ok oturmak popo da mor izler olumasna sebep ola bilir mi?

delimelek2170

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
970
125
Merhaba kizlar.ben 8 aylik gebeyim.iki-uc aydir popomda mor renkli catlaklara benzer izler var ve gitmiyor.bu birinci hamileliyim ve fazla kiloda almadim.bilmiyorum :a015:bu hamilelik catlaklarimi yoksa cok oturmaktanmi olustu?cunki,bilgisayarin onunde cok oturuyorum.Sizce bu izler neden olustu?bir bilgisi olan varmi?nasil kurtula bilirim acaba bu izlerden?

çizgi şeklinde mi, varis gibi bişey olmasın, bence hamilelikle ilgisi vardır, çok oturmakla ilgisi olduğunu sanmıyorum

tam duz bir cizgi olmasa bile cizgi seklinde mor izler.bir simseyi cizerken nasil ciziyorsak,tahminen o sekilde.oturdugum yer komforlu.peki,ne yapayim kizlar bu izler yok olsun diye?henuz yeni evliyim,birinci hamileliyim,istemiyorum bedenimde boyle izler kalsin :KK43:((((((((((( .boyle kalirsa,pilaja bile gidemem herhalde hicbirzaman.of ya,nolursunuz kizlar yardim edin. :çok üzgünüm:

çizgi şeklinde mi, varis gibi bişey olmasın, bence hamilelikle ilgisi vardır, çok oturmakla ilgisi olduğunu sanmıyorum

canim hamilelik varisleri popodadami oluyor? akannehir mor renkdemi oluyor?ama bu gitmiyor,vari kizartisi bazaklarimda az-maz var,am gidiyor bazen.bu oylece duruyor mor-mor :sinifsinif:

moraracak kadar nasıl oturur ki bir insan..
çok oturmanın buna sebep olup olmayacağını bilmiyorum ama
birçok şeye sebep olacağından kesinlikle eminim

bence hamilelik çatlağı..
bende yıllardır oturarak çalışıyorum..
hamileyken benimde vardı çatlaklarım..
ama oturmaktan dolayı hiç bişey olmadı

bu arada hamilelik sonrasi izler icin galvanic spa system is goruyor arkadaslar. bilginiz olsun ben onu kullandim cok faydasini gordum.

bende de morarma olmuş bu yaşta mafoldumben
sanırım okul sırasından dolayı oldu kafamçokkarıştı
bu arada mary80 nasıl bir mantıkla bunu yapıyorsun bari mesajını biraz değiştir de anlaşılması mesaj sayını artırmak için yaptığın :kızgın:

X