Ödevime yardım!

HerTurkAskerDogar

ϜϓſϞ
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
270
7.921
Merhaba bayanlar :) İnşaAllah doğru yere açmışımdır. Neyse en fazla başka bir yere taşınır.

Bir ödevim var ve sizden yardım istiyorum.
Konu:

Kâr amacı gütmeyen bir devlet kurumunun yaptığı, çok bilinmeyen faydalı herhangi bir etkinlik-faaliyet hakkında halkla ilişkiler kampanyası hazırlıycam. Sizden böyle bildiğiniz örnekler varsa yazmanızı istiyorum. Örneğin İşkur'un yaptığı işbaşı eğitim programı gibi.(İşsizliğe çözüm sunuyor)

Not: Belediyeler olmayacak. Siyasi bir seçimle geldikleri için.

Son düzenleme:

QUEEN1905

to be or not to be
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
783
577
Cocuklara verilen muzik dans aktiviteleri spor aktiviteleri, kadinlar icin aile danismanligi hizmeti ucretsix tiyatro hizmetleri ucretsiz canakkale gezileri cogaltilabilir.

QUEEN1905

to be or not to be
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
783
577
Cocuklara verilen muzik dans aktiviteleri spor aktiviteleri, kadinlar icin aile danismanligi hizmeti ucretsix tiyatro hizmetleri ucretsiz canakkale gezileri cogaltilabilir.

QUEEN1905

to be or not to be
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
783
577

QUEEN1905

to be or not to be
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
783
577
Mesela biz aile danismani olarak ailelerle ggörüşüyoruz konferans verip cocuklarla görüşüyoruz. Sorunlarina yardimci oluyoruz vs. Bunun disinda muze gezileri bilim gezileri

-lotus-

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
7.340
14.138
Vakıflar bağış toplayabilmek amaçlı, resim sergileri, çeşitli konserler düzenleyebiliyor. Çeşitli şeyler tasarlayıp, magnetler, ne bileyim çeşitli materyalleri aldığınızda falan geliri öğrencilere burs olarak kullanılıyor.

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
2.986
2.107
Kent konseyleri olursa eğer ücretsiz moda tasarımı, okuma yazma kursları, pilates dersleri( ki ben gönüllü eğitmenlik yapmıştım) veriyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2118 gün geçti.

GelenKutusu

Mutlu ve 2 çocuklu bir bekar...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2014
8.462
29.929
Şu anneanne/babaannelere verilen bakıcı ücreti de bir proje dahilinde sanırım
Hangi bakanlık bilmiyorum ama
Çalışma ve sosyal güvenlik olabilir