Oğlum ve gece beslenmesi

TomrisHatunn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2018
55
60
Merhabalar :)
Benim 2 yaşında oğlum var ve geceleri mama içiyor son bir kaç aydır resmen tiryaki gibi neredeyse her saat başı uyanıp yemek yemeeekkk diye yıkıyor ortalığı tecrübeli anneler bu konuda ne yapmalıyım mamayı bıraktırmak doğru olur mu yada geç bile mi kaldım bıraktırmam gerekiyorsa nasıl bir yol izlemeliyim ?
Ayrıca çoğu kişi gündüz beslenmesinide etkiler diyor gece bu kadar sık yediğinde yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar :)
Benim 2 yaşında oğlum var ve geceleri mama içiyor son bir kaç aydır resmen tiryaki gibi neredeyse her saat başı uyanıp yemek yemeeekkk diye yıkıyor ortalığı tecrübeli anneler bu konuda ne yapmalıyım mamayı bıraktırmak doğru olur mu yada geç bile mi kaldım bıraktırmam gerekiyorsa nasıl bir yol izlemeliyim ?
Ayrıca çoğu kişi gündüz beslenmesinide etkiler diyor gece bu kadar sık yediğinde yardımcı olursanız sevinirim
Bıraktırmanız lazım attık. Gündüz bişey yemiyormu ki geceleri bu kadar çok uyanıyor. Uyumadan önce karnını doyursanız bi muz yese en azından tok tutar belki.

Gece mama yemeye alışmış ve alışkanlıktan uyanıyor gibi. Mamayı çok sulu yapıp verin belki tadı değiştikçe istemez. Evet gece çok mama içince gündüz yemesi etkilenir. kızım 1 yaşında gece beslenmesini kesti ama nadiren akşam yemeğini doyurucu yemediyse mama içer o bile sabah kahvaltısında iştahsızlık yaratıyor.

X