Oje Aşkı 💅

Valla ben çok seviyorum ya canım sıkıldıkça manikür yapıyorum,oje sürüyorum. Gerçi şu an çalışmıyorum vaktimde bol tabi onunda etkisi var :KK70:
Ben manikür yapmayı beceremedim ya hazır paketler var ya eldiveni falan oluyor içinde. Onlardan aldım ama güzel yapamadım tırnak diplerimdeki o deri bazı yerlerde pütür pütür kaldı.

Bebekten önce ojesiz hayatta gezmezdim tırnaklar uzun şekilden şekle girerdi şimdi fırsat oldukça ancak sürüyorum ikinciden sonra sanırım iyice zaman kalmayacak 🥹 ojeler elinizde mevcutsa tek parmaktada olsa sürüp öyle paylaşılırsa daha faydalı olur aslında.
Bende size ennn gösterişli ojelerden biri olan Mara queen elizabeth bırakıyorum gece olduğunda tam olarak altın rengi😍
Şu anda elimde oje var silmeye kıyamadım ne yalan söyliyim :KK70: ilerleyen zamanlarda sürüp öylede paylaşmayı düşünüyorum.

Ben manikür yapmayı beceremedim ya hazır paketler var ya eldiveni falan oluyor içinde. Onlardan aldım ama güzel yapamadım tırnak diplerimdeki o deri bazı yerlerde pütür pütür kaldı.
Hiç zor bir şey yok sadece güzel bir et pensi bir de kütikül itici lazım o kadar. Suyuna öyle özel bir şey katmana gerek yok herhangi bir el kremi bile katabilirsin. Ben kütikül itici olarak şunu kullanıyorum. Ucu silikon olduğu için canımıda yakmıyor hem. En son aşamada da bu hızlı manikür karışımları oluyor ya. Onla üstünden geçiyorum. Nemlendiriyorum bittii.

Eklentiler

• images.jpeg
    images.jpeg
    19,3 KB · Görüntüleme: 68
Hiç zor bir şey yok sadece güzel bir et pensi bir de kütikül itici lazım o kadar. Suyuna öyle özel bir şey katmana gerek yok herhangi bir el kremi bile katabilirsin. Ben kütikül itici olarak şunu kullanıyorum. Ucu silikon olduğu için canımıda yakmıyor hem. En son aşamada da bu hızlı manikür karışımları oluyor ya. Onla üstünden geçiyorum. Nemlendiriyorum bittii.
Çok teşekkür ederm 🥰 ben galiba baştan yanlış yapmışım. Paketin üzerindeki talimatlara uydum hiç suda bekletmedim. İçinde manikür kremi olan naylon eldiveni giydim bekledim. Sonra maniküre başladım. Galiba o yüzden olmadı benimki. Şimdi daha iyi kafamda oturdu.

Şu anda elimde oje var silmeye kıyamadım ne yalan söyliyim :KK70: ilerleyen zamanlarda sürüp öylede paylaşmayı düşünüyorum.
Paylaşın paylaşın keşke birde katalogdaki rujları paylaşan biyer olsa şu ev hanımlarının satış yaptığı markalardan hiç bi zaman katalogtaki gibi çıkmıyorlar 😃

Sürerken ete bulaşıyor hadi temizliyorum, sürüyorum kıpırdamadan bekliyorum üstünde izler bariz belli oluyor sanki sürüp Mezdeke yapmışım gibi izler çıkıyor sürer sürmez silesim geliyor
Aslında genelde tırnak etine bulaşmış sanki, onun için etleri nemlendirip biraz geriye itebilirsiniz, baz üstüne ince 2 kat halinde sürerseniz iz olmaz, üstüne de bi top coat, mis

Çok dibine sürüyorsun çünkü. Sıfıra sıfır yapma. 2 kat sürüyorsan hemen kurumaması normal. İyice beklemek lazım ki iz olmasın.
Gözlük takarak bile zor yapıyorum. Odaklandığı da gözlerimde bir bulanıklık oluşuyor. Yakında oje sürmek için kuaföre gideceğim. Yada kocama oje sürmeyi öğreteceğim

X