Ocak Ya Da şubatta Regl Olmak Yerine çift çizgiyi Görmek Isteyenler

MERHABA ARKLAR
bugun ilk defafindik kurdumu gordumyerimseniben ama cok kucukmus. doktor kesin hamilesin ama su anda cok kucuk dedi. 15 gune randevu verdi. hcgmde 58 yani 3 yada 4 haftalikmis. belirti soranlar icin benim sadece goguslerim sisti ve aciyordu bide cok yemek yiyordum. findik kurdumu iyi goremedigim icin cok korktum. doktora elli kere sordum bir sorun yok dime diye. dr beni nerdeyse kovucakti. hemen gidip bir tane emzik aldim yesil :teytey: bana sans getirsin diye. allah herkeze bebek nasip etsinnn

MERHABA ARKLAR
bugun ilk defafindik kurdumu gordumyerimseniben ama cok kucukmus. doktor kesin hamilesin ama su anda cok kucuk dedi. 15 gune randevu verdi. hcgmde 58 yani 3 yada 4 haftalikmis. belirti soranlar icin benim sadece goguslerim sisti ve aciyordu bide cok yemek yiyordum. findik kurdumu iyi goremedigim icin cok korktum. doktora elli kere sordum bir sorun yok dime diye. dr beni nerdeyse kovucakti. hemen gidip bir tane emzik aldim yesil :teytey: bana sans getirsin diye. allah herkeze bebek nasip etsinnn

senide tebrik ederim :teytey:
darısı bizim başımıza:emir_bebek:
ALLAH sağlıklı bir hamilellik geçirmenizi nasip eder inşallah:nazar:
güzel dileklerin için sağola.s.

Hamile Kalan Arkadaşlari Tebrik Ediyorum Darisi Başimiza .....ben Bu Gece Catlatma Iğnemi Vuruldum...3. Aşilama çarşamba Saat 09.00 Da Dr.um Bu Son Dedi..bu Sefer De Tutmazsa 4 Ay Ara Verilecek Ve Ondan Sonrada Tüp Yapilacak...güzel Tanrim Tutmasini Cok Istiyorummm Duy Sesimi.....yay Burcu Asya Mi Bekliyorum Tabi Baran Da Olabilir.....dua Edin Kizlar Benim Içinde Ltf....
Benim Gibi Bekleyen Arkadaşlara Sabir Ve Bebeklerini Kucaklarini Almalarini Diliyorum.......

***************MARTTT*************
AppLE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::3 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
fater::::::::::::::::::::::::::::::::::::::6 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
NAZO GELİN :::::::::::::::::::::::::::::6 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
PAMUKUM1:::::::::::::::::::::::::::::::6 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VUSLAT2008:::::::::::::::::::::::::::::7 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ŞEKER::::::::::::::::::::::::::::::::::::8 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Derram:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SEVGİİİ:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ESRAKO::::::::::::::::::::::::::::::::::10 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
GULAY DA :::::::::::::::::::::::::::::::10 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SUDENAZ222:::::::::::::::::::::::::::::10 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
DİPTİSDİPTİS::::::::::::::::::::::::::::11 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
XNAZANX:::::::::::::::::::::::::::::::::11 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
BALLIM53:::::::::::::::::::::::::::::::::11 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTT
EVRİMMM:::::::::::::::::::::::::::::::::11 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
EMELİKO::::::::::::::::::::::::::::::::::13 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
HATİCE1007::::::::::::::::::::::::::::::13 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TUGBA::::::::::::::::::::::::::::::::::::13 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ELALE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::13 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
BEKLEMEK:::::::::::::::::::::::::::::::::14 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ELMALI TURTA::::::::::::::::::::::::::::14 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
BİBEK SURATLI::::::::::::::::::::::::::::14 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ŞİRİNE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::14 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
GÖZEK:::::::::::::::::::::::::::::::::::::16 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SARI ŞEKER::::::::::::::::::::::::::::::::16 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ÖYKÜ BEBEK:::::::::::::::::::::::::::::::17 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ZELİŞ82::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
BEBİŞİİİİM::::::::::::::::::::::::::::::::::17 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SİSİM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::18 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SELVİNAZZ::::::::::::::::::::::::::::::::::18 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
AYZEN::::::::::::::::::::::::::::::::::::::19 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
HÜZÜN YILI:::::::::::::::::::::::::::::::::20 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SİDANUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::21 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ED@HMET:::::::::::::::::::::::::::::::::21 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ŞUŞU::::::::::::::::::::::::::::::::::::::24 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ELİZABETHTOWN:::::::::::::::::::::::::26 MARTTTTTTTTTTTTTTTTT
BALSURAT:::::::::::::::::::::::::::::::::27 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SEYRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::28 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
DENİZKOKUSU:::::::::::::::::::::::::::::::28 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTT

BEBİŞ BEKLEYEN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ
*GULAN06 _____________________HAAAMİİŞİİMİZ: ) )
*BAŞAK1984 ____________________HAAAMİİŞİİMİZ : ) )
*MİNİKANNİŞ ____________________HAAAMİİŞİİMİZ: ) )
*SEREN_ _____________________HAAAMİİŞİİMİZ : ) )
*ÇITIR PITIR ____________________HAAAMİİŞİİMİZ: ) )
*RÜYALIM ______________________HAAAMİİŞİİMİZ : ) )
*DAĞLARKIZI ___________________HAAAMİİŞİİMİZ : ) )
*SENA.KOCER __________________HAAAMİİŞİİMİZ : ) )
*PONARAN _____________________HAAAMİİŞİİMİZ: ) )
*EDHAK ________________________HAAAMİİŞİİMİ Z: ) )
*İLSU __________________________HAAAMİİŞİİM İZ:))
*ÖZLEMqqq _____________________HAAAMİİŞİİMİZ: ))
*R2D2 __________________________HAAAMİİŞİİMİZ: ))
*EBRUL.C________________________HAAAMİİŞİİMİZ: ))
*ŞEKEYY23______________________HAAAMİİŞİİMİZ:)))
*PERSEFON85____________________HAAAMİİŞİİMİZ:)))

..... BEKLEMEDE ...... SİZZZLERİİİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZZZ
İSTİRİDYEYİM İNCİMSİN::::::::::::::::::1 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
BEDEF::::::::::::::::::::::::::::::::::::::1 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SEFİL:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::2 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
NUR82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::2 MARTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTT
DUYGUMUTLU:::::::::::::::::::::::::::::2 MARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
SKEEY::::::::::::::::::::::::::::::::::::29 ŞUBATTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Yeşimexpo:::::::::::::::::::::::::::::::::29 ŞUBATTTTTTTTTTTTTTTTTT
AŞİNA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::28 ŞUBATTTTTTTTTTTTTTTTTTT
BARCLİ::::::::::::::::::::::::::::::::::::26 ŞUBAT?????????????????
AREGON::::::::::::::::::::::::::::::::::25 ŞUBAT?????????????????
D.E.S.İ.R.E:::::::::::::::::::::::::::::::25 ŞUBAT?????????????????
NESGUL:::::::::::::::::::::::::::::::::::25 ŞUBAT?????????????????
BATURNURAY::::::::::::::::::::::::::::?????????
BERİL78::::::::::::::::::::::::::::::::::????????
UNSAL:::::::::::::::::::::::::::::::::::????????
E.L.İ.F.T.G:::::::::::::::::::::::::::???????
ALİN:::::::::::::::::::::::::::::::::::??????
GÖÇMEN:::::::::::::::::::::::::::::::BEKLEMEDEE EEEE??
SEYRA :::::::::::::::::::::::::::::::::??????
İLKNURAY::::::::::::::::::::::::::::::??????
BUSER:::::::::::::::::::::::::::::::::???????????
TATLI CADI 61:::::::::::::::::::::::::???????

Hamile Kalan Arkadaşlari Tebrik Ediyorum Darisi Başimiza .....ben Bu Gece Catlatma Iğnemi Vuruldum...3. Aşilama çarşamba Saat 09.00 Da Dr.um Bu Son Dedi..bu Sefer De Tutmazsa 4 Ay Ara Verilecek Ve Ondan Sonrada Tüp Yapilacak...güzel Tanrim Tutmasini Cok Istiyorummm Duy Sesimi.....yay Burcu Asya Mi Bekliyorum Tabi Baran Da Olabilir.....dua Edin Kizlar Benim Içinde Ltf....
Benim Gibi Bekleyen Arkadaşlara Sabir Ve Bebeklerini Kucaklarini Almalarini Diliyorum.......

canım bende 3.aşılamamı oldum beklemekteyim son 9 günüm inşallah tutar diye dua ediyorum sürekli o kadar çok istiyorum ki anne olmayı.....
senin için de herşeyin yolunda gitmesi temennisiyle canım inşallah mart ayında her ikimizde anneliğe ilk adımımızı atmış oluruz

MERHABA ARKLAR

canım çok çok tebrik ederim.

umarım bizde görürüz bir gün fındık kurdumuzu....

allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin canım :emir_bebek: :emir_bebek:

inşallah canım hayırlısıyla olsun......

dualarımız hep aynı ......

Allah isteyenin kucağını boş bırakmasın.....:emir_bebek::emir_bebek:

BAYANLAAARRRRR OCAK VE ŞUBAT AYINDA YAZIŞANLAR ARTIK BURDA DEĞİİLL YENİ BİR LİSTE AÇTIM HERKES ORDA LİSTEMİZDE MART VE NİSAN AYINA ORANLA YENİLENDİİİİ

SİZLERİDE "MARTT Ya Da NİSAN'DAA Regl Olmak Yerine çift çizgiyi Görmek Isteyenler "
BÖLÜMÜNE BEKLİYORUZZZZ

SAYGILARRR

VEEEEEEEE ŞUBAT AYINDA HAMİŞ OLAN GÜZEL ANNELERİMİZİDEEE
YENİ AÇILAN
"Eylülllll Veya Ekimdeee Doğum Yapacak Olan Güzel Hamişlerimizzz Buyrun Yeni Sayfamiza "
BÖLÜMÜMÜZE BEKLİYOOORUUZZZZZ

SAYGILARRR

BAYANLAAARRRRR OCAK VE ŞUBAT AYINDA YAZIŞANLAR ARTIK BURDA DEĞİİLL YENİ BİR LİSTE AÇTIM HERKES ORDA LİSTEMİZDE MART VE NİSAN AYINA ORANLA YENİLENDİİİİ

SİZLERİDE "MARTT Ya Da NİSAN'DAA Regl Olmak Yerine çift çizgiyi Görmek Isteyenler "
BÖLÜMÜNE BEKLİYORUZZZZ

SAYGILARRR

canım aynısını bende düşünmüştüm çok iyi yapmışsın malum artık ocak şubat geçti dimi ama yeni grubun en yeni hamişleri oluruz inşallah bizlerde

bu kez tamam oldu demiştim içimde içten içe beslediğim bi sevinç vardı kimseye söleyemediğim ama olmadı stresten gecikmişti adetim büyük ihtimalle çünkü hiç gecikmez normalde allah büyük ne yapalım bir başka aya kaldı ümitler canlarım beni listeden tamamen silin mart ayına eklenmek istemiyorum bu ay hiç birşey yapmayacağım ne ısı ölçümü ne yumurta takibi herşeyi oluruna bırakıyorum böle devam ederse kafayı yiyeceğim kesin allah bebişleri olanlara onları bağışlasın olmayanlarada en kısa zamanda versin benden bu kadar ne zor işmiş yaw:çok üzgünüm:

kızlar bu mesajımı görmediniz o yüzden güncelledim.adet oldum beklemede listesinde adı var hala silersiniz sevinirim canlarım öpüyorum sizi

belirtilerin nelerdi canım tekrar hatırlatırmısın

ayzenciğim benim belirtilerim adet olduğum zaman ki belirtilerin aynısı sancım vardı feci şekilde göğüslerimde acı vardı şişlik vardı başka hiç bir belirtim olmadı

kızlar bu mesajımı görmediniz o yüzden güncelledim.adet oldum beklemede listesinde adı var hala silersiniz sevinirim canlarım öpüyorum sizi

CANIM HEMEN PES ETMEK YOK İNATLA ÇALIŞMAYA DEVAM HADİ.. BEN ÇOK YENİYİM SENİN BELKİ UZUN OLDU AMA OLSUN HERŞEY ALLAHDAN GELECEK MALAĞİN CANIM ÜZÜLME LÜTFEN....:a015:

inş canım seninde benimde tüm isteyenlerin de melekleri gelir inş benim uzun zaman olmadı daha ama inan insan yıpranıyo belki stres engelliyo ama işte insan kafasına takmadan da duramıyo napalım allah ne zaman nasip ederse bizde o zaman kavuşacağız meleklerimize senin daha çok yeni benim bu ay 4. ayımız bakalım artık bu ay ne olcak

canım bende 3.aşılamamı oldum beklemekteyim son 9 günüm inşallah tutar diye dua ediyorum sürekli o kadar çok istiyorum ki anne olmayı.....
senin için de herşeyin yolunda gitmesi temennisiyle canım inşallah mart ayında her ikimizde anneliğe ilk adımımızı atmış oluruz

CANIM MORGÜL İNŞALLAH HER İKİMİZDE MUTLU HABERLERİ BU AY ALIRIZ.....AZ KALMIŞ SENİN GERİ SAYIM SENİN İÇİN BAŞLADI O ZAMAN SENİN İÇİN GERİ SAYALIM SON 8 GÜN
ŞUAN SAAT 01.15 UYUYAMIYORUM GERGİNİM SADECE AŞILAMAYI DÜŞÜNMÜYORUM BİRİCİK BABAM AMELİYAT OLACAK SUAN HASTANE DE HATTA BUGÜN NEREDEYSE AŞILAMAYI BIRAKIP AİLEMİN YANINA GİTMEYİ DÜŞÜNDÜM AMA ANNEM ŞUAN HASTANEYE YATIYOR AMA HAFTAYA AMELİYAT OLACAK DEĞİNCE RAHATLADIM ......
İŞTE YARIN SAAT 9 DA HASTANEDE OLACAĞIM AKLIMDA BİRİCİK BABAM VE BEBEĞİMLE KIZLAR BABAM İÇİNDE DUA EDİN OLURMU.
MORGÜL HERHANGİ BİR BELİRTİ HİSSEDİYORMUSUN PEKİ?

CANIM MORGÜL İNŞALLAH HER İKİMİZDE MUTLU HABERLERİ BU AY ALIRIZ.....AZ KALMIŞ SENİN GERİ SAYIM SENİN İÇİN BAŞLADI O ZAMAN SENİN İÇİN GERİ SAYALIM SON 8 GÜN
ŞUAN SAAT 01.15 UYUYAMIYORUM GERGİNİM SADECE AŞILAMAYI DÜŞÜNMÜYORUM BİRİCİK BABAM AMELİYAT OLACAK SUAN HASTANE DE HATTA BUGÜN NEREDEYSE AŞILAMAYI BIRAKIP AİLEMİN YANINA GİTMEYİ DÜŞÜNDÜM AMA ANNEM ŞUAN HASTANEYE YATIYOR AMA HAFTAYA AMELİYAT OLACAK DEĞİNCE RAHATLADIM ......
İŞTE YARIN SAAT 9 DA HASTANEDE OLACAĞIM AKLIMDA BİRİCİK BABAM VE BEBEĞİMLE KIZLAR BABAM İÇİNDE DUA EDİN OLURMU.
MORGÜL HERHANGİ BİR BELİRTİ HİSSEDİYORMUSUN PEKİ?

baban icin gecmis olsun canim Allah sifa versin bende senin gibi uyuyamayanlardanim , bir hamile kalsakta kurtulsak bu belirtiler yuzunden kafayi yiycem ya esime belirtilerimi anlatiyorum sence hamismiyim diyorum ne bileyim ben diyo:roflol: adamda kafayi yiyecek benim yuzumden:tomato:

X