Ocak&Şubat 2018 anneleri gelin beraber bekleyelim meleklerimizi :)

Moralim çok bozuk arkadaşlar bebeğim bir ay bir haftalık oldu tesadüfen sol böbreğinde iki tane 1,5 mm kum olduğunu öğrendim. Duyduğumda dünyam başıma yıkıldı şok oldum ağlamaktan helak oldum. Nasıl olur bilmiyorum o daha yeni doğdu o daha minicik.. Zaten sancıları var o kumlar daha da arttırıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum ben daha önce böyle bişey hiç duymadım. Ailelerde böyle bir rahatsızlık Yok. Geçici bir durum mu bu süreç nasıl gider ne olur bana bir fikir bir akıl verin ne olur :’( çok üzgünüm çok mutsuzum o masum yüzüne baktıkça ağlıyorum ona bakamıyorum suçluluk hissediyorum. Keşke bana gelseydi. İçimi rahatlatmak istiyorum olmuyor :’(
Hiç boşuna üzülme zararsiz bişey genelde bebeklerde olur kalsiyumla alakali sonra kendiliginden kaybolur doktor 1 yasinda yuzde 90 kaybolur dedi bizim 3 yasinda kayboldu ama kayboldu şükür Allahima sizin kum bizim taslarimiz vardi her iki böbreğin de bizde 2 aylik yoktuk öğrendiğimizde önemli olan idraryolu enfeksiyonu gecirmemesi

Bizim takibi çocuk nefroloji yaptı önemli olan idar yolu gecirmemesi her ateslendiginde mutlaka tahlil verdik

Bizim takibi çocuk nefroloji yaptı önemli olan idar yolu gecirmemesi her ateslendiginde mutlaka tahlil verdik
Tebrik ederim hamilesiniz bende mart nisan annesi aslinda randavu nisan ama agrilar sancilar vsr bakalim erken mi gelcek sizin ilk normalmiydi

Hiç boşuna üzülme zararsiz bişey genelde bebeklerde olur kalsiyumla alakali sonra kendiliginden kaybolur doktor 1 yasinda yuzde 90 kaybolur dedi bizim 3 yasinda kayboldu ama kayboldu şükür Allahima sizin kum bizim taslarimiz vardi her iki böbreğin de bizde 2 aylik yoktuk öğrendiğimizde önemli olan idraryolu enfeksiyonu gecirmemesi
Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için. Tecrübeli birileri yazınca biraz olsun rahatlıyorum. İdrar yolu enfeksiyonu geçirmemesi için ne yapabilirim.

Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için. Tecrübeli birileri yazınca biraz olsun rahatlıyorum. İdrar yolu enfeksiyonu geçirmemesi için ne yapabilirim.
Temizligine dikkat edeceksiniz kesinlikle ıslak mendil kullanmayin islak pamukla silin önümüz yaz yikayarak temizlemesi en güzeli

Çok şükür uyum sağladık sadece gündüz uykularımız çok az :/ ve kakası mukuslu günde bir sefer yapıyor ama çok çok fazla yapıyor.. Çoğu kişi bu mukustan muzdarip okuduğum kadarıyla.. Umarım düzeliriz :) siz nasılsınız cerenkar cerenkar
canım uzun zaman girmeye fırsat bulamadım şükür yolunda herşey kokusu dünyaya bedel.. inşallah gözaydınlığı evlat olurlar sizler nasılsınız?

Nasılsınız anneler aslında artık anne serüvenlerimizle devam edebiliriz tabii. Fırsat buldukça ( benimde çok bulduğum söylenemez ama ) bu çok güzel bi hismiş kızlar rabbim isteyen herkese ama herkese bu güzelliği nasip etsin Biz 5 gün sonra 5 aylık olacağız inşallah büyüyoruz çok fazla doktora gittik suan basa dönsem yarısı kadar doktora götürmem meger hersey yaşayarak öğreniyorsunuz sizler nasılsınız bebiş ler nasıl biz özel aşı olan rota aşısının 2. Dozunu yaptıracağız sizlerde yaptıran var mı rota ?

Nasılsınız anneler aslında artık anne serüvenlerimizle devam edebiliriz tabii. Fırsat buldukça ( benimde çok bulduğum söylenemez ama ) bu çok güzel bi hismiş kızlar rabbim isteyen herkese ama herkese bu güzelliği nasip etsin Biz 5 gün sonra 5 aylık olacağız inşallah büyüyoruz çok fazla doktora gittik suan basa dönsem yarısı kadar doktora götürmem meger hersey yaşayarak öğreniyorsunuz sizler nasılsınız bebiş ler nasıl biz özel aşı olan rota aşısının 2. Dozunu yaptıracağız sizlerde yaptıran var mı rota ?
4. Ay bitiyor 5 e giriyor değil mi? Rota nın 2. Dozu 5 e girince mi yaptırılıyor 5 bitince mi

Biz ilkini 3. Ay ortasında yaptırdık ikincisinide 5. Ay ortası dediler

canım bizim çocuk doktoru önermedi yaptırmadım zaten önerse de pek istekli değildim..bizimde az kaldı 5. ayımıza..

Anneleer nasılsınıız ben oğlumu ocak ayında beklerken kendisi sağolsun yılbaşı arifesinde teşrif etti :) aniden suyum geldi çok ağrılı olmadı normal doğum oldu çok şükür sizler neler yaptınız ?

Merhaba kizlar aslında Su an çocuk düşünmüyorum korunuyorum ama adetim 3 gün geçti korkmaya başladım. Önceden kalma testim var di bebetime yaptım negatif cıktı fakat kutuyu okurken ext son kullanma tarihi 2017 de bitmiş ben 2016 da almıştım testi meğer onların da tarihi oluyormuş ilk kez gördüm yanlış çıkma ihtimali varmıdır . Sizce tarihi gecsede doğruyu gösterir mi

X