Oglumun arkadasi yok 😕

Hakikaten. Moda oldu sanırım ilaç kullanımı. Halbuki o ilaçlar beyin kimyasını değiştiriyor bilmem farkındalar mı? Patolojik bir durum yoksa ilaç gereksiz.

Herkes arkadaşla mutlu olmuyor ki. Alışverişe giderken kimseyi istemiyorum ,yemeğe yalnız gitmeliyim. Ev arkadaşıyla hiç kalmadım.
Herkes yalnızlıktan mutsuz değil ki.
Hastaneye biri benimle gelsin istemiyorum. Gezmeyi bile yalnız severim.gunubirlik tanışmak hoşuma gider .
Mizac yani.O kafaya takmıyorsa onun normali budur.

Hakikaten. Moda oldu sanırım ilaç kullanımı. Halbuki o ilaçlar beyin kimyasını değiştiriyor bilmem farkındalar mı? Patolojik bir durum yoksa ilaç gereksiz.
Kesinlikle katılıyorum.
Her dikkat çekici durumda ilaç her şeye ilaç
Böyle böyle insanlık bağımlı olacak gibi duruyor.

Ayni sizin gibi mecburmuyum diyor

Çocuğunuz mecbur muyum diye bir tepki verdiğine göre sizin bu düşüncelerinizden haberdar. Belki siz arkadaşı olsun diye uğraştıkça o da bunu farkedip olmasını istemiyordur. Bence arkadaş konusunda kendi kararını kendisinin verebileceği bir psikolojik ortam oluşturun yani baskıcı olmayın.

Valla benimki de zaten hassas ogretmen baska bi ogretmen kagasini vurmuş ama okula gidip şikayetçi olmadim evdt çok üzüldü ama olur oyke şeyler ogretmenler öyle yapiyor soz dinlemeyince sedim ama tabiii ki o kadını bulup konusacam bakim olay nasıl olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…