Ocak Ya Da şubatta Regl Olmak Yerine çift çizgiyi Görmek Isteyenler

sisim çok çok geçmiş olsun canım
iyi dileklerin için çok sağol
herhangi bişey hissediyor muyum ? bilmem kasık ağrılarım var akşamları belim ve bacaklarım çok ağrıyor ve bütün vücudum çok sıcak oluyor bunların dışında bişey yok
inşallah güzel haberler veririm sizlere kızlar

sisim çok geçmiş olsun allah babana uzun uzun ömür ve sağlık sana da küçücük bir melek versin inş

baban icin gecmis olsun canim Allah sifa versin bende senin gibi uyuyamayanlardanim , bir hamile kalsakta kurtulsak bu belirtiler yuzunden kafayi yiycem ya esime belirtilerimi anlatiyorum sence hamismiyim diyorum ne bileyim ben diyo:roflol: adamda kafayi yiyecek benim yuzumden:tomato:

sağol canım.....bende aynı sen gibiydim suanda 3. aşılamam olacak bende senin gibi eşimi delirtim " aşkım sence bu sefer tutacak mı"
"aşkım ben hamilemiyim" "aşkım ellini karnıma koy bak bakalım hamilemiyim":roflol: suan eşim etrafta "asya" gelecek diye dolaşıyor ne yapalım onlarda bizim kadar cekiyorlar...kolay mı az önce hastaneden geldik sperm vermeye gitik hastane zaten kalabalık berbat bir durumda wc ler ise ona keza stress altında birşeyler yapmaya calışıyor berbat yaniiii....
umarım bu sefer tutar.....senin kac gün sonra belli olacak....?

sisim çok çok geçmiş olsun canım
iyi dileklerin için çok sağol
herhangi bişey hissediyor muyum ? bilmem kasık ağrılarım var akşamları belim ve bacaklarım çok ağrıyor ve bütün vücudum çok sıcak oluyor bunların dışında bişey yok
inşallah güzel haberler veririm sizlere kızlar

morgülcüm sabırsızlıkla bekliyoruz güzel haberlerini.....az önce hastaneden geldim henüz aşılama yapılmadı saat 11.30 tekrar cağırdılar ev yakın o yüzden eve geldik....eşimi beklerken doğum yapmak için bir kadın bekleme odasında bekliyordu garip gürültülü bir ses geliyordu içeri girdim anneye baktım bu ses bebeğin kalp atışlarımı dedeim kadın evet dedi bana baksana"hayata tutunmak için şimdiden nasıl mücadele ediyor" dedi
o sesi duyunca içimden sıcacık bir şey aktı korkuyla karışık içime umut dolduuu

allah bizlere de yaşatsın canımmmm

sisim çok geçmiş olsun allah babana uzun uzun ömür ve sağlık sana da küçücük bir melek versin inş

canımmmm ne güzel yazmışsın allah sana bir melek versin ve o melek babam içinde umut olsunnnn onu korusun kolasınnnnyerimseniben

inşallah isteyen herkese versin yarım saat önce ikinci hayal kırıklığımı öğrendim negatif. 2. aşılamamda olmadı.ağladım çok ama ne çare ara vermeden devam edcem ama regl olamadım 20. günüm olmasına reğmen buda daha kötüüüü beklemek

allah sabrını arttırsın sefil......
çok zor negatif sonuçla karşılaşmak ben iki aşılamamda negatif sonuç aldım 3.den vazgeçmiştim yaptırmayacaktım çok yıkılmıştım
ama evlat hasreti bütün acılarımı unutturdu ve 3. aşılamamı yaptırdım gün sayıyorum inşallah bu sefer tutmuştur allahım diye dua ediyorum ben anne olmak istiyorum

kızlar uzun zamandır listeye bakmamıştım şimdi baktım ne kadar güzel hamiş listemiz çoğalmış inş.o listede sıra bekleyen herkes hamiş listesinde yer alır sizlere dua ediyorum isteyen olmayan herkese rabbim tattırsın.............

arkadaşlar beni hamiş listesinden silin.olurmu.çünkü ben dün düşük yaptım. okadar üzgünümki anlatamam.2gündür ağlamaktan ölcem.tam buldum derken hemen kaybettim bebeğimi.çok kötü bişey allah kimsenin başına vermesin.senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

slm kızlar perşembe günü doktora gittim kasık ağrım nedeniyle .bebek istediğimi söyleyince test yaptılar ama çıkmadı malesef adet günüme daha var ama bu aydanda umudum kalmadı .birdahaki aya inşallah tarihimi değiştirirseniz sevinirirm

Merhaba Kizlarrrrr....
1 Haftaya Yakin Siteye Giremedim Hastanede Kaldim Gece Nöbetleri Bendeydi Babam Cok Başarili Bir Operasyon Gecirdi şuan Da Durumu Iyi Allahima Sükürler Olsun ...ameliyat Kapisinda Beklemek Kadar Zorr Bir şey Yok Inanin Bana Gebelik Sonucunuzu Beklemekten Cook Daha Beterrr Hele Yoğun Bakima Alindiktan Sonra Ki O Bekleme Gecesiiii...neyse Atlatik O Zor Günleri....
Tabi Ben Ne Hamileliyimi Ne Aşilamayi Ne De Beklemeyi Hiç Birini Düşünmedimm Suan Da Hiç Bir Belirtim Yok Zaten Ne Kasik Ağrisi Ne Göğüs Ağrisi Nede Regl Belirtisi Ki Bugün Regl Günüm Ama Ne Tik Var Nede Gebelik Belirtileri.....hiç Bir şey Hissetmiyorum.....aslina Bakarsaniz Umudumuzu Kaybetiğimizde Hastaneleri Bir Dolaşin Derim Insan Sağliğindan Ve Sevdiklerinin Sağliğindan Başka Hiç Bir şey Düşünemiyor Allah Bizlere öncelikle Sağlik Versin Gerisi Elbette Gelirrr Gelecek ....
Yani Kizlar Bu Ay Cift Cizgi Görürmüyüm Bilmiyorum.........

arkadaşlar beni hamiş listesinden silin.olurmu.çünkü ben dün düşük yaptım. okadar üzgünümki anlatamam.2gündür ağlamaktan ölcem.tam buldum derken hemen kaybettim bebeğimi.çok kötü bişey allah kimsenin başına vermesin.senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

AH CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH SABIR VERSİN SANA SAĞLIK VERSİN... İNŞALLAH MELEĞİN BİR DAHA Kİ SEFERE SANA SIKICA TUTUNUR ....senağlama:çok üzgünüm:

hayırlı olsun balköpüğü
sağlıklı bir hamilelik geçirir ve
bebeğine sağlıkla kavuşursun inşAllah canım..

amin. bende çift çizgiyi görmek istiyorum bir oğlum var şimdi birde kız istiyorum.inşallahherkesin dileği olur hayırlısıyla:):):):):):):):):):)....

X