oğlum gece çok sık uyanıyor :(

_passion_

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
736
116
Selam 8 aylık oğlum var.doğduğundan beri çok huysuz zaten gazlı bir bebekti ilk zamanlar.geceleri en az 3 kez uyanıyor ve emmek istiyor.çok zorlaniyorum 8aydir böyle uykuya hasret kaldim.nedeni ne olabilir aciktigi icinmi yoksa sadece emmek mi istiyor.napabilirim bu konuda hep böylemi devam edecek cok uykusuz kaliyorum gündüz zaten hep kucakta diğer türlü pek durmuyor.cok sırt ağrısı cekiyorum :KK43:

Benim oglum da huysuz uykusuz bebeklerden neredeyse 6 aylik oldu ek gidaya geceli 1 ay oldu iyice doyurup da yatiriyorum ama yine ayni gecen gece 10 dk. Kadar indi uyanma araligi tam 12 kez kalktik.uykusuzluk ah ahh

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy canim ya kiyamam sana cok zor dimi. Bu afacanlar bize cok cektiriyorlar benim bebegim gece mamaya kalkiyor 3 kez bazen 2 yatis saatine bagli ama kezban hakli bazi geceler benim gogsumde uyuyor ozellikle cok mizmizlandiginda. Bende ayaklarmi uzatip basimi yastiga dayiyorm oturdugum yerde gogsumde uyuyoruz yoksa uykusuz kaliyorum. Bazen ayaklarimda salliyorum :) yani cok fena alisiyor yandim ben

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayakta sallamaya oglum da alisti:KK43:cok uyandigimz o gece meger dis derdi varmis.sabah dis yeri patladi.simdi ilk disi baya cikti 2. Geliyr.oglum 6 aylik olack az kaldi.gece uyanmalari ne zamn azalir.normal zamanda 2 saatte bi uyaniyr.kurulu saat gibi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Emzik almadi hic verince midesi bulaniyo.hic emmedi o yuzden.bende cogu zaman ayagimda sallayarak uyuyorum arkama yastigi koyuyorum basimida dayiyorum sabaha kadar oyle bazen :KK43:

Arkadaslar bide benim oglum daha tam olarak ek gidaya gecemedi bi turlu.yemiyo pek.yediginide cikariyo.yutamiyo cunku midesi bulaniyo.hep esimin yuzunden.6aylik oldugunda artik gecelim ek gidaya dedim sutun yetiyodur bosver napican sutunun tursusunu mu kurcan dedi bana :KK43: onun yuzunden dogru duzgun bsy veremedim simdide alismadigi icin yiyemiyor.sadece tadimlik doyasiya bsy yemiyor yavrum.kilosuda iyi ama

Selam 8 aylık oğlum var.doğduğundan beri çok huysuz zaten gazlı bir bebekti ilk zamanlar.geceleri en az 3 kez uyanıyor ve emmek istiyor.çok zorlaniyorum 8aydir böyle uykuya hasret kaldim.nedeni ne olabilir aciktigi icinmi yoksa sadece emmek mi istiyor.napabilirim bu konuda hep böylemi devam edecek cok uykusuz kaliyorum gündüz zaten hep kucakta diğer türlü pek durmuyor.cok sırt ağrısı cekiyorum :KK43:

Canim 3 kez uyandigikda emip uyumaya devammi ediyor.yoksa tamamen uyaniuormu
eger emip devam ediyorsa uykuya3 kez normal

Maalesef canım bazı bebekler memeye düşkün oluyorlar ben sütten kesene kadar hiç uyumadığım geceler oldu çaresi varsa bilmiyorum memeden kesilince belli bi zaman sonra düzelir

Anne sütü alan bebeklerde 2 yaşına kadar uyanması normal. Benim oğlum 11 aylık hala gece 2 kere kalkar emer. Gündüz biraz ağlamasına izin verin bence tabii kucak isteme olayı sürekli varsa çünkü diş çıkarma döneminde yada büyüme atağında olabilir. Ancak gece uyku için ağlatılmasını doğru bulmuyorum. Benim oğlumda ters tepti çünkü. Çok nadirdir gece boyunca uyuduğu. Ek gıda konusunda da çok üstüne gitmeyin. Sadece hergün 1-2 lokmada olsa değişik yemekleri tatmasını sağlayın.

Merhaba benim oğlum da 8,5 aylık ve sabaha kadar sürekli uyanıyor 4 aylık olana kadar gece 2 kere anca uyanırdı ama 4. Ayından sonra değişti bozuldu uykuları yarım saate en geç 45 dakikaya uyanır oldu ;( gündüz karnını çok güEl doyuruyorum uykuşarını hiç atlatmam uyuturum bir şekilde ama gündüz ıykularında da uyanır hep böyle emziğini veririm tekrar uyut en faZla1,5 saat 2 kere uyur onuda zaten.. Nasıl olacak nasıl düzelecek bu durum bir fikri olan var mı?? Bu arada 2 tane de dişimiz var birden çıktı ;D
Çok uzun oldu kusuraa bakmayın ;D

X