya buraya

Laser epilasyon uzman doktor tarafından yapılmadığında iz bırakabiliyor(özellikle esmer tenlerde). Bende yaptırdım ama böyle bir problemim olmadı. Yaptıracağınız yeri iyi araştırmalısınız.

-----------

Canım sana böyle bir söz söylemesinin sebebi senin onu istememen. Eğer kabul etseydin aşkım bitanem kimbilir neler derdi :KK70: :KK1: Görüşmeden etmeden evlenelim diyen adamlardan uzak durun kızlar, abazan ve problemli oluyo genelde böyleleri :KK34:

Emin ol kimse öyle birşey dememiştir canım.
Reddedildi ya kendisine yedirememiştir. Atıp tutuyor belli. Salla gitsin.

X