ok heycanlym sayl gn abuk geer:( Pazartesi gn Ameliyat

fotolara baktim, hic yamuk biseyler goremedim ama sis oldugu belli. yuzun su toplamis malum yuzunde kan dolasimi ekilendi damarlar acildi vs .
olasil bisey, birde havalar sicak isnan su topluyo sicaklarda sisiyo..
haa birde yatarken duz uyumaya gayret goster odemlerin duzgun insin, bitarafa toplanip yamuk goruntusu vereblir cnm.

canım düze yatıorum zaten de bılmıorum ya sankı bana yamuk gıbı geldı bıde çok şişti ne zmn ınerkı acaba:KK43:

canım resimlerine baktım öyle bahsettiğin gibi şiş görünmüyo moralini bozmaa eğer şişse bilee yine dee çook güzeeeel:))

canım yaaa burnum çok şişti moralım bozuk aslında resım çekmek ısdemıorum:KK43: önden çok kötü duruo baya bi şişti ayrıca üstü soyuluo. bıde dun burnumn içine krem sürüodum hafıf ucundan böle beyaz bişey çıktı bende onu çektım beyaz ıplık geldı sanırım içteki dikişti acaba bişey olurmu onu çektim ya az bişi kanadı.bıde bı tane daha sorum olcak.burun delıklerımın tekı farklı tekı farklı bu normalmı :KK43: bıdee sankı burnum bı tarafı yamuk durumuomş gıbı hıssedıyorum mafoldumben sizin için ekledım gene canlrm

canım ya çok kafaya takmışsın sen evet çok şiş burnun ve burun deliklerin farklı görünüyor dikkatli bakınca ama bunların hepsi şişlikler yüzünden görülen farklılık bir tarafında yapılan işlem diğer tarafa göre belki biraz daha farklıdır o yüzden bence şişlerin inince eminim çok güzel olucak ayrıca bu haliyle bile göze batan bir durum yok sıkma canını iyi düşün iyi olsun Şeniz

canım ya çok kafaya takmışsın sen evet çok şiş burnun ve burun deliklerin farklı görünüyor dikkatli bakınca ama bunların hepsi şişlikler yüzünden görülen farklılık bir tarafında yapılan işlem diğer tarafa göre belki biraz daha farklıdır o yüzden bence şişlerin inince eminim çok güzel olucak ayrıca bu haliyle bile göze batan bir durum yok sıkma canını iyi düşün iyi olsun Şeniz

evet canım ya galıba kafaya takdım inş bıran önce ıner.belkıde ondan farklıdır haklısın canım

çok taze daha burnun.. daha okadar şekil alıcakkı canım benim .. misal ben sola yatınca sankı parmakla biri basıyor sanıodum ama sadece sola yatınca bir ağırlık çöküyordu çünkü sağda kemer vardı o kısım daha cok işlemğörmüştu .. şimdi cok yeni burnun şişecekte yamukta olcak herğün değişecek burnun .. tabi doktorunla konuş böle kafana takılan herseyi .. 6 ay oldu ve dahada değişecek dedi dr um düşün .. bunlar cok normal.. bu ara cok sıcak zate buda sana cok etkili .. normal insan şişiyor sen ameliyat oldun düşün... ve neyı ğörmek istersen onu ğörürsün aynaya bak ve cok guzelim ben cook guzell de =)

çok taze daha burnun.. daha okadar şekil alıcakkı canım benim .. misal ben sola yatınca sankı parmakla biri basıyor sanıodum ama sadece sola yatınca bir ağırlık çöküyordu çünkü sağda kemer vardı o kısım daha cok işlemğörmüştu .. şimdi cok yeni burnun şişecekte yamukta olcak herğün değişecek burnun .. tabi doktorunla konuş böle kafana takılan herseyi .. 6 ay oldu ve dahada değişecek dedi dr um düşün .. bunlar cok normal.. bu ara cok sıcak zate buda sana cok etkili .. normal insan şişiyor sen ameliyat oldun düşün... ve neyı ğörmek istersen onu ğörürsün aynaya bak ve cok guzelim ben cook guzell de =)

çok güzelim zaten de:p hehe artık hep böle dicem evet canım ya çok haklısın sen.daha şişicek zamanla düzelir ayın 17 sınde kontrolum var doktorumla bı konuşuyum genede aklıma takılanları işte ınsan şüpheye kapılıo acaba bişimi oldu surası nıe böle burası yamuk olmş dıerı nıe öle deıl. tabı zamanla ınsan daha da unutuo hiç aklına bıle gelmıo

zayca bütün konuyu okudum ve resimlerine de baktım. çok güzel olmuş bence..şişlikler geçince daha da güzel olacağını düşünüyorum..tecrübelerini paylaştığın için çok teşekkür ederim canım..bakalım ben ne zaman cesaret edebilcem..

zayca bütün konuyu okudum ve resimlerine de baktım. çok güzel olmuş bence..şişlikler geçince daha da güzel olacağını düşünüyorum..tecrübelerini paylaştığın için çok teşekkür ederim canım..bakalım ben ne zaman cesaret edebilcem..

ayy canım benım sıkılmadan okumuşsun asıl ben tesekkür edrm bıraz olsun yardımcı olabıldeysen ne mutlu bana.hiç korkulcak bişey yok canım gerçekten bak bende çok korkuodum ama ınan sandıgı gibi olmuo sormak ıstedıgın bişey olursa memnunıyetle cevaplarım

:çok üzgünüm:burnum çok şişti ya bide sivilceler ve sıyah noktalar çıktı fazlasıyla

bnm 1 ay oldu hala da çok şiş canım senin de çok normal ama güzel olcak belli şmdiden :1hug:

zaycacım benm bir ay olmasına ragmen bende de siyah nokta ve sivilceler var, yüzümde de sivilceler hala gitmedii, hatta göz altlarım bile hafif sarıı, yani normaldir diye tahmin ediyorum :KK70:

zaycacım benm bir ay olmasına ragmen bende de siyah nokta ve sivilceler var, yüzümde de sivilceler hala gitmedii, hatta göz altlarım bile hafif sarıı, yani normaldir diye tahmin ediyorum :KK70:

evet canım :) banada nomal gbi geldi :) bende hafıf şişlikde var göz altlarımın kenarlarında inş gecer yanı ne dıelım:)

canım normaldir ama çok güzel olucak kesinlikle :) çok beyendim fındık gibi olucak valla :)

cnm burnun ilk hani gonderdinn vardiya guzel degil sis yamuk diordun, baksanagun gectikce guzellesmis..

birde sivilceler tum yuzunde yaygin mi cokca cikmaya basladi yoksa sadece burnunun ustundemi?

ya cnmo burnundaki kesik izii baya belli, keske okadar belirgin olmasaydi..

cnm burnun ilk hani gonderdinn vardiya guzel degil sis yamuk diordun, baksanagun gectikce guzellesmis..

birde sivilceler tum yuzunde yaygin mi cokca cikmaya basladi yoksa sadece burnunun ustundemi?

ya cnmo burnundaki kesik izii baya belli, keske okadar belirgin olmasaydi..

canım daha şişti yaaa :KK43: inş ınsın bı de o zaman bakalm ne olck.yok canım sadece burnumun uzerınde sıvılceler çıktı.Evet yanı daha belırgındı ama yavas yavas gecıo işte öle hemen gecmez gibi gözküo zamanla

X