Oğlum ile Baş Başa Tatil

Çeşmede rahat rahat tatil yapabilmek için cebe 3 hd otel parası koymak da lazım. Çok şişirdiler çeşmeyi. Lisedeyken belediye otobüsüyle denize girmeye gider, havlumuzu plaja atıp takılırdık. Şimdi beach girişi kişi başı 200-250 lira.
Parasına da değmiyor ki. Tamam ödeyeyim ama damla suyu da bana 10 liraya vermesin,tost desen yine öyle ,ne denediysek lezzetsiz ve minik porsiyonluydu. Ki kalabalıktık,herkes farklı şeyler söyledi bir baktım baya çocuk menüsü gibi hepsi. Fiyatına değmiyor yani. Yoksa göze almıştim ödemeyi. Sonra sinir olup yemedim otelde para verip birşey. Suyumuda erikli aliyordum her çıktığımızda.

Parasına da değmiyor ki. Tamam ödeyeyim ama damla suyu da bana 10 liraya vermesin,tost desen yine öyle ,ne denediysek lezzetsiz ve minik porsiyonluydu. Ki kalabalıktık,herkes farklı şeyler söyledi bir baktım baya çocuk menüsü gibi hepsi. Fiyatına değmiyor yani. Yoksa göze almıştim ödemeyi. Sonra sinir olup yemedim otelde para verip birşey. Suyumuda erikli aliyordum her çıktığımızda.
Diyorum ya fazla şişirdiler. Denizi doğası da bi halta benzemez aslında çeşmenin. İlıca falan rezalet, rüzgardan gözünü açamıyorsun. Bi ayayorgi tarafında koylar güzeldir orası da beach club cenneti oldu. Araba markasına bakıp almayan mekanlar var. Millet magazinde orda burda görüp özeniyor da bence tatil yapılacak bir belde değil çeşme.

Diyorum ya fazla şişirdiler. Denizi doğası da bi halta benzemez aslında çeşmenin. İlıca falan rezalet, rüzgardan gözünü açamıyorsun. Bi ayayorgi tarafında koylar güzeldir orası da beach club cenneti oldu. Araba markasına bakıp almayan mekanlar var. Millet magazinde orda burda görüp özeniyor da bence tatil yapılacak bir belde değil çeşme.
Kesinlikle. Boyalıktaydık sabah denize girebildik sadece,geri kalan zamanlarda gezdik zira rüzgar mahvetti bizi,kuma bulanıyorduk o derece bir esinti. Birde millet akın akın geliyor,dışardanda alıyorlar otel müsterileri yetmezmiş gibi. Fazlaca şişirilmiş bir yer,asla tercih etmem artık.
Konu sahibide elesin bence Çeşmeyi. Hatta kamu spotu olarak dursun burda yazdıklarımız☺

Kesinlikle. Boyalıktaydık sabah denize girebildik sadece,geri kalan zamanlarda gezdik zira rüzgar mahvetti bizi,kuma bulanıyorduk o derece bir esinti. Birde millet akın akın geliyor,dışardanda alıyorlar otel müsterileri yetmezmiş gibi. Fazlaca şişirilmiş bir yer,asla tercih etmem artık.
Konu sahibide elesin bence Çeşmeyi. Hatta kamu spotu olarak dursun burda yazdıklarımız☺
Yalnız nasıl bilendiysek ne biçim gömdük çeşmeyi 😂

Yalnız nasıl bilendiysek ne biçim gömdük çeşmeyi 😂
Yaa ama çok istekle gitmiştim ben,anneleri de almıştık,onlar kızıma bakacaktı biz eşimle takılacaktık göya. Ama öglen yemeğini yiyen odasına cekildi rüzgardan. Tam siesta yaptı bizim anneler,kız bize kaldı mı birde😁
Hahahaha tatilde bile bırakamadim kimseye çocuğu. Antalya candır,mini clupte ablalar güzel güzel eğliyorlar,pizzadır,kurabiyedir ,etkinliktir derken kızımı özlemiştim, görmeye gidiyordum kendim merak edip,cıkmıyordu ordan. Bir bakıyordum keyfi yerinde,ben mutlu,çocuk mutlu.

Yaa ama çok istekle gitmiştim ben,anneleri de almıştık,onlar kızıma bakacaktı biz eşimle takılacaktık göya. Ama öglen yemeğini yiyen odasına cekildi rüzgardan. Tam siesta yaptı bizim anneler,kız bize kaldı mı birde😁
Hahahaha tatilde bile bırakamadim kimseye çocuğu. Antalya candır,mini clupte ablalar güzel güzel eğliyorlar,pizzadır,kurabiyedir ,etkinliktir derken kızımı özlemiştim, görmeye gidiyordum kendim merak edip,cıkmıyordu ordan. Bir bakıyordum keyfi yerinde,ben mutlu,çocuk mutlu.
İşte diyorum ya bir sürü insan bir heves gelip soyulup gidiyor. Rüzgarı hiç bitmez çeşmenin, rüzgar sörfü mekanı zaten. Gençler eğleniyorlar tabi gece hayatı falan, ama çolukla çocukla gidilecek yer değil.

Bugün kızım 2,5 yaş olsa ve aynı şeyi yapacak olsa gitmem o kadar diyeyim :KK70: ama o seneye hastı o. 1 yaş süperdi. Suda falan o kadar oynadı ki hayret ettik.

Çocuk o sene suya değmiyordu ya. İkna edip suya soktuğumuzda bile su değdirmiyordu kendine.

İkna ettiğimizde de simitine bacaklarını geçirmeden üstünde oturuyordu. Üstünde mutlaka tshirt oluyordu, şapkasız ve slipstopsuz kıyamet kopuyordu. Ve en saçması, sadece emzik zinciri ve emziği olursa giriyordu. Bir de uyurken bile güneş gözlüğü takıyordu uyuyunca alıyorduk.

Çocuğumun da çok hatası yok ama şimdi. O sene kurban bayramında kısa süreli yapmıştık tatili. Alışmaya fırsatı olmadı belki de. 4 yaşta uzun kaldık bak yüzmeyi öğrendi, dalmaya merak saldı falan. Nereden nereye.
Bu aralar her seye hayir dedigimiz, sendromlari dibine kadar yasadigimiz ve degisik takintilar urettigimiz icin bizim tatil de pek farkli olmayacak belli ki. 2 yildir ayagim suya girmedigi icin olacaklari bilerek gozumu kararttim ama bakalim. Allah yardimcimiz olsun :KK70:

Tekrar gitmek istememenizin nedeni nedir?
Biz iki çocukla gittik
Çocuklar aqua parka gitmek istediler oradaki havuzlara girmek istediler
Otel o kadar büyük ki odadan havuz kısmına yürümek ölüm geldi.
Gerçi göl evleri var onların balkonundan direk giriliyor
Fakat o kadar sessiz ki bizim çocuklar sıkıldı orada
Onun dışında çok fazla bar yok
İçecek almanız için biraz yürümeniz lazım
Biz normalde her yıl Antalya mirada del mar a giderdik
Yakın olsun diye bu yıl Didim'e gittik
Ama Antalya'daki otelin tadını bulamadık...

Biz iki çocukla gittik
Çocuklar aqua parka gitmek istediler oradaki havuzlara girmek istediler
Otel o kadar büyük ki odadan havuz kısmına yürümek ölüm geldi.
Gerçi göl evleri var onların balkonundan direk giriliyor
Fakat o kadar sessiz ki bizim çocuklar sıkıldı orada
Onun dışında çok fazla bar yok
İçecek almanız için biraz yürümeniz lazım
Biz normalde her yıl Antalya mirada del mar a giderdik
Yakın olsun diye bu yıl Didim'e gittik
Ama Antalya'daki otelin tadını bulamadık...
Açıklayıcı oldu. Çok teşekkürler

X