Okb mi vesvese mi lohusalık mı panik atak mı offf

Nilay5454

🏆🏆🏆🏆Bşlngç. 84.gncl.61. İlk. Hdf 60
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
2.974
13.212
22
Merhaba lohusalık sürecim yalnız geçirdim yani cok fazla ilgi şefkat göremedim ne yazıkki 😞 kimse anlamadı beni... bunaldım delirdim o zamanlar ama hiç ses etmedim çünkü ne zaman anlatmaya çalışsam eşim saçmalama dedi. Sıkıyorsun bu düşüncelerle yanındakileri de dedi hep.. yorgundum boğulur gibiydim ama ses etmedim. Bi anda mükemmel olmaya cok zorladım kendimi.. evime bile yabancılaştım ne yazıkki.. evimde kalmak istedim. 2 hafta sadece dönüşümlü kayinvalidem ve annem gelebildiler.Annem gelmedi daha sonra. Sabahın 5 inde eşim ise giderken götürdü ben gittim. Sonra 5 gün kayınvalidemde kaldım. Sonra dedim ki yeter evime dönmem ve evimde düzen kurmam gerekiyor diğer türlü yaprak gibi ordan oraya savruluyordum çünkü... simdi cok daha iyiyim bin şükür allahıma. SAdece arada hala dusunceler geliyor ama eskisi gibi bunaltmıyor beni. Sadece şu var fazla şekilde. Kayınvalidemler çağırdığında gitmek istemiyorum çünkü çocuğumu deli deli seviyorlar. Kokluyorlar huzurlu huzurlu.. ben o huzursuzluğu yaşadığım için onların benim çocuğumla bu kadar mutlu olması beni cok hırpalıyor. Nasıl aşıcam bilmiyorum 😞
Kaç aylık oldunuz canım benim bende travma sonrası biraz sıkıntı yaşadım halada yaşıyorum arada şimdi iyiyim ama

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 177 gün geçti.

Nilay5454

🏆🏆🏆🏆Bşlngç. 84.gncl.61. İlk. Hdf 60
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
2.974
13.212
22

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 177 gün geçti.