Doğuma Hazırlık oğlum ıçın ısım yardımı yapın ....

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bızım seçtıklerımız....

• Ankete Katılan
    27

_sevda_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
168
1
merhaba kızlar doğumuma yaklaşık 20 gün kaldı ama bız hala ısım konusunda çok kararsız kaldık. yardımlarnızı beklıyoruz kızlar..... :fisfisfis

alperen..
emre mert,,,

yigit...

bugra...

ve benim favori ismim..... Muhammed Geylani

RABBIM HAYIRLISIYLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN CNM
DARISI BIZLERIN TUM ISTEYENLERIN BASINA

canım bi isim kitapçığı edinip anlamlarıyla bi göz atman daha iyi olur ama benm sevdiğim isimler

agah,yağız,öktem, çınar ,ensar ,enes ... ileride kısmet olur da bi çocuğum olursa klasik herkesde olan bi isim istemem :) anlamı güzel olsun ve kimsede olmasın. bu arada 2 isim koyma bebişine. tavsiye.Allah sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmesini nasip etsin canım..şimdiden Allah kurtarsın seni de öpüyorumopuyorumnanaktan

canım bi isim kitapçığı edinip anlamlarıyla bi göz atman daha iyi olur ama benm sevdiğim isimler

agah,yağız,öktem, çınar ,ensar ,enes ... ileride kısmet olur da bi çocuğum olursa klasik herkesde olan bi isim istemem :) anlamı güzel olsun ve kimsede olmasın. bu arada 2 isim koyma bebişine. tavsiye.Allah sağlıklı bi şekilde dünyaya gelmesini nasip etsin canım..şimdiden Allah kurtarsın seni de öpüyorumopuyorumnanaktan
çok teşekkür ederım bzde 2 ısım koyma taraftarı değılız. ama bu ısım koyma ısı çok zormuş gerçekten.:ecrin_bebek:

ben bahadır dedim secenkelrde en güzeli oydu inşallahhhh bigün bizimde bi evladımız olursa ve erkek olursa adı ilk günden beri belli gelirse tabe Muhammed Efe miz olucak inşallah bizim için cok özel Efe ismi Bebeğin sağlıcakla gelsin canım

ben bahadır dedim secenkelrde en güzeli oydu inşallahhhh bigün bizimde bi evladımız olursa ve erkek olursa adı ilk günden beri belli gelirse tabe Muhammed Efe miz olucak inşallah bizim için cok özel Efe ismi Bebeğin sağlıcakla gelsin canım
ınşallah en kısa zamanda müjdelı haberı alırsın....

inşallah canım cok sağol cümlemiz için en hayılısı olur inşallah

bence anlamlarını da araştır öyle koy ismini,bahadırı oyladım ben , sarp le boranın anlamı pek hoş değil sadece kulağa hoş gelmesi yeterli değil diye düşünüyorum hayırlısıyla kucağına alman dileğiyle

slm.eren,alper.ömer,kıvanç....bu isimler çok güzel....eren i tercih edebilirsin en güzel isim.

ben kıvançı oyladım canım son karar senin tabi gönlünden en çok hangisi geçiyosa onu koy zemuszemus

X