Doğuma Hazırlık Oğluşuma isim güzel bir isim arıyorummm

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merhaba belki yardımım olur diye yazayım dedim. benimde bir oğlum olacak. lk hamile kaldığımdan itibaren bu ismi düşündüm. hatta hiç kız ismi düşünmemiştim. bebeğim beni yanıltmadı. paşama RÜZGAR ÇINAR ismini koyacağım. rüzgarı ben çınarı da eşim istedi. ikisinide koyalım dedik:) ama ares i de düşünmüştüm fakat hiç kimse beğenmedi:KK43:
Hamile kalmadan önce oğlum olursa adını rüzgar koyacağım dediğim zaman garip garip yüzüme bakıyolardı oysa şimdi Rüzgar adını okadar çok duydumki.Ares aras hoşuma gidio.İki isim koyacağım oğluma birini anlamını pek beğenmesemde Aras koysammı die düşünmüo değilim

nur_89 .!.:
canım alper ismini koyabilirsin güzel bi bence ya da eren de olabilir...
Alper kuzenin ismi çokta sewio.Eşime bıraksam :umursamaz: Alperen de olabilir.Ama ben ısınamadım o isme

NohutluPilav .!.:
armanç olabılır mı cnm öneri sadece
Değişik bi isim ilk defa duydum.

Kızlar banada soyleyın bıse hıç bıse begenmıyorum bebegım erkek çok ozel olsun ıstıyorum ısmını bılınmedık bıse..

Kızlar banada soyleyın hala bulamadım guzel bı ısım hıç bıse begenmıyorum ya..

Zaten kararsız birisiyim zawallı oğlum bi isim bulamadık çocuğa :):)haftasonu kayınwalidem geldi Deha koyun dedi.Küçük bi kız yanlışlıkla arayıp, deha yla görüşebilirmiyim demiş bizimkide beğenmiş o ismi sırnaşık şey değişik isim bulan söylüyo hemen :)

merhaba bende hamileyim ve doktor erkek dedi. benim 3 yaş 3 aylık bir oğlum daha var ben onun ismini mehmet arda koymuştum. şimdiki bebeğe arası çok istiyordum ama anlamını beğenmedim oyüzden vazgeçetim. BATIN URAS koymayı düşünüyorum. BATIN allahın isimlerinden biriymiş çok beğendim ben istersen bi düşün...

merhaba canım, hayırlı uğurlu olsun bebişin.benim ki de erkek, 15 haftalık. Demir ismini eklemen bence çok hoş olur.hem kızlık soyadınmış:)

merhaba bende hamileyim ve doktor erkek dedi. benim 3 yaş 3 aylık bir oğlum daha var ben onun ismini mehmet arda koymuştum. şimdiki bebeğe arası çok istiyordum ama anlamını beğenmedim oyüzden vazgeçetim. BATIN URAS koymayı düşünüyorum. BATIN allahın isimlerinden biriymiş çok beğendim ben istersen bi düşün...

Allah bağışlasın canım,ama batın tıp dilinde karın anlamına geliyor o anlamını da düşün derim.Arasın alternatifi ilk Urası düşünmüştük sonradan Arel ,Arhan,geldi gittikçe karıştırıoz artık kafamçokkarıştı
bloom29 .!.:
merhaba canım, hayırlı uğurlu olsun bebişin.benim ki de erkek, 15 haftalık. Demir ismini eklemen bence çok hoş olur.hem kızlık soyadınmış:)
Senin oğluşunda hayırlı olsun yahu kızlar banamı öle gelio ama bu sene erkek bebekler daha çok sankim oğlum olacak diyemi acaba opuyorumnanaktan

Utku,Kutay,Göktuğ,Altuğ,Doruk,Meriç,Toprak,Kıvanç...
"Alp" ikinci isim olarak çok güzel oluyor bence.

isim işi zor gerçekten bende kayra ismni çok beğeniyorum hem değişik hemde anlamı guzel allahtan gelen ıyılık demekmıs düşünülebilir

oğluşumun adını TUNA EREN koyucaz inşallah tunanın nehrin ismi olması dışında dışında yavru ve bol anlamları var bebeğim 7.ayında henüz

oğluşumun adını TUNA EREN koyucaz inşallah tunanın nehrin ismi olması dışında dışında yavru ve bol anlamları var bebeğim 7.ayında henüz

1 tane Tuna mız war maalesef şimdi bizim çocuğun adını koydu derlerohaoldumsmile

selincik33 .!.:
MERİÇHANbenimde oqluşum olcak ama ben koyamıyorum soyadımız meriç olduqu için

Bizim semtte Meriçler diye müteahitler war kafayı kaldırsan meriçlere çarpıo :umursamaz:
Onun için düşünmüyorum o ismide..

Babamızın yeni bulduğu isim BORAMİR ya da BALAMİR :bbo: Kimsede yokmuş Ayy tarih derslerine gire gire tuhaf tuhaf isimler seçio.Benim bulduklarım basit geliyo beyimize sırnaşık şey

X