Ocakta tüp bebege baslayip martta transfer olacaklar

Merhaba sayin kk üyeleri
5yillik evliyim es durumundan belli basli tedaviye baslayamadik (isi sebebiyle)
Ocakta yani bu ay vitaminlere basladim 28 gibi regl 2. günü tedavi baslayacagiz martta da tranfer yapacagim dedi Selen hanim sebebsiz infertilite dedi simdilik,
Rahim dinlendirme yapiyorum dedi bazen cok heycanlaniyorum icim icime sigmiyor simdiden
gelin birlikte yasayalim heycanimizi:dua::deli::KK54:

Düzeltme : Yumurtalarim kaliteli degilmis malesef onun icin ayri igneler vermisti 6 yumurtan var demisti 8 topladim dedi
  1. gune 4
  2. gune 2
olmak uzere 6 embriyomuz oldu donduruldu
9 martta transferimiz var :)
14 martta kizlar transfer adetin 19. gunune denk geliyor
1 igne
4 hap verdi 5 gun kullanacagim

Iyi canim gecmis olsun insallah mujdeli haberle donersin bizlere
Aslinda en zoru beklemek benim icin
Bizimki martta transfer olacak
Rabbim hayirli evlat versin isteyen herkese
Benim de Gonal-f ek olarak kalem seklinde genatropin biz bunlara 2100 verdik ve ek igne menapur var ona da 250 vermis esim bunlar 6 gunluk
1 subatta basladik
Herkes 10-12 gun igne kullandik falan yazmis bir daha mk alicaz acaba sormadim da bi ara hemsire bittikce alin demisti ama
Siz ne kadar verdiniz ilaclara
Canim genatropin tedavi olduğun ay mi yoksa bir ay öncesinde mi vuruldun.yani gonal f lerle birliktemi vuruldun.bi de genatropine rapor cikarip ucretsiz mi aldin

Canim genatropin tedavi olduğun ay mi yoksa bir ay öncesinde mi vuruldun.yani gonal f lerle birliktemi vuruldun.bi de genatropine rapor cikarip ucretsiz mi aldin
Yumurtalar uyarildigi ay kullandim canim ikisinide
sadece vitaminleri 1 ay once kullanmaya basladim
Biz hicbirine rapor cikarmadik canim malesef izin kisitliydi ozelde yaptirinca rapor vs oluyormu bilmiyorum acikcasi
Tedavide misiniz sizde

Bende başlıycam tedaviye bu ay canim.da genatropini bi seferde mi atıldın.yoksa hergün belli bi doz mu vuruldun igneden.benim doktor bi seferde bütün iğneyi vurup dedi. Şüphelendim ya.
Yumurtalar uyarildigi ay kullandim canim ikisinide
sadece vitaminleri 1 ay once kullanmaya basladim
Biz hicbirine rapor cikarmadik canim malesef izin kisitliydi ozelde yaptirinca rapor vs oluyormu bilmiyorum acikcasi
Tedavide misiniz sizde

Genotrapinde doz ayarlamasi var canim kalem seklinde zaten
eczaneden aldik ayarlamasi zor diye doktor getir hemsire ayarlasin dedi
ilaci ayarladi hemsire karisimini falan
gunluk dozunu ben ayarliyordum dr yukselteme yaptirdigi zaman degistiriyordum
tekrardan sor canim yanlislik olmasin hormon ignesi sonucta
bence dr hepsini yap demesi arkadan bastirirken hepsini yap demistir cunku bi gunde o kadar doz cok gelir ben 10 gunde bitirdim o kalemi

Genotrapinde doz ayarlamasi var canim kalem seklinde zaten
eczaneden aldik ayarlamasi zor diye doktor getir hemsire ayarlasin dedi
ilaci ayarladi hemsire karisimini falan
gunluk dozunu ben ayarliyordum dr yukselteme yaptirdigi zaman degistiriyordum
tekrardan sor canim yanlislik olmasin hormon ignesi sonucta
bence dr hepsini yap demesi arkadan bastirirken hepsini yap demistir cunku bi gunde o kadar doz cok gelir ben 10 gunde bitirdim o kalemi
Canim nasıl ya.bi türlü anlamiyirum.once düşük doz sonra yüksektim genatropin dozunu.10 gün boyunca ayni doz devam etmiyormu.bide tedaviden kac gün önce bitirdin bu 10 günlük sureci.kusura bakma canim

Canim nasıl ya.bi türlü anlamiyirum.once düşük doz sonra yüksektim genatropin dozunu.10 gün boyunca ayni doz devam etmiyormu.bide tedaviden kac gün önce bitirdin bu 10 günlük sureci.kusura bakma canim
Estafurullah canim ne kusuru hepimiz ayni yoldan gectik doz ayarlamasini doktor ayarlar zaten sana bi cizelge vermedi mi
2 gune bi hastaneye gidiyorduk ve kan aliniyordu ona gore ayarlaniyordu dozlar sen kendin yukseltip azaltmiyosun demi
adetin 2. gunu basladik 11gun kullanmisim 12. gun catlamamasi icin ve zamaninda catlamasi icin igne vermisti yine sonra 1 gun bos kaldim ertesi gun opu olmustu
hangi merkezde yaptiriyorsun canim
doktorun yada hemsiren telefon numarasini vermediler mi aklina takilanlari gece gunduz deme ara sor canim yanlislik olmasin
ilk tedaviniz mi
bak benim cizelgemi attim sana bumlar kisiye ozel yapiliyor tedavide herkesin ki farkli oluyor

Eklentiler

• 15704060308111384858611.jpg
    15704060308111384858611.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 132
Estafurullah canim ne kusuru hepimiz ayni yoldan gectik doz ayarlamasini doktor ayarlar zaten sana bi cizelge vermedi mi
2 gune bi hastaneye gidiyorduk ve kan aliniyordu ona gore ayarlaniyordu dozlar sen kendin yukseltip azaltmiyosun demi
adetin 2. gunu basladik 11gun kullanmisim 12. gun catlamamasi icin ve zamaninda catlamasi icin igne vermisti yine sonra 1 gun bos kaldim ertesi gun opu olmustu
hangi merkezde yaptiriyorsun canim
doktorun yada hemsiren telefon numarasini vermediler mi aklina takilanlari gece gunduz deme ara sor canim yanlislik olmasin
ilk tedaviniz mi
bak benim cizelgemi attim sana bumlar kisiye ozel yapiliyor tedavide herkesin ki farkli oluyor
Allah razı olsun canim.genatropin denen iğneyi sormuştum ben.hocama zorla ben söyledim bu igneyi cok bilgisi yok.ama diğer dozları tabi ayarlıyor ve bilgisi cok.yarin gidip genatropin böyle senin gibi vurulan olurmu diye sorucam.allah razı olsun canim.

Allah razı olsun canim.genatropin denen iğneyi sormuştum ben.hocama zorla ben söyledim bu igneyi cok bilgisi yok.ama diğer dozları tabi ayarlıyor ve bilgisi cok.yarin gidip genatropin böyle senin gibi vurulan olurmu diye sorucam.allah razı olsun canim.
rica ederim cnm cümlemizden ògrenince banada yaz metak ettim

X