Gebeliğe Hazırlık Ocak 2022 gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herseyi kestik mavisim. 60 cc içiyorsa 40 50 geri çıkarıyor. Üstüne idrar yolu enfeksiyonu da çıktı iğne atiliyoruz.
Diğer Ekim annelerinde detaylı yazmıştım mide darligindan süpheleniyorlar şuan 🥺
Oy dilosum çok geçmiş olsun kuzum.ya
İnşallah bir an önce iyileşir yavrun..
Allah yardımcınız olsun 💕🤲🤲

Çok geçmiş olsun canim hep üst üste gelmiş ya kg alımı nasıl peki
Sagolasin canım benim🙏🏻
İlk doğduğunda 300 gr verdi 15 20 gün kilo alamadı hem emziricem diye uğraşırken hemde siringayla besleyelim derken. Sarilikta vardı uyanmiyordu hiç.
Sonra kusma başladı çok kustugu için geri hemen beslenmek istiyordu. Günde 55 gr alınca bana kızdılar çok veriyorsun ondan kusuyor diye. Halbuki öyle değildi anlatamadım. 3 saatten önce ne olursa olsun verme dediler çocuk aç kalsa da vermedim günde 20 gr düştü ama kusma devam edince öyle inandılar. Hala biraz kilomuz geride kuzum

Allah razı olsun canım benim 🤲🏻
Çok sagolasin inşallah o ihtimal değildir yoksa ameliyata gider.
Sen nasılsın yavrum neler yapıyorsun inşallah hersey yolundadır
İnşallah öyle değildir kuzum ve çabucak çözülür hiç ameliyata gerek kalmaz 🤲❤️ Rabb'im yardımcın olsun..
Kuzu bizde tüp bebek aşamasındayız yumurtalarım toplandı salı günü kaç tanesi beşinci güne ulaşacak haber vercekler şuan iyi gidiyorlar çok şükür bugün üçüncü günleri 🥺💕🐣

İnşallah öyle değildir kuzum ve çabucak çözülür hiç ameliyata gerek kalmaz 🤲❤️ Rabb'im yardımcın olsun..
Kuzu bizde tüp bebek aşamasındayız yumurtalarım toplandı salı günü kaç tanesi beşinci güne ulaşacak haber vercekler şuan iyi gidiyorlar çok şükür bugün üçüncü günleri 🥺💕🐣
Allah razı olsun canım inşallah rabbim hepimize güzel günler göstersin 🤲🏻
Başlayacağım diyordun hepiniz aklımda döndünüz durdunuz da bi vakit bulamadım yazmaya. Çok şükür canım inşallah hersey yolunda gitsin de rabbim sana çifte mutluluk yaşatsın hakediyorsun bunu 🤲🏻

Allah razı olsun canım inşallah rabbim hepimize güzel günler göstersin 🤲🏻
Başlayacağım diyordun hepiniz aklımda döndünüz durdunuz da bi vakit bulamadım yazmaya. Çok şükür canım inşallah hersey yolunda gitsin de rabbim sana çifte mutluluk yaşatsın hakediyorsun bunu 🤲🏻
senden Allah razı olsun canımmm,
evet nasip bu zaman oldu ,
ınsallaaahh canım amiiinnnn :KK200:

Yaaa öyle mi senin ikinci kimyasal oluyor sanki canim doktorunla gorustun mu
Daha önceki kimyasal değildi canım baya kese filan vardı kimyasalda kese olmuyor.. görüştüm de henüz bu konuda değil içerisi temizlensin diye bekledik adetim yeni bitti tekrar gidicem o zaman konuşacaz

Dilosum canım benim.💕
Çok şükür yumurtalar toplandı ve dondurduk🌼🤲🤲herşey Yolunda
Aralık sonu gibi sanırım transfer olur ya da Ocak başı 🥺🌼🤲
Sen nasilsin,bebiş nasıl kuzum
Ya bunlar ne güzel haberler papatyam😍 Allah bu sabrının karşılığını versin canim arkadaşım 😍 hersey yolunda gitsin insallah bebis haberi alırız inşallah yakında 😍🙏🏻
Biraz daha iyiyiz canim alerji maması etki etmeye başladı 🥰

Ya bunlar ne güzel haberler papatyam😍 Allah bu sabrının karşılığını versin canim arkadaşım 😍 hersey yolunda gitsin insallah bebis haberi alırız inşallah yakında 😍🙏🏻
Biraz daha iyiyiz canim alerji maması etki etmeye başladı 🥰
Evet kuzum çok şükür ya❤️🤲
Bebislerimiz şimdi bizi bekliyor 🐣🥺 inaallah da hayırlısı ile bana sımsıkı tutunur..
Sağlıkla dünyaya gelir..
Çok sevindim canım ya, inşallah daha da iyi olun 😍

Evet kuzum çok şükür ya❤️🤲
Bebislerimiz şimdi bizi bekliyor 🐣🥺 inaallah da hayırlısı ile bana sımsıkı tutunur..
Sağlıkla dünyaya gelir..
Çok sevindim canım ya, inşallah daha da iyi olun 😍
Amiin inşallah kuzum bol bol dualarımdasın tek seferde hiç bi sıkıntı olmadan hallolur inşallah 🤲🏻💙 tek mi koyacaklar canim cift mi?

Amiin inşallah kuzum bol bol dualarımdasın tek seferde hiç bi sıkıntı olmadan hallolur inşallah 🤲🏻💙 tek mi koyacaklar canim cift mi?
Amin çiçeğim insallahh 🤲😍❤️
Tek olacak kuzum doktorum.cift koymam diyo Yaş küçük diyor, bazıları yapıyor aslında ama bizimki kâti :)
Bide çift yaparız ilkinde ikiside tutar sonra ikizlerde sorunlar çok oluyor vs dedi bende biraz korktum 😬😬
Hayırlısı inşallah kuzum

X