odaklanma sorunu

Bende aynı durumdayım sabah uyanır uyanmaz okumaya başladım taze zihinle hemen motive oldum sabahları 2 saat okuyorum ama birdaha tüm gün odaklanamıyorum sabahları okumanı tavsiye ederim

Resmen beni anlatmıssınz bende öyleyim çok daha fazlası ama işte yaptığım dikkatsizliklerin haddi hesabı yok hergün mu hata yapar bir insan diğerleri neden yapmıyorlar diyorum hep o kadar dikkatsizim ki ve unutkanlık da var bende iki dk önce söylenen şeyi yapmayı unutuyorum

meditasyon deneyin,
ilk zamanlarda cok zor gelecektir ama yavas yavas alisirsiniz.

bir de insan sevmedigi seye odaklanamaz,
ne bileyim cok sevdiginiz tarzdaki bir filmi de boyle 3-4 partta mi izliyorsunuz mesela, o kisim garip geldi cok.
psikoloji gerilim çok severim sürükleyici olmasına rağmen başka şeyle ilgileniyorum gilmi izlemiyorum durduruyorum sonra devam ediyorum bazen bir ay sonra bazen iki ay sonra

Ben de konsuurken kelimeleri karıştırıyorum
devrik cümle kuruyorum sürekli unuttuğum kelimeleri ekliyorum cümlenin sonuna.
🙄
yaşamak için yemek yiyorum iştah sifir.
zihinden bir şey hesap edemmiyorum

Bende böyle bir sorun yoktu taaaa ki ananem uzun yoldan bugün gelene kadar. Hiçbir şeye bende odaklanamiyorum çünkü dakika başı bana kim olduğumu, annemin adını, bu evin kime ait olduğunu , evli olup olmadigimi soruyor 😂😂 Bende hep aynı sabırla tekrar tekrar cvp veriyorum tabi ki 😂😂😂😂 kiyamam yaa çok tatlı ama suan buraya yazmaya bile odaklanamiyorum.

Kaygılı, stresli ve heyecanlı bir yapınız da var mı ?
vurdum duymaz bir insanım aslında
Bende böyle bir sorun yoktu taaaa ki ananem uzun yoldan bugün gelene kadar. Hiçbir şeye bende odaklanamiyorum çünkü dakika başı bana kim olduğumu, annemin adını, bu evin kime ait olduğunu , evli olup olmadigimi soruyor 😂😂 Bende hep aynı sabırla tekrar tekrar cvp veriyorum tabi ki 😂😂😂😂 kiyamam yaa çok tatlı ama suan buraya yazmaya bile odaklanamiyorum.
oyy çok tatlı gerçekten

X