Gebeliğe Hazırlık Ocakta aşılama yapılacaklar(2021)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanırım yapmicam. Yine çok yumurta olursa iptal edilme durumu var.o kadar ilaç alıp iptal olunca da insan üzülüyor
O zaman direkt tüp bebeğe gidin hiç zaman kaybetmeyin. Acıbadem’le görüştüm ben eğer olmazsa bu aşılama adetimde hemen gideceğim. 2. Yılım bitti artık sabrım kalmadı 1 ay bile kaybetmek istemiyorum

Evet yarın görüşmeye gidicem hepimizin hakkında hayırlısı. Rabbim emeklerimizi karşılıksız bırakmasın

Kızlar öncede yazmıştım Allahım hepimizin kucagını minişlerimizle doldursun inşallahhhh
14 ocak aşılama olmuştum bana doktorum 26 ocak kan testi ver demişti ben bugun vermek istiyrm sizce bugun versem nolur hala çatlatma iğnesinin etkisi olur mu test yaptırsam mı yaptırmasam mı ?

Geçen ay aşılamamın 11. Günü ben kan verdim ve çıkmamıştı. Zaten doktorunuzun dediği tarihte yarın. Çok birşey farketmez çatlatma iğnesi açısından. Bana kalırsa verebilirsiniz.

Hiç bişey hissetmiyorum kızlar tutmamışmıdır sadece ara ara belim agrıdı ve aşırı akıntım var

Stres yapıcaksan ver canım kafan rahat etsin. İnşallah pozitif olur

Hayırlı olsun canım hoş geldin inşallah mutlu müjdeli haberlerini de paylaşırsın bizlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…