ok heycanlym sayl gn abuk geer:( Pazartesi gn Ameliyat

yerimseniben çok güzel olmuş canım güle güle kullan :KK70: hehehee
ilk halini de biliyorum zaten doğal duruyor o fotona göre cok değiştirmeden oynamadan olmuş yani :)

yerimseniben çok güzel olmuş canım güle güle kullan :KK70: hehehee
ilk halini de biliyorum zaten doğal duruyor o fotona göre cok değiştirmeden oynamadan olmuş yani :)

hehe saol canım benım.Doktorumla görüşmeye gıttım bugun masajlara basladık.Dedım smdiden bıle kmse anlamıo estetık oldugunu.Sen bıde 2-3 ay sonra gör dedı:)))

zaycacım tamamını okudum:) burnun çok güzel ve doğal olmuş ama ilk koyduğun resimler beni ürküttü sanki çok canımız yanacakmış gibi hissettim ameliyatta:KK43: çok gecmiş olsun

zaycacım tamamını okudum:) burnun çok güzel ve doğal olmuş ama ilk koyduğun resimler beni ürküttü sanki çok canımız yanacakmış gibi hissettim ameliyatta:KK43: çok gecmiş olsun

sabırla okdugun için tesekkur edrm canım benım.saol cnm benm ilk resımler senı ürkütmesin o resımlerın hiç birinde acı hıssetmedım ınan bana.sadece morluk ve şişme oldu o kdr agrı hiç olmuo canım.Canım çok kıymetlıdır benım:) canın hiç yanmıo canım bana güven eger burdada okudysan kımsede agrı acı olmuo amelıyattan sonra ve amelıyatta.tesekkr edrm canm gectı sayılır:)

ilk gün burundan nefes alınamıyor mu sadece ağızdan mı nefes alınıyor?

evet cnm ilk baslarda burnundan nefes alamıosun agızdan alıosun.sana krem denız suyu felan verıolr onları kullanıosun bı hafta sonra yavas yavas kendıne gelmeye baslıo

ZAYcaaa
yeni yeni resimlerini bekliyoruzz SU an ki halini cok cok merak ediyorum baya zaman gectiii nedurumda :KK70:

zaycacım merhaba benim 15. gün olmama rağmen kemer kısmında baya şişlik var. ve bugün doktor tekrar bant uyguladı. acaba seninde 15. günlerinde böyle şişlik varmıydı canım. moralım baya bozuldu. acaba keşke yaptırmasaymıydım. offf offfffffff

zaycacım merhaba benim 15. gün olmama rağmen kemer kısmında baya şişlik var. ve bugün doktor tekrar bant uyguladı. acaba seninde 15. günlerinde böyle şişlik varmıydı canım. moralım baya bozuldu. acaba keşke yaptırmasaymıydım. offf offfffffff

canım benım tam 1 ay oldu bugun bır ay olmasına ragmen şiş o yuzden merak edılcek bişey yok canım bıde yazın oldugu için daha fazla şişio normal insanlar bıle şişio düşün artık yanı çok uydugunda felan yuzun şişmiomu? o yuzden merak edılcek bişey yok cnım bak benımde şiş hala daha gecmedı ama zamanla ıncek canm hiç pişman olma şişlikler gecsın ıykı olmuşm dıceksın

canım benım tam 1 ay oldu bugun bır ay olmasına ragmen şiş o yuzden merak edılcek bişey yok canım bıde yazın oldugu için daha fazla şişio normal insanlar bıle şişio düşün artık yanı çok uydugunda felan yuzun şişmiomu? o yuzden merak edılcek bişey yok cnım bak benımde şiş hala daha gecmedı ama zamanla ıncek canm hiç pişman olma şişlikler gecsın ıykı olmuşm dıceksın

sağol canım valla iyiki varsınız yoksa tek başına insan kafayı yer. inşallah hepimizin istediği gibi bi burna sahip oluruz. ayrıca nefes almada zorlanıyorum bazen. demekki şişlikler var hala .. sabretmekten başka yapacak bişi yok . alkisalkisalkis a.s. :Saruboceq: fisfisfis:enbuyukkk:

sağol canım valla iyiki varsınız yoksa tek başına insan kafayı yer. inşallah hepimizin istediği gibi bi burna sahip oluruz. ayrıca nefes almada zorlanıyorum bazen. demekki şişlikler var hala .. sabretmekten başka yapacak bişi yok . alkisalkisalkis a.s. :Saruboceq: fisfisfis:enbuyukkk:

dimi cnm aynen katılıorum burada olmasa kafayı yerız tek basımıza düşün düşün delikafadulden bende öyleydım canm nefes almam açılmamışdı bıraz daha zaman gecsın o da açılcak merak etmeopuyorumnanaktan

benim 1,5 aya yaklaştı hala şiş burnum yaa yeni resimler ekledim bakarsınız benneyaptımki

zaycacim 1 ay olupta hala sis ve sivilceli diosun, ben 2 hafta sonra insan icine cikiiyorum yani cikmam lazim demekki 1 aya kadar hala sis ve sivilceli olacak, insanlar cbuk sisligi farkediormu? neblm balon gibi tuhaf biseymi??? yoksa snein kendin fark edebildigin bir sislik filan mi?
cok tedirginim:KK43:

valla benm de bir bucuk ay olacak neredeyse ve benm de yüzüm sis ve sivilceli ama insan icine 10. günden itiberen cıkıyorum yani hatta göz altlarım da hafif sarı, ama cıkılmayacak gibi olmuyor merak etme, sislik de böyle bir iki kilo almıssın da sismis gibi yüzün öyle, sivilceler de yani her zaman olabilecek bisi biraz stres sıkıntıya girdiginde suratında sivilce cıkar ya öyle, ama sen kendine cok dert edeceksenn kapatırsınn nolcakk

X