okuyupp fikirr verebilirseniz çokk iyi olurr

Sariisiin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2021
13
-2
25
arkadaşlar mrh size kısaca yaşadıklarımı anlatıp fikir danışmak istiyorum. 5 senedr evliyim ve evlenirken bakire değlldim eşim ilk zamanlarda herşeyde yüzüme vuruyordu evden kovuyordu ve ben her kovduğunda evden gidiyordum. bir şekilde 5 sneyi devirdik ama eşimin bana karşı cinselliği bitti sürekli dibimden ayrılmayan adam 2 ayda bir benimle beraber olmaya başladı. ve sebebinin bir kısmının benim önceki birlikteliklerim olduğunu iddia etti. en son kavgamızda ben yolculuktayken bunun bir kızı kestiğini düşündüm sürekli dönp dönüp bakıyordu. eve gelene kdr kavga ettik ve o gece problemi çözüp uyuduk. ertesi gün tekrar kavga etmeye başladık ve ben bana gelince birşey yapamazsın ama yanımda kadın kesmeye utanmıyorsun deyip hakaret etmeye başladım bir anda 1 senedir söylemeyen adam bana sen milletle yattın kalktın şöylesin böylesin yok anlatıcam ailene falan diye hakaret içeren sözlrrle üzerime geldi bende bavulumu topladım gitmemi istemedi ama gitmemem içinde hiçbirşey yapmadı dayanamazdım çok zorum gitti bu olanları ablama anlattım ve ablm onunla konuştu söylemek istiyorsa herkese söyleyebiliceğini benim arkamda olduğunu söyledi. o da yok ben bu konu yüzünden zorluk çekmesini istemem deyip söylemeyeceğini söyledi. dilekçe gönderdim imzalamadı ablama ben onu seviyorum birdaha bu konuyu açmıcam eve gelsin demiş bende karısının ben olduğumu beni arayıp bana söylemesini istedim ve kurdugu cümle hem suçlu hem güçlü ben kimseyi aramıyorum istediğini yapsın oldu. ailesine benim yemek yapmadığımı vs iddia etmiş bende mesaj attım işi yokuşa sürdüğünü biz ailelelere anlaşamadık deyeceğimizi konuştugumuzu beni cok zorlarsa bana kullandığı kelimeleri söyleyeceğimi söyledm bana dediki ‘Ben son sozumu yuz kere soyledim. Hataliyim ve gururumu kirip ozur diliyorum, diyecek kadar beni sevmediysen ver dilekceyi.’ yani hala kendini haklı görüyor ve pişman değl korkuyorum seviyorum onu ama gururumu yok sayamam sizlerdende akıl almak istedimmm saygılarr

En başından size kusurlu muamelesi yapan adama varıp, yıllarca her tartışmada terbiyesizce dile getirmesine izin vermişsiniz.

bu saatten sonra size saygı falan duymaz bu adam. Zira siz kendinize saygı duymuyorsunuz daha.

çok yazık.

evlenirken bakire olmadığınızı bildiğinde de size bu tarz hareketleri oldu mu? kaldıramadığı falan oldu mu? eğer oldu da ve siz buna rağmen evlendiyseniz kendiniz kaşınmışsınız.

Belli ki hala kaşınıyorsunuz ki onu seviyorum diyorsunuz? Hangi özelliğini seviyorsunuz en çok, yanınızda başka kadınla bakışmasını mı? Evden kovmasını mı? Hakaretlerini mi? Çünkü hepsi birbirinden güzel hareketler, seçim yapmanız zordur, o yüzden sordum. Hey Allah'ım.

Tabi ki boşanın

Bu durumu eşinize evlenmeden önce söylediniz mi ? Kendini kandırılmış gibi hissediyor anladıgım kadarıyla, keşke baştan soyleseydınız ,belli ki bu konuda takıntılı.. en azından evlenmezdiniz

Sevgi böyle birşey değil ki sizin evlilikte hakaret var saygısızlık sevgisizlik bu kendinizi seviyorum diyip kandırmayın bu adama nasıl 5 yılınızı verdiniz inşallah çocuk yoktur ve olmasın da böyle bı evliliğe çocuk yapılmaz çünkü eğer gerçekten bizim fikrimizi onemsiyorsan bu şiddetten kaç hemde arkana bakmadan

çocuğumuz yok

biliyordu

Daha önce evlenip ayrilsaniz hatta 2-3 kez evlenip ayrilsaniz,çocuğunuz olsa bu adam neler yapardı acaba.

Madem bakirelige çok önem veriyordu evlenmeyecekti.bile bile kabul etmeyecekti.ayrica gerçekten yaşınız 22 ise 17 yaşında bu adam sizinle birlikte olmuş,evlenmiş.bu daha kötü bişey.

Gencecik kadınsın.sevgidir,aşktır, özlemdir inan geçiyor.hayatinin en mutlu olma zamanını bu herifle geçirme at içinden kurtul bu adamdan.

Aradan 10 sene geçsin bunları daha iyi alarsin.simdi sen seviyorum ayrılamam diye 1-2 ağlarsın ama sonu güzel olur.

onunla ne zaman böyle kavgalar etsem ona hatırlattığımı iddia ediyor. bende ne yapıp hatırlatıyorum hiç birleye agzımı acmayımmı. seni yatakta biriyle bassam bana sen önceden şöyleydin dicek duruma geldin farkındamısın dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…