Oğlunu keserek ağır yaralayan babanın kan donduran ifadeleri ortaya çıktı

Peygamberin hatasına böyle engel olmuş. Örnek alınmasın diye. Diri diri gömülen kız çocuklarının coğrafyasına da son peygamberi gönderdi.
iyi de en başta "rüya" vesilesi ile kurban isteyen de aynı yaratıcı
kızların gömülmesine çok da engel olamamış ama bu hareket
zira orta doğu hala aynı konularda başını kumdan çıkarmış değil

neyse,
bu konuları kimseyle tartışmam normalde.
çünkü orta yolu bulamayız asla
misal, sen inancının gereğini savunursun ben inançsızlığımın sebeplerini
o yüzden uzatmamak taraftarıyım.

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde oğlunu ensesinden bıçaklayarak öldü diye ormanlık alana bırakan babanın kan donduran ifadeleri ortaya çıktı. Olay yerinde polise ekiplerinin sorularını cevaplayan cani babanın o anları anlattığı görüntüleri ortaya çıktı.​

Olay geçtiğimiz hafta sonu Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Miyesserler köyü’nde meydana geldi. İddiaya göre Çaycuma Devlet Hastanesi’nin acil servisinde pansumancı olarak görev yapan Yusuf A., 16 yaşındaki oğlu O.A'yı ormanlık alana getirip ensesinden bıçakladı. Baba Yusuf A.'nın oğlunu ensesinden bıçaklayarak ağır yaraladıktan hemen sonra, karakola giderek ben oğlumu öldürdüm diyerek teslim olmuştu.

“OĞLUMU RABBİME KURBAN ETMEYE GETİRDİM”

Polislerin ekip otosuna alarak olayın yaşandığı yere getirdiği baba Yusuf A., burada polislerin kendisine yönelten soruya, oğlunu Allah yolunda kurban etmek için böyle bir şey yaptığını söyledi.

Kendisi için koç, oğlunu ise Allah için kurban verdiğini anlatan baba, “Oğlumu buraya Rabbime kurban etmeye getirdim. Bildiğim bu. Burayı öylesine seçtim. Olayı sabah planladım. Rabbim böyle uygun gördü bildiğim sadece bu. Bıçağı kasaptan bugün aldım. Kendime koç oğlumu Rabbime kurban ettim. Uyuşturucu madde falan kullanmıyorum. Rabbim böyle istedi. Ben bir şey bilmiyorum. En doğrusunu Rabbim bilir. Ben öldürdüm diye karakola geldim. Ben öldü biliyorum. O yüzden

Bunun din ile alakası yok. Adam psikolojik olarak rahatsız belli. Din adı altında yargılamak sorgulamak bana göre yanlış. Sadece dini kullanıyor

iyi de en başta "rüya" vesilesi ile kurban isteyen de aynı yaratıcı
kızların gömülmesine çok da engel olamamış ama bu hareket
zira orta doğu hala aynı konularda başını kumdan çıkarmış değil

neyse,
bu konuları kimseyle tartışmam normalde.
çünkü orta yolu bulamayız asla
misal, sen inancının gereğini savunursun ben inançsızlığımın sebeplerini
o yüzden uzatmamak taraftarıyım.
Zaten inanananlar, inanmayanlar, inandığını söyleyip saçmalayanlar bir ton farklı kategoride insan var. Elbette neyse de athena athena 'nın niyetinin de farkındasınız. Ama o yorumunuz konuyla alakasızca gerçekten. Ve ben çok isterim konuşmak uzun uzun ama burda yasak. Ama dayanamıcam. Biz her şeyin imtihanımız olduğuna inanırız. Rüya da bir imtihan, teslimiyet kıssası oluşmasına vesile. Orta doğu maalesef inanaılmaz bir yer hala.

Abla buna gerçekten inanıyor musun? en kolay sömürülen din oluyor hep. Şu adama normal diyebiliyor musun gerçekten?
Calcicim neden inanayım bu vahşi adama,din zaten yıllardır sömürülen bir oluşum değilmi.
Hadi adam ruh hastası bu bilinmez mi hiç,hiç mi tedavi olmadı yada dikkat çekmedi.
Bu adam sağlık çalışanıymış üstelik,en azından hal ve hareketlerinden bişiler belliolurdu yine.
Bu kadar saklamasıda mucize gibi sanki,adam zaten normal değil ki.

Zaten inanananlar, inanmayanlar, inandığını söyleyip saçmalayanlar bir ton farklı kategoride insan var. Elbette neyse de athena athena 'nın niyetinin de farkındasınız. Ama o yorumunuz konuyla alakasızca gerçekten. Ve ben çok isterim konuşmak uzun uzun ama burda yasak. Ama dayanamıcam. Biz her şeyin imtihanımız olduğuna inanırız. Rüya da bir imtihan, teslimiyet kıssası oluşmasına vesile. Orta doğu maalesef inanaılmaz bir yer hala.
esas konu ile alakasız ama alıntıladığım kişinin cümlesiyle gayet alakalı bir cümleydi
yoksa evet "konu" dışı bir yorumdu

Calcicim neden inanayım bu vahşi adama,din zaten yıllardır sömürülen bir oluşum değilmi.
Hadi adam ruh hastası bu bilinmez mi hiç,hiç mi tedavi olmadı yada dikkat çekmedi.
Bu adam sağlık çalışanıymış üstelik,en azından hal ve hareketlerinden bişiler belliolurdu yine.
Bu kadar saklamasıda mucize gibi sanki,adam zaten normal değil ki.
En çok böyleleri kendilerini saklıyor abla. Diyorsun ki çok efendi adamdı kafasını kaldırıp kimseye bakmazdı bir duyuyorsun işkence yaparak kadın öldürmüş. O yüzden ben artık şaşırmıyorum. Bir de kendi hasta olduğunu kabul etmezse kimse kimseyi doktora götüremiyor.

En çok böyleleri kendilerini saklıyor abla. Diyorsun ki çok efendi adamdı kafasını kaldırıp kimseye bakmazdı bir duyuyorsun işkence yaparak kadın öldürmüş. O yüzden ben artık şaşırmıyorum. Bir de kendi hasta olduğunu kabul etmezse kimse kimseyi doktora götüremiyor.
Canımcım saklasada gene bir açık verir yani,bu adam evinde karısıyla çocuğuyla beraber yaşıyor.

diri diri gömülen kız çocukları için niye bir şey yapmamış peki?
Yapmis? Peygamber vesilesi ile insanlarin kiz cocuklarini cennetin anahtari olarak benimsemesini, sefkat gostermelerini ogretmis onlara.. ama bazi seytanlar ne olursa olsun seytanliklarindan vazgecmemis.
Gunumuzde bile var goz gore gore kotuluge tapan insanlar. Yollarindan donmeyen sapkinlar..
Ayrica ,
O dediklerinizin hepsi cahiliye doneminde yasanmis olaylar.. insanlar azinca, uyari amacli kitap ve peygamber araciligi ile dogru yol gösterilmiş zaten.

Tum bunlari din konusunda cok da derin bilgim olmamasina ragmen biliyorum.

Hanımlar,
haber içeriğinde her ne kadar dini söylemler olsa da lütfen dini yorum yazmayınız, ayrıca böyle canilerin her zaman paçayı kurtaracaklarını düşündükleri değerler üzerinden ifade verme potansiyeli var.
Kadın öldürürler erkekliğime laf etti derler, çocuk istismar ederler bana göz kırptı derler.

Bu ifadeye itibar edip de inançlar üzerinden kırıcı olmayın rica ediyorum.

Kaldı ki bu cani baba psikolojik sorunları olan biri de olabilir, sizler bilir misiniz hatırlar mısınız bilmem, Türkiye'de bir ilk diyebileceğimiz çivici seri katil vakası yaşanmıştı, çivici katil öldürdüğü insanların kafasına belli sayıda çivi çakıyordu, emirlerin yukarıdan geldiğini yani kutsal bir görev verildiğini söylüyordu, ne zaman kimi öldüreceği gibi şeyleri de bakanlar kurulu toplantılarının açıklamalarını televizyonda izlerken sinyal geliyor diye açıklıyordu, adam şizofrendi.

Yine yıllar önce bir adam aynı sebeplerle küçücük oğlunu öldürdü, onun da akıl sağlığı yerinde değildi.

X