okuyupp fikirr verebilirseniz çokk iyi olurr

Eşim adam değil. Üstüne basa basa söylüyorum adam değil.

Adam olan her şeyiyle kabul ettiği kadının geçmişine nokta koyar bir daha o konuyu açmaz. Isıtıp ısıtıp ortaya koymak eşinizin ne kadar çiğ bir insan olduğunun belirtisi.

Dilekçeyi verin. Bu adamdan bırak kocayı kırk yılın başı görüşülecek arkadaş bile olmaz.

Not: Geçmişte ne yaşarsanız yaşayın bu sizi ilgilendirir. Eşinizin kabul etmesi size yaptığı bir lütuf değil.

kendinize saygınızı yitirmeyin. Seviyorsunuzdur ama bunu dile getirmeyin. pişman davranmayın olan olmuş yıllar öncesinde bu onunla değil sizin kendinizle ve bedeninizle alakalı bir durum. lütfen bu saatten sonra size ve bedeninize hareket etmesine müsaade etmeyin ve bu girişimde bulunduğunda dik durun bağırmadan sert kelimelerle durması gerektiği yeri gösterin. Eşiniz sizi aldatıyor ve boşanmayi sizin yüzünüzden olmuş gibi gösteriyor gibi bir algı oluştu bende.

Valla sorunun cevabı çok açık ve bence sizde bu cevabı çok iyi biliyorsunuz. Benim anlamlandıramadığım tek şey var bu konuda. Nasıl size bunları yapan birini hala seviyorum diyebiliyorsunuz??

aldattığını düşünmüyorum öyle bir şeye hiç denk gelmedim. herhangi bir mesaj olsun arama olsun. zaten boşanmayı ben istiyorum o hiç istemiyor

evet gerçekleri duymak güzel ama biraz yadırgamadan mı konuşsanız çünkü insanlar bazı şeyleri farklı yaşıyor farklı atlatıyor ve başına gelmeden herşeyi bilemiyor malesef

Valla afedersiniz ama bu zihniyette bir adama siktiri çekin. Sonuna kadar okuyamadım sinirden.

Valla sorunun cevabı çok açık ve bence sizde bu cevabı çok iyi biliyorsunuz. Benim anlamlandıramadığım tek şey var bu konuda. Nasıl size bunları yapan birini hala seviyorum diyebiliyorsunuz??
kendime en çok kozdığım nokta da bu. birşeyi sürekli yaparsan karşındakini arsızlaştırırmışsın ya. o beni arsızlaştırdı

İlk evlendiğiniz sıralardada bunu yüzünüze vuruyormuydu bu zibidik. Afedersiniz ama zibidik yani. Madem yüzünüze vurucaktı ne diye evlendi. Sizi manipüle edip geçmişinizle sizi incitmeye çalışan bir erkeği sevmeyin. Hevesini almış gavvat. Belliki gözü dışarda başka leylalarda.sizi geçmişinizle vurmaya çalışan insan seni soyar dışarı atarım da der.şiddette uygular. Sonra devamıda gelir.inanın Saygı bitince herşey bitiyor.Siz kendi öz değerinizi bilin öyle bir adamada boyun eğmeyin.sizin gidemeyeceğinizden emin olmasın.Gidiceğinizi hissetsin. Herşeyin bir bedeli olmalı

Evlenmeden bilmesi kabul ettiği anlamına gelir. Kabul ettiği bir şeyi de yüzünüze vurmaya hakkı yok. Ne olursa olsun sizi evden kovup , hakaret eden biri ile birlikte olmayın. Ayrıca 5 yıl evli kaldığı insanın geçmişini ailesine anlatmak ne demek ? Eşiniz asla olgunlaşmamış saçma sapan karakterde biri

Sürekli aynı muameleyi çekmeye ne kadar tahammül edeceksin. Anladigim kadarıyla çocuk yok, peki olunca ne olacak? Hayat o kadar kısa ki kimseye eyvallahin olmamalı ve maalesef sevgi her zaman mutluluk getirmiyor. Biraz kendini düşün ve bu narsist adamın kıçina tekmeyi vur.

Ee anana babana kiziniz boyle boyleydi dedigi zaman anan baban esine demeyecek mi e kizimiz oyleydi zaman sen de az g.v.t degilmissin ki kabul etmissin diye kusura bakmayin ama bunu sorun yapiyosa evlenmeyecekti kabul edip evkendiyse de kesip sesini oturacakti isitip ilitip bunu onunuze getirmeyecekti boyle bi ömür geçmez kendi dirayetsizligine sizin yasanmisliklarinizi alet ediyor karaktersiz eşiniz...

Hele ki bu saatten sonra nasıl ispatlayacak , valla kızın babası ne diyon sen deyıp dover bunu , öyle birşey yaparsa

5 sene sana bunları yaşatmış. Bunu hep yüzüne hatan olarak vurmuş adam sen eve dönsen unutacak mı? Unutmaz 5 senedir unutmamış hala daha bu konuyu sorun ediyor. O zaman kabul etmeseymiş. Hayatını niye karartıyorsun sen özür dileyince daha çok yüz bulacak. Bak o da hatalı kabul etti diyecek. Umursama bitirsen daha iyi olacak gibi duruyor.

Gönder gitsin koca moca olmaz bundan hayat geçmez böylesiyle Allahtan çocuğunuz yok
İşe girer çalışırsın uygun birini bulunca tekrar denersin ...çok gençsin daha ziyan etme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…