Oğluma isim

yorgun_86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2012
492
393
Mrb arkadaşlar 5aylık hamileyim oğlum olacak hayırlısıyla isim konusunda karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.İsim önerisinde bulunabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler..
Ömer Batu
Ömer Kayra (anlam konusunda kafam karışık.türkçe olarak güzel anlamı var ama eski mitolojide Tanrı anlamı varmış)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1405 gün geçti.

Dumanikara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2013
1.951
1.501
31
Tuna ve Arın olabilir canım

Yeğenimin adı Can Uras çok severek kullanıyoruz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-07-2021

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 24 gün kaldı.

Bebeğiniz artık otomatik bir şekilde ışık kaynağına doğru dönüyor. Yönelme tepkisi olarak adlandırılan bu refleks bebeğinizin bulunduğu ortamın daha fazla farkına varması konusundaki pratik çalışması, egzersizdir. Kan hacmindeki artışa rağmen sağlıklı bir hamilelik sürecinde kan basıncında ölçülen çok küçük bir artış olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mismommy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2016
5.332
6.942
Biri klasik biri modern olsun. Kendi secer ilerde. Ben tanri manri eski mitoloji uydurma seyler bana gore. Turkce tdk da karsiligi nedir ona bakin bence. Omer e ne uyar aklima gelmedi suan

yorgun_86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2012
492
393
Biri klasik biri modern olsun. Kendi secer ilerde. Ben tanri manri eski mitoloji uydurma seyler bana gore. Turkce tdk da karsiligi nedir ona bakin bence. Omer e ne uyar aklima gelmedi suan
Ya dinen sorumlu oluyormuş ya o yüzden yoksa çok beğeniyorum teşekkürler yorum için

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1405 gün geçti.

ince bilek

ankaram❤️
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.494
46.500
Ömer tek başına daha güzel bence

Mismommy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2016
5.332
6.942
Ya dinen sorumlu oluyormuş ya o yüzden yoksa çok beğeniyorum teşekkürler yorum için
Dini sitede denk geldim sanirim hz ibrahimin kuzinin adi sara ymis. Kuranda yok fakat kendi dillerinde yani arapca. Sara ismi yabancilardada var. Yabancilarda var diye degistirmek gerekmiyor. Kendi dilindeki anlami onemli