Okuma Günlükleri

colombrecim ayy gel valla kahveni alıp bak sen derya denizsindir böyle nokta atişi önerilerde bulunursun bize de :KK36: cengiz aytmatov okumak istiyorum ama hangisinden başlayacağımı bilemedim :)
Ya beyaz gemi ya toprak ana ile başladım sanırım. Romanlarındaki o hüzün beni hep etkilemiştir. Sade,doğal anlatımı da çok temiz geliyor insana.

Asıl kitabımı çook yorgun olmazsam gece çocuklar uyuduktan sonra okuyorum gün içinde de bulduğum her fırsatta 2. Kitabımı okuyorum 😊

Onlara da örnek olmak istiyorum canım. 2 gündür küçüğüm bile elinde kitapla geziyor seviniyorum onları böyle görünce çook mutlu oluyorum

Selamlar güzeller.
Özledim sizi geldim. ❤️Nasılsa bol okuyan,kitap dostu tüm ekip burada. 💞💞
Birazdan gidip kaç kilo verilmiş diye gruba da bakacağım.
Günler çok yoğun geçiyor. İşim hiç bitmiyor gibi. Eş ve çocukların evde olması bu anlamda zor bir tek.
Şiir kitabı bakınıyorum bu ara. Türk şairlerin çoğunu okudum. Hatta adı şanı çok duyulmamislari da öyle. Varsa yabancı yazarlardan fikrinize talibim.

Selamlar güzeller.
Özledim sizi geldim. ❤️Nasılsa bol okuyan,kitap dostu tüm ekip burada. 💞💞
Birazdan gidip kaç kilo verilmiş diye gruba da bakacağım.
Günler çok yoğun geçiyor. İşim hiç bitmiyor gibi. Eş ve çocukların evde olması bu anlamda zor bir tek.
Şiir kitabı bakınıyorum bu ara. Türk şairlerin çoğunu okudum. Hatta adı şanı çok duyulmamislari da öyle. Varsa yabancı yazarlardan fikrinize talibim.
hoşgeldin canım ben de seni özledim :KK19:
Allah kolaylık versin iş bitmiyor hiçbir zaman gerçekten :/
Canım şiir hiç ilgi alanım değil maalesef birkaç kitap aldım bi ara sarmıştım ama çok keyif alamadım :/

Martin Eden bitti 😔 ben çok beğendim ve onu çok sevdim. Sinif ayrimlari bireycilik gibi konulardaki gözlemlerine içten katildim. Daha fazla yorum spoiler a girer 🤷🏻

Kendime siralama belirlemistim bir klasik bir kisa yormayan bir de özel ilgi alanim olan dini kitaplardan sirayla okuyacagim diye simdi sirada Mantıku't Tayr (Kuş Dili) var dinî kitap kategorisinden 🥰
IMG_20201206_003334.jpg
Hadi Bismillah biraz baslayim 🥰
İyi geceler arkadaşlar 💞

Son düzenleme:
X