Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı ?

ımm romantik değil benimki,
benlki öyledirde belli etmiyo işte,
kuyruğu dik tutma peşinde,
kazak görünmeye çalışıyo gibi :82:

kızlar aslında erkelerin hepsi aynı eger bi erkek gerçkten seviyorsa ne sinir kalır ne ilgisizlik benim sevgilimde oglak ilk başlarda cok sinirliydi ve kıskançtı tuvalete bile giderken haber vermemi bekliyordu yoksa işin yoksa bi saat açıklama yap kavga et bende koyverdim gitti bi kaç kere ayrıldım görseniz o sinirli inatçı admdan eser kalmadı şimdi seni kaybetmektense ölürüm havalarında yani bende tabi biraz itip biraz seviyom gibi davranıyom dengeledim yani anlıcanız yüz verince her erkek tepene çıkmaya çalışıyor siz sevdiğinzi gösterin tabi ama dünyada ki tek erkek olmaadıgını vazgeçilmez olmadıgını hissettirin o zamn kedi gibi maşşlh benimki öle yani:KK9:64::KK64::KK64:

Kızdığında üzerine gitmeyeceksin. Çünkü çok sinirli ve kırıcı oluyorlar. Kızdığı şey saçmaysa o anda mantığa davet etmek de iyi bir çözüm çünkü normalde çok mantıklı davranırlar. Kızdığında haklıysa özrünüzü dileyin, alttan alın. Sakinleşene kadar da üzerine gitmeyin.

Maalesef benim sevgilimde oğlak ve anlayamıyorum çok asık ama mantığı daha on planda ben daha duygusalim bazen içten ice çok üzülüyorum beni el üstünde tutuyo ama sinirlenince ya da bı karar verince ondan döndürmek çok zor

evet aynen çok sinirli çok inatçı ve dedigim dedik bi tip.Bi keresinde onun düsüncesinin aksini savunmustum dövmekten beter etmişti aşkım :KK70: Laflarıyla adamı iyi dövüyolar suyuna gitmek lazım ve cok akıllılar anında sustururlar konusmaya baslarlarsa ben cevap veremiyorum lafı agzıma tıkcak bisey buluyo kalıyorum öyle .sevgisini içinde yasayan sevgisini fazla göstermeyen bi yapıda benimkide.Etrafındaki insanlarla hemen iletisim kurabiliyolar ama dikkatli hareket etmek gerek onların yanında.

Son düzenleme:
benim aşkım da oğlak sabırlı,inatçı,sinirlendiğinde bağırır çağırır sonrada içine kapanır kendine getirene kadar canım çıkıyor:) çok kıskanç hıı bide eli sıkıdır bundan pek bahseden olmamış .romantiktir yanındayken kokumu ciğerlerine kadar çeker

Ben de oğlağım, sevgilim de.2 oğlak bir araya gelince kopan fırtınaları siz düşünün artık :KK70: ama tabiki her zaman ben kazanıyorum 8|

bende bir oğlak 5 yıl kadar geçirdim bu güne kadar bütün inatçılıklarına,yalanlarına,ilgisiziliklerine,öküzlüklerine,kıskançlıklarına katlandım o zamanlarda hep dedim ki kendime "dur bir kızım pişman olursun,kızgınlık bir an pişmanlık ömür boyu sürer,başkasına dokunabiliceksin mi erkeğim diyerek "dedim kendime hep sabrettim belki o da bana sabretti zaman zaman ama ben hiç yılmadım hep onu bekledim küçücücüktüm onunla büyüdüm sonra en son karşısınmda hıçkırıklara boğuldum içim parçalandı ciğerim acıdı ağlarken ama o hiç tepki vermedi umursamadı beni kıyamam ağlama bile demedi işte o an o adam bende bitti :26:

Kocamn burcu oglaak..
Herkesin yazdigi gibi sinirli inat , ama bi o kdr vicdanli asiri duygusaal yeri geldiginde.. ustunee gitmiceksn.

Bende oğlak erkeği olan bir sevgiliye sahibim. Kesinlikle inadım inat diyen cinsten :) Çok sinirli diyemem normaldir siniri her insan gibi. Kendine özgü bir ağırlığı vardır tavrını koyar bulunduğu her ortamda, yanında güvende hissettirir. Romantiktir, sürpriz yapmayı sever. İçini kolay kolay açmaz, derdini söylemez. Ukaladır, kendini beğenmiş görünür dışardan. Düşüncelidir. Aileye, huzura önem verir. Hırslıdır vs vs :))

Benim de sevdiceğim Oğlak ama hiiç kıskançlık yapmaz ya da içten yapıyor da erkekleriliğine b*k sürdürmemek için bana çaktırmıyor bilemiyorum. :KK1:
Huzur onun için çok önemlidir bir kadın ona huzur vermelidir en başta, eli sıkıdır, çok çalışkandır yaşıtlarına göre olgundur..
Çok fazla sık boğaz edilmekten hoşlanmaz, rahat bırakacaksın yani sürekli başının etini de yemeyeceksin..
Allahtan ben de rahat bir insanım fazla sıkmam bunaltmam ondan sorunsuz neredeyse kavgasız bir şekilde ilerliyor ilişkimiz.. :nazar::nazar:
Bu arada bir sorun varsa ortada trip atmak yerine direk söylemeyi deneyin yoksa trip attığınız için sizi suçlu çıkartır.. :KK1::KK1:

oğlak burcu erkeğiyle tanıştım geçen hafta görüşmemiz olumlu geçti...Fakat ne mesaj atıyo ne de arıyo sizce ne yapmam lazım ? :KK30:

Bence arama mesaj da atma. O sana illaki dönecektir. Oglak erkegi ilgi duydugu kadinin pesinden koşmayi cok sewer, pesinden kostur inan sen kazanirsin. Bends koşturdumda 1aycik, simdiki aklm olsa daha uzun koştururdum,
Yani, sen 1adim at ki ona sana 5adim atsin,

Bence arama mesaj da atma. O sana illaki dönecektir. Oglak erkegi ilgi duydugu kadinin pesinden koşmayi cok sewer, pesinden kostur inan sen kazanirsin. Bends koşturdumda 1aycik, simdiki aklm olsa daha uzun koştururdum,
Yani, sen 1adim at ki ona sana 5adim atsin,

evet çok haklısınız...bi de onu kaybedermiyim diye korkuyorum... İlk benim isteğimle görüştük kendisi geçen sene istememişti..bu sene kabul etti görüşmeyi bu sefer kendiside bende çok elektrik aldık... görüşme sonrası keyifliydi çok teşekkür ederim yazmış bende benim içinde öyleydi yazdım...sonrasında bir kaç kere ben mesaj yazdım mutlu pazarlar vs. diye o da cevap yazdı olumlu olarak ama kendisi mesaj atıp aramıyo...3 gündür bende şimdi mesaj atmıyorum o da atmıyo...diyorum yani hem görüşme olumlu geçti hem de böyle ses seda yok...güvenilir birinede benziyo..hep face ini araştırdık...pöff çözemedim ki :26:

evet çok haklısınız...bi de onu kaybedermiyim diye korkuyorum... İlk benim isteğimle görüştük kendisi geçen sene istememişti..bu sene kabul etti görüşmeyi bu sefer kendiside bende çok elektrik aldık... görüşme sonrası keyifliydi çok teşekkür ederim yazmış bende benim içinde öyleydi yazdım...sonrasında bir kaç kere ben mesaj yazdım mutlu pazarlar vs. diye o da cevap yazdı olumlu olarak ama kendisi mesaj atıp aramıyo...3 gündür bende şimdi mesaj atmıyorum o da atmıyo...diyorum yani hem görüşme olumlu geçti hem de böyle ses seda yok...güvenilir birinede benziyo..hep face ini araştırdık...pöff çözemedim ki :26:

düşünme aşamasındadır. Mantık burcu o yüzden bekleyceksin.

düşünme aşamasındadır. Mantık burcu o yüzden bekleyceksin.

Çok haklıymışsınız vallahi düşünce aşamasındaymış ...ayy deli etti beni neyseki olumlu olması beni mutlu etti :KK52::KK36: :KK16::KK16::KK16:

İkinci kez görüşmek istiyo...Ama aşırı sosyal arkadaş çevresi geniş kurslara katılıyo falan filan...Bu arada beni tatlı bulduğunuda itiraf etti...Karakterli biri , işi gücü güzel .... Ama bi tek mesaj atıp aramıyo...2. görüşmeden sonra netleşir bişeyler diyo :26:

Sizce nasıl tavlamalıyım onu ... :44:

X