Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı ?

Çok haklıymışsınız vallahi düşünce aşamasındaymış ...ayy deli etti beni neyseki olumlu olması beni mutlu etti :KK52::KK36: :KK16::KK16::KK16:

İkinci kez görüşmek istiyo...Ama aşırı sosyal arkadaş çevresi geniş kurslara katılıyo falan filan...Bu arada beni tatlı bulduğunuda itiraf etti...Karakterli biri , işi gücü güzel .... Ama bi tek mesaj atıp aramıyo...2. görüşmeden sonra netleşir bişeyler diyo :26:

Sizce nasıl tavlamalıyım onu ... :44:

Açıkçası oğlak burçları detaycı olur. Kafasında bir bayan tipi vardır o yüzden sen onlara uyuyormusun uymuyormusun ona bakar. Yükselen değiştirir insanı ama kısa ve öz duygusal yaklaşmaz. Aslında hep öyledir bence sürekli merak etmez çok önemli bri şey olursa konuşur. Mesafelidir oğlaklar.

Aslında ne isen öyle kal. Olmadığın biri gibi davranırsan bozabilir seni. Doğal ol. kendin ol. Sonuçta hayat için yaptığın herşeyden sorumlusun. Sende onu görüştüğünüzde tanımaya çalış.

Açıkçası oğlak burçları detaycı olur. Kafasında bir bayan tipi vardır o yüzden sen onlara uyuyormusun uymuyormusun ona bakar. Yükselen değiştirir insanı ama kısa ve öz duygusal yaklaşmaz. Aslında hep öyledir bence sürekli merak etmez çok önemli bri şey olursa konuşur. Mesafelidir oğlaklar.

Aslında ne isen öyle kal. Olmadığın biri gibi davranırsan bozabilir seni. Doğal ol. kendin ol. Sonuçta hayat için yaptığın herşeyden sorumlusun. Sende onu görüştüğünüzde tanımaya çalış.

haklısınız... zamana ihtiyaç var birbirmizi tanımak için :KK45::KK45:

X