2018 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    286
Masallah erkenden çıkarmış ateş yaptı mı
altlarda hiç hissetmedim cnm sadece ağzı çok akıyordu birde elimize saldırıyordu ordan anladım zaten baktığımda biraz kızarmıştı birazda şişmişti öbür gün göründü zaten dişi hiç ateşlenmedi maşallah uykusundada problem olmadı emmesindede. Bunlarda ateş yaptı ama 3 4 gün sürdü hatta kolunda aşı yeride şişti sivlce gibi oldu o ateş yaptı sandım az öncede gülerken dişlerini gördüm meğer ondanmış ama bu sefer huysuzluk yaptı emmesi iyi uykusu çok hafif sadece 15 dk yatıp kalkıyo okadar başka sorunumuz yok çok şükür. Ama önler çıkacağına köpek dişleri çıkıyo vampir gibi olcak oğlum 😁

Kızlar selamlar son msjları göremiyorum telefondan girdiğim için küçük afacanlarınız nasıllar hamileyken çok katılıyodum aranıza çocuk doğalı herşeye yetişmeye çalışmaktan buraya pek zaman kalmıyor

Kızlar selamlar son msjları göremiyorum telefondan girdiğim için küçük afacanlarınız nasıllar hamileyken çok katılıyodum aranıza çocuk doğalı herşeye yetişmeye çalışmaktan buraya pek zaman kalmıyor
Bende 2 tane var oğlum da 6 yaşında.. Çok şükür halimize.Simdi yaz tatili evdeyiz tüm gün oynamacali,birbirleriyle bazen sarılmalı bazen didismeli,ağlamalı gulmeli,hep parka gitmek istemeli günler geçiyor.Kizim kıyafetlerini tokalarını getiriyor giydireyim de çıksın diye...:KK68:Ya buyuyorlar gaz sancıları emdi emmedi uyumadı derken buyuyorlar çok şükür.Arada ben de bakıyorum pek yazan olmuyor arkadaşlar instagramdan falan eklemişlerdi birbirlerini ordan haberdar oluyorlardir..Yani bir de çoğu şey oturdu pek ihtiyaç duymuyoruz foruma sanırım.:KK28:

altlarda hiç hissetmedim cnm sadece ağzı çok akıyordu birde elimize saldırıyordu ordan anladım zaten baktığımda biraz kızarmıştı birazda şişmişti öbür gün göründü zaten dişi hiç ateşlenmedi maşallah uykusundada problem olmadı emmesindede. Bunlarda ateş yaptı ama 3 4 gün sürdü hatta kolunda aşı yeride şişti sivlce gibi oldu o ateş yaptı sandım az öncede gülerken dişlerini gördüm meğer ondanmış ama bu sefer huysuzluk yaptı emmesi iyi uykusu çok hafif sadece 15 dk yatıp kalkıyo okadar başka sorunumuz yok çok şükür. Ama önler çıkacağına köpek dişleri çıkıyo vampir gibi olcak oğlum 😁
Allah kolaylık versin hepimize biz de herşey güzel gidiyor aslında ama son günlerde kendini ısırmaya başladı yada gidip kafasını biyerlere vuruyor kızınca görmezden gelmeye çalışıyorum ama çok moralim bozuluyor bu tip durumlar var mı ?

Allah kolaylık versin hepimize biz de herşey güzel gidiyor aslında ama son günlerde kendini ısırmaya başladı yada gidip kafasını biyerlere vuruyor kızınca görmezden gelmeye çalışıyorum ama çok moralim bozuluyor bu tip durumlar var mı ?
benim ikizler öyle baya zamandır kafayı bi yerlere vururlar birbirlerini ısırırlar tepki verince daha çok yapıyorlar görmezden gelmek lazım ya da dikkatini başka şeye çekmekde işe yarıyor

Ya internette bi arastirsan aklın oynar, beni cok tedirgin etti arastirdiklarim. Duz kafa sendromu diye bir arat bak neler cikiyor, allahim korusun evlatlarimizi
Merhaba konunun üzerinden çok çok geçmiş ama düzeldi mi bebeğinizin kafasi benim kızımda da düzlük var çok taktım kafaya

X