Ödevime yardım!

HerTurkAskerDogar

ϜϓſϞ
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
254
7.342
Merhaba bayanlar :) İnşaAllah doğru yere açmışımdır. Neyse en fazla başka bir yere taşınır.

Bir ödevim var ve sizden yardım istiyorum.
Konu:

Kâr amacı gütmeyen bir devlet kurumunun yaptığı, çok bilinmeyen faydalı herhangi bir etkinlik-faaliyet hakkında halkla ilişkiler kampanyası hazırlıycam. Sizden böyle bildiğiniz örnekler varsa yazmanızı istiyorum. Örneğin İşkur'un yaptığı işbaşı eğitim programı gibi.(İşsizliğe çözüm sunuyor)

Not: Belediyeler olmayacak. Siyasi bir seçimle geldikleri için.

Son düzenleme:
Cocuklara verilen muzik dans aktiviteleri spor aktiviteleri, kadinlar icin aile danismanligi hizmeti ucretsix tiyatro hizmetleri ucretsiz canakkale gezileri cogaltilabilir.

Cocuklara verilen muzik dans aktiviteleri spor aktiviteleri, kadinlar icin aile danismanligi hizmeti ucretsix tiyatro hizmetleri ucretsiz canakkale gezileri cogaltilabilir.

Mesela biz aile danismani olarak ailelerle ggörüşüyoruz konferans verip cocuklarla görüşüyoruz. Sorunlarina yardimci oluyoruz vs. Bunun disinda muze gezileri bilim gezileri

Vakıflar bağış toplayabilmek amaçlı, resim sergileri, çeşitli konserler düzenleyebiliyor. Çeşitli şeyler tasarlayıp, magnetler, ne bileyim çeşitli materyalleri aldığınızda falan geliri öğrencilere burs olarak kullanılıyor.

Şu anneanne/babaannelere verilen bakıcı ücreti de bir proje dahilinde sanırım
Hangi bakanlık bilmiyorum ama
Çalışma ve sosyal güvenlik olabilir

Sağlık topluluklari var, kadınlari is hayatina kazandırmak amacli yapilan bir cok eylem var bunun disinda yine ileri zekali ya da zeka problemleri olan cocuklari topluma kazandirmak amacli yapilan calismalar var.a

Yine suriye ve hhalep icin milli egitim müdürlüğü kıyafet ve cocuk bezi, makarna vs. Toplatmisti. Bilinçlendirmek adina bircok kkkonferans verilmisti.
Bunun dışında sehir kkutuphaneleri ucretsiz calisma yapiyorlar bence ck guzel bir durumo

X