Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu Ctesi günü gittim yeni hsg filmimle birlikte kontrole gittim. 24 Aralıkta iğne verdi. sonra Benimde Ocak ayında transfer olacak batın 2. veya 3.günü gel dedi. bat tarihim 04 Ocak :) banada şans dileyin inş. bu defa olur.
İlk defa mı catlatma iğnesi olacaksın canim Rabbım gönlüne göre versin gobusun dolsun insallah bu ay ♥️

İlk defa mı catlatma iğnesi olacaksın canim Rabbım gönlüne göre versin gobusun dolsun insallah bu ay ♥️
Çok tşk ederim hayırlısı inş. Hayır canım bu 3.denememiz daha öncede çatlatma iğneleri vurulmuştum ama embiriyolar ilk defa donduruldu ve süreç nasıl işleyecek bilmiyoruz. Reçete verdi 24 aralıkta bunu göbekten yapacaksın diye sonra regl günü 2.veya 3. günü gideceğim önce muayene sonrasında transfer günüm belli olacak.

Çok tşk ederim hayırlısı inş. Hayır canım bu 3.denememiz daha öncede çatlatma iğneleri vurulmuştum ama embiriyolar ilk defa donduruldu ve süreç nasıl işleyecek bilmiyoruz. Reçete verdi 24 aralıkta bunu göbekten yapacaksın diye sonra regl günü 2.veya 3. günü gideceğim önce muayene sonrasında transfer günüm belli olacak.
Yaaa öyle mi çok sevindim Rabbım em güzel şekilde nasip etsin inşallah canim arkadaşım aşılama oldu benimde ilk aşılama da ikizlere hamile kaldı sana da şahitlik ederiz bu şekilde 🥰🥰

Teşekkürler 😍 Bat günümde aileme tatile gidicz Allah izin verirse uzun zaman sonra hep beraber olcaz herkese süpriz yapmayı çok istiyorum Allah hayrli zamanda nasip etsin hepimize
Yaaa öyle mi insallah çok güzel supriz olur sevdiklerinizle birlikte size de supriz olsun 🤩

Merhabalar KK , size sorum olacak , 3 aydır bebek istiyoruz ve folik asit kullanıyorum. Yumurtlama testinde 2 kez değerlendirdim ilkinde göğüslerim şişti ve adetim erken oldu, sonraki ay eşim şehir dışında olduğundan değerlendiremedik. Bu ay değerlendirdikten hemen sonra yine göğüslerimde şiş ve hassasiyet oluştu adetime 10 gün var adet oldum ara ara leke geliyor normalde çok ağrılı olan adetimde ( hep böyleydi ) hiç ağrım yok normal mi bu. Yoksa vücudum hamileliğe mi hazırlanıyor.. Bilmediğim çok şey var o yüzden yardım rica ediyorum.
fÖncelikle ne zaman yumurtladığına emine ol. Adetime 10 gün olmasına rağmen adet oldum diyorsun. Demek ki sen adet olduğun günün 14 gün öncesinde yumurtladın(adet olmadan 14 gün önce yumurtlanır, bu kesindir, adet döngün uzar veya kısalırsa yumurtlama günlerinde ona göre öne veya erkene çeker ) , yani yanlış dönemi değerlendirdin , çoktan kaçırmışsın yumurtlamayı . Sana tavsiyem ovulasyon testi kullanman, çok işe yarıyor. Umarım tabiiki mucize olmuştur ve gebesindir :) <3

X