Of bilgisi olan ltgen yazsın of

Xnxnxnx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
34
4
Ben burun amliatı olalı 1 ay oldu ama burun deliklerinde çok fark var her kes anlıyo bide nefes alırkn burun deliği kapanıyo tamamen doktor düzelir dedi şuan bi şey söylemem dedi normal m ya kapanan delilk nasıl açılcak of moralim çok bozuk

Ben burun amliatı olalı 1 ay oldu ama burun deliklerinde çok fark var her kes anlıyo bide nefes alırkn burun deliği kapanıyo tamamen doktor düzelir dedi şuan bi şey söylemem dedi normal m ya kapanan delilk nasıl açılcak of moralim çok bozuk
Nefes alırken burun deliklerinizde yapışma mı oluyor ondan mı nefes alamiyorsunuz yoksa içerdeki tıkanıklıktan dolayı mı nefes alamıyorsunuz

İnşallajh burun kanatlarınız çökmemiştir, isterseniz özelden foto atarsanız bakabilirim, ben bu sebepten ikinci ameliyatımı olmak zorunda kalmıştım.

Tıkanıklık varsa içerde nefes alamadığınız icin delik kapanması normal birinci ay olduğu içim kabuklanmazlar fazla olabilir. Aksi bi durum yoktur insallah

Yaradan kaynaklanmıyor o doktorun kıkırdak almış olduğu yerler içerde kabuklanma yapıyor benim hiç gözükmediği halde koskocaman kabuk çıktı şok olmustum anlatılmaz yaşanır bi durum

Burun içi dıkıslerın düştü kendılıgınden doktor erıcek demıstı sizce kendısı mı düşüyor bırtanesı düşmedi

Yaradan kaynaklanmıyor o doktorun kıkırdak almış olduğu yerler içerde kabuklanma yapıyor benim hiç gözükmediği halde koskocaman kabuk çıktı şok olmustum anlatılmaz yaşanır bi durum
Of keşke öyle bi şey olsa tertemiz burnum tebrik ederim falan dedi bi de elime kocaman kemik geliyo dıştan şuan hiç belli değil ama wlleyince

Ele gelsin ne olacak ki çok kesi yeri var ele gelmesi normal bence böyle şeylere kafa yormayın genel görüntüye bakın kusursuz burun yoktur

X