Ocak2024klomenkullananlar

Kızlar testim silik çıktı

Eklentiler

• IMG_0816.jpeg
    IMG_0816.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar bende dün letu kullanmaya başladım adetin 3.gun başladım yani dünden beri sağ kasığımda felaket ağrı var kalçalarım da ve belimde sizde yumurta büyüyor mu dersiniz ?

İğneyi salı sabah oldum. Bugün iğneden sonraki 5. Gün. Hiç bir problemim yok 4 yaşında bir kızım var. İkinci çocuk için 8 ay korunmasız olmayınca ben klomen istedim. Bakalım işe yarayacak mı? Daha fazla beklemek istemiyorum. Kızım çok kardeş istiyor olmadıkça psikolojik olarak kendimi kötü hissediyorum. Bu ay 3 yumurta olgunlaştı biri iğneden 4gün önce kendiliğinden çatladı. Diğer iki yumurtanın özellikle biri çok iyi ama diğeri biraz deforme olmuş dedi iğne yaptı. Dilerim hepimizin bu ay hamile kalalım. 🙏
Benimde 3 yasinda bir oglum bar 1 senedir ikinciyi istiyoruz olmadi. Bu ay bende catlatma igsi kullandim

Kızlar merhabalar bende PCOS var bu ay Klomen kullandım. Gerçi benim 4. Kullanışım ikisinde gebelik oluştu birisi kimyasal oldu biri dış gebelik oldu. Burda da gördüğüm çoğu kullanan kimyasal oluyor. Sebep acaba klomen mi korkuyorum bu ay hangi cesaret kullandım bilmiyorum. Kimyasala razıyım diyorum bazen dış gebelik çok zordu

Kızlar merhabalar bende PCOS var bu ay Klomen kullandım. Gerçi benim 4. Kullanışım ikisinde gebelik oluştu birisi kimyasal oldu biri dış gebelik oldu. Burda da gördüğüm çoğu kullanan kimyasal oluyor. Sebep acaba klomen mi korkuyorum bu ay hangi cesaret kullandım bilmiyorum. Kimyasala razıyım diyorum bazen dış gebelik çok zordu
Merhaba canım femarayla devam et istersen bir sonraki ay eğer bu ay gebelik oluşmazsa🙏🏻 ben geçen ay femara bu ay Klomen kullandım iğneyi de geçen hafta oldum bir şey diyemiyorum o yüzden 🙏🏻

Merhaba canım femarayla devam et istersen bir sonraki ay eğer bu ay gebelik oluşmazsa🙏🏻 ben geçen ay femara bu ay Klomen kullandım iğneyi de geçen hafta oldum bir şey diyemiyorum o yüzden 🙏🏻
Sağ ol canım evet öyle de yapabilirim klomenle hamile kalıyorum ama devam etmiyor bu durum beni çok kuşkulandırıyor. Bu sefer çatlatma iğnesi isteyeceğim kendiliğinden çatlıyor ama belki de zamanında çatlamıyor sorun oluyor sonra bir sürü ihtimaller kuruyorum kafamda yarın kontrol var doktora da soracağım bakalım ne diyecek. Sen de hayırlı haberler alırsın inşallah 🥰

Sağ ol canım evet öyle de yapabilirim klomenle hamile kalıyorum ama devam etmiyor bu durum beni çok kuşkulandırıyor. Bu sefer çatlatma iğnesi isteyeceğim kendiliğinden çatlıyor ama belki de zamanında çatlamıyor sorun oluyor sonra bir sürü ihtimaller kuruyorum kafamda yarın kontrol var doktora da soracağım bakalım ne diyecek. Sen de hayırlı haberler alırsın inşallah 🥰
İnşallah canım benim Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin💓🙏🏻🙏🏻

X