Sünnet Oğlum sünnet olacak

masalindunyasi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
2.635
174
Arkadaşlar yerei değil ama ist anadolu yakası bildiğiniz bir yer var mı sünnet için....7 aylığız pipi ucumuz kapandı kapancak

Arkadaşlar yerei değil ama ist anadolu yakası bildiğiniz bir yer var mı sünnet için....7 aylığız pipi ucumuz kapandı kapancak

canım benim olumunda kapalıydı 4 aylıkken yaptırdım normal devlet hastanesinde üroloji bölümünde yaptırdım genel anestezi ile mmmm miss çok şukür bir haftada iyileşti .. geçmiş olsun sanada...

canım benim olumunda kapalıydı 4 aylıkken yaptırdım normal devlet hastanesinde üroloji bölümünde yaptırdım genel anestezi ile mmmm miss çok şukür bir haftada iyileşti .. geçmiş olsun sanada...

canım gözünaydınolsun diyeyim sana....ama ben anestez
i istemiyorum,tam kapalı değil şimdilik erteledik bakalım ne zaman gidicek bizimki

canım gözünaydınolsun diyeyim sana....ama ben anestez
i istemiyorum,tam kapalı değil şimdilik erteledik bakalım ne zaman gidicek bizimki

Sagol canim ... Bizim bi tek delik vardi . Anestezi dedigim sadece pipisi uyusturuldu .. O kadar bayiltmadilar yani .. Sizde fazla vakit kaybetmeden kurtulun bence

Sagol canim ... Bizim bi tek delik vardi . Anestezi dedigim sadece pipisi uyusturuldu .. O kadar bayiltmadilar yani .. Sizde fazla vakit kaybetmeden kurtulun bence

devlet hastaneleri genel anesteziyle komple uyuytuyorlar dediler bize tıesdık....hangidevlette yaptırdınız canım

devlet hastaneleri genel anesteziyle komple uyuytuyorlar dediler bize tıesdık....hangidevlette yaptırdınız canım

Biz sakaryadayiz toyota sa acil hastanesinde yaptirdik . Doktorumuza anestezi istemedigimi soyledim oda olur dedi . Masallah sesi bile cikmadi oglusumun yapip sunneti verdi kucagima .. İki saate ciktik evimize

Biz sakaryadayiz toyota sa acil hastanesinde yaptirdik . Doktorumuza anestezi istemedigimi soyledim oda olur dedi . Masallah sesi bile cikmadi oglusumun yapip sunneti verdi kucagima .. İki saate ciktik evimize

Ne güzel sevindim sorun yaşamadığınıza,darısı başımıza inşallah.

Ne güzel sevindim sorun yaşamadığınıza,darısı başımıza inşallah.

Amin canim insallah . Aklinda olsun sunnetten sonra soyle yaptim ben kagit bardaklar varya onlari ortada ikiye bolerek diplerini kestim . Pipisinin uzerine koyup bezini oyle kapatiyodum . Boylece pipisi boslukta kaliyordu bir yere degmden cabucak iyilesti .. Her acisimda battigon dokuyodum bide oda cabuk kuruttu .

Amin canim insallah . Aklinda olsun sunnetten sonra soyle yaptim ben kagit bardaklar varya onlari ortada ikiye bolerek diplerini kestim . Pipisinin uzerine koyup bezini oyle kapatiyodum . Boylece pipisi boslukta kaliyordu bir yere degmden cabucak iyilesti .. Her acisimda battigon dokuyodum bide oda cabuk kuruttu .

kağıt bardak dediğin plastik bardaklar mı canım

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399449202.006916.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399449237.002212.jpg iste boyle canim

Genel demisim yanlis olmus lokal diycektim 😜😜

Sevgili Anneler ... Biricik oğullarımızın sünnet zamanı geldiğinde derin bir heyecan kaplar benliğimizi...Sünnet operasyonu nerede yapsak ? Biricik oğlumuzun erkekliğe ilk adımını atacak elit yer neresi ? Pasta , İçecekler , Video , Davetiyeler , Müzik , Taht ve bir çok istediğiniz harikulede şeyleri ayrı ayrı yapmak , araştırmak ne kadar zor değil mi?

Sünnet Masal Diyarı ekibi bu organizasyonu yepyeni bir farklılıkla uygun fiyatlarla sunuyor. Şöyle ki ; Biricik oğlunuzun sünnet operasyonunu tam teşekküllü hastanede Çocuk Cerrahı Uzmanına yaptırıyor... Hotel Boursier 'deki salonlarında sünnet düğününü, kınasını gerçekleştiriyor.. Salon süslemelerini de yapıp , misafirlerinize pasta ve içecekleri de sunuyor. Bu yazdıklarımı da sadece 2000 TL gibi bir tutara gerçekleştiriyor. Profesyonel ekip ; davetiyeleri istediğiniz gibi yaptırıp , video çekimini , Dj 'ini , Fotoğraf çekimini , Yeniçeri , Sünnet tahtını da hizmetlerinde ayrıca yapabilmekte...

Sünnet düğünü, kınası yemekli olsun diyorsanız ; çok ekonomik fiyatlarla da muhteşem yemekleri sizlere ve konuklarınıza sunuyor..

Biricik oğlunuzun , sizlerin , konuklarınızın ve oğlunuzun arkadaşlarıyla masal tadında yaşatacaklarından şüpheniz olmasın.. (tavsiye)

Salon Mecidiyeköy'de , Açık-Kapalı Otoparkları da mevcut... Kaliteyi rüya tadında yaşamak ve yaşatmak için iletişime geçip bilgi almanızda fayda var derim ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bebekken sünneti yaptıralım, bir an önce kurtulalım diye düşünülüyor, ama bebeklerin psikolojisinde nasıl bir etki yaratır iyice tahlil edilmeden sadece fizyolojik açıdan değerlendirmek ne kadar doğru bilemiyorum,

X