OĞLUM KURTULDU. 🙏🙏

nice1985

Başka dallara tutunmak yerine, kendime ağaç oldum.
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
3.140
3.079
Konularımı biliyorsunuz. Oğlum yeniyılla beraber madde kullanmaya başlamıştı. Çok şükür bıraktı. Eski günlere dönmek ne kadar güzelmiş. İnanın şu anda of sıkıldım bu hayattan diyenler şükredin. Oysaki ne güzel hayatım varmış. Tabi bunu kötü olaylar yaşayınca anlıyor insan.

Çokkkkkkk mücadele verdim. Bir saniye peşini bırakmadım. Ya ben ölücem ya sen bu kötü işten vazgeçilen dedim. Ben evde ağlayarak seni beklemiycem sen nereye ben oraya. Bunu atlatıcaz. Çünkü benim oğlum çok akıllı, terbiyeli, merhametli.sen köprü altlarında çırpınan çocuklardan, parkda yatan çocuklardan olmana izin vermiycek bir annen var. Sen orda mı yatıcan bende. Sen nereye ben oraya. Gerekirse polise dahi gider devletimden yardım isterim dedim. Ama benim yavrum bunlara gerek kalmadan atlatacak dedim. Çünkü sen düzgün bir çocuksun. Hata yapabilir ama hatadan dönecek kadar akıllı ve iyi bir insansın dedim. Her gün bunları söyledim. Her gün ona güvendiğim, onun bir gün eski hayatına dönüp Ben ne yapıyorum diyeceğini söyledim. Daha bir çok şey.
Çok şükür işe soktum. Vardiyalı. Ve kötü bir olay yaşadık. Onun akabinde bu işin ciddiyetini anladı. Bir arkadaşında oğlumla beraber başlamıştı. Onu da ailesine söyledim. Haberleri olsun kurtarsınlar çocuğunu diye. Ve sabah o arkadaşı ve diğer tüm arkadaşları oğlumun babasıyla konuşmaya gittiler. Biz x arkadaşmızı kurtarcaz. Biz göz yumduk ama iş ciddiye gidiyor yardımcı olacağız dediler. Ve oğlum o arkadaşını çok sever ve dinler. O yoksa sokağa dahi çıkmaz.
Oğlumla konşmuş. Biz yanlış yapıyoruz. Artık anneni üzme ben bıraktım sende bırakıp eski hayatımıza dönyoruz. Ben Askere gidyrm. Geldiğimde kaldığım yerden devam edicem. Senin ise İngiltere planın var. Git çalış paranı biriktir ailen sana iş yeri açmayı planlıyor gel kur işini beraber devam edelim demiş. Bunun gibi bir çok motive edici cümleler kurmş. O gün bu gündür oğlm iş ev, ev iş. Dışarı çıkıyrm kız arkdşmla bulşcam diyor kız kapıda babası uzaktan takip ediyor. Yarım sat sonra eve geliyor. Evvellsi gün anne dışarı çıkcam dedi. Sonra yok ya uzanym... Dedi ve çıkmadı. İlk defa dün çıktı. O nasihat veren arkadaşıyla ve diğer iyi arkdşlarla oturdular. Erkenden geldi. Uzandı ve işine gitti.... Yüzü tertemiz. Gözleri artık kırmızı değil. Bembeyaz. 21 marttan beri böyleyiz. Sigarayı bıraktı. Paket almıyor.arkadaşınada demşiki içtikde ne oldu Ben hiç bir şey anlamadım. Birde hep takip edildim hep peşine birileri takıldı, bunaldım. Zaten bir şey anlamadım içniycem artık. Dün de bana anne sana söz verdim yapmıycam dedim ve yapmıyorum da. Eski oğlum geri geldi. Bu gün spora gitmek istediğini söyledi.
İngiltere planımız devrede. Olur yada olmz bilemiyorum, ama evimi satıp çıkıcam burdan. Çünkü etraf hep bu madde bağımlılarıyla dolu.
Rabbim benim çabamı boşa çıkarmadı, dualarımı kabul etti. Benim gibi olan annelere de rabbim yardım etsin. İnanın dua ederken burnumun direği sızlıyor.ve siz anneleride duama katıyorum.

NOT: Eski eşimle bu süreçte konuşmaya birbirimizi haberdar etmeye başladık.

Son düzenleme:
Adınıza çok sevindim bu yolda bir kurban veren biri olarak gönülden en derinden sevindim Rabbim o masum çocuklara o pisliği araştıranlara gün yüzü göstermesin. Gözü yaşlı annelerin ahını yanlarına koymasin

Sizin adiniza sevindim . İnşallah böyle devam eder.

İngiltere planınızı bence bir süre erteleyin tek başına göndermeyin çünkü orada sizin gibi kimse ilgilenmez .

Gidebiliyorsaniz siz de gidin ama gidemiyorsaniz göndermeyin.

Aminnnn. Nasıl kurban vererek? rabbim yardımcınız olsun.

İngiltereye gitmek istiyor. Çok sevdiği kuzeniyle gidecek. Görümce eşi çocukları aynı iş yerinde çalışıyorlar. Cafeleri var. Oğlumu da çok seviyorlar. Farklı bir işe gidecek olsa yollamakda tereddüt ederdim. Ama aynı iş aynı ev ve hep beraber oldukları için biraz rahatım.

Gayretiniz, başarınız, sağlınız ve aile birliğiniz bozulmasın.
Çok sevindim sizin adınıza.
Ve anneliğiniz inanın daha 4 aylık bebeği olan bana öyle bir güç verdi ki anlatamam.
Daha çok başında nelerle karşılaşacağımı düşünen panik yanıma şifa oldu diyebilirim.
Gücünüz, sevginiz daim olsun inşallah

Ayyyyyyy. Şu anda ağlıyorum.... Allahım mmm size sabır versin. Bu zehri evlatlarımıza layık görenlerin Allah belasını versin. Kazandıklarını yemeyi nasip etmesin.
Aminnn kardeşim başka şehirde yalniz yaşıyordu biz çok geç fark ettik ve galiba o da kurtulmak istemedi. Rabbim ona bunu edenlere de aynı acıyı kardeş evlat acısını yaşatsın

Konunuzu takip edenlerden biriydim.Coook sevindim ancak hala tehlike gecmedi biliyorsunuz.Gozunuz surekli oglunuzda olsun..Kucuk bir kivilcim herseyi eskiye döndürebilir..Cok dikkatli olun.Artik 20 gözünüz, 50 kulaginiz oglunuzda olmali.Babasi ile iletisiminizi de kurun.Birlikte oglunuza goz kulak olun.Onun en iyi arkadaşı ikiniz olun.Cooook iyi haber gercekten mutlu oldum

Teşekkür ederim canım. Bn oğlumu o pislikler için doğurmadım.o benim yavrum. Her şeyi yaparım. Bazen umutsuz günlerimde çok ağlardım, rabbim neden anne oldum? Anne olunca çok acı çekiyorum. Baba olsaydım acım hafiflermiydi... Bir tek sen biliyorsun bu acımı sen... Bunu bir tek sen... Ve her duam RABBİM BU SANA ÇOK KOLAY. SEN OL DERSEN OLUR. NE OLUR BENİM YAVRUMU BNA GERİ VER.

Sağolunnnnnaynı tedbirler devam. Asla bitti diye çekilmem kenara. Dediğiniz gibi bir kıvılcım yeter. İşe gidiyor. Yarın spora yazdırıcaz. Babasıyla giderler. Ve babası ARTIK işin ciddiyetini anladı konuşuyoruz. Günde 5 defa arar beni. Beraber yanında gittik.

Gecmis olsun nice.. Allah tekrarini göstermesin unuttursun bu gunleri inşallah.. arkadaş cok önemli, semt değiştirince iyi dediğin arkadaslarindan da uzaklaşmiyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…