Olay!

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.415
65.394
Tamam konum kapanacak ama icim sizliyor o sebeple paylasiyorum. Arkadaslar o sosyal medyada ortaya cikan isid gorunumlu insanlar askerin bogazini kesti haberi tamamen yalanmis. Ben de dün buna inandigim icin cok pismanim o insanlardan birini sosyal medyadan buldum ama digerlerini bulmadim helallik dilemek istiyorum.
Onlar askeri, azgin kalabalığın arasindan kurtarip ambulansa tasimaya calisan insanlar. Hatta sakallilardan biri oyuncu bir kadinin abisi. Kendisi yazmis gordugu fotografin altina. O haberi paylasiyorum lutfen bakin. Ve kul hakkina girmeyin lutfen. Ben cok pismanim.. spekulasyon yaratilmaya calisiliyor lutfen buna inanmayin. Kul hakkinin asla affı yok asla..

http://o n edio.com/haber/darbe-girisimi-sirasinda-askeri-linc-ettigi-soylenen-kisiden-aciklama-var--721538

Onedio linkindeki onedio kelimesini birlestirip oyle bakin acilir haber..

Edit:
Anlamiyor bazilariniz galiba. Ben bu insanlardan bahsediyorum. Diger olaylardan degil. Diger videosu olanlari izledim. Kafa kesme olayi da 2006 yilindaki askeri aracin kazasindan goruntuymus. Diger linc girisimini izledim. Ama linc eden bu insanlar degil diyorum. Bu yalan haber diyorum. Yani ınsnalari etiketlemeyin diyorum. Gerçek sorumlular bulunup onlar ifsa edilsin diyorum. Umarim anlasilmisimdir..

Edit2: Gezi zamanlarinda o ölen cocuklari da savundum, hayir yani gezi ne alaka? Ben burda ne diyorum bazilari ne yaziyor. Cidden kimlerin aklinda ne sorun oldugu ortaya çıktı.. Allahtan sizlere azicik zeka diliyorum ki su yazdigimi bile anlayabilmeniz için. Biraz zor ama olsun!!!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan değil videosu var izledim.
Bahsettiğiniz fotoğraflardaki insanlar yardım ediyordu belki ama maalesef bu olay yaşandı. Başka birileri de yapmış olsa yaşandı, çok üzücü.
Tavsiye etmem ama videoya bakın isterseniz hatta 4ünü geberttik falan diyorlardı.

Onu biliyorum bu isidci dedikleri insandan bahsediyorum. Lincin elinden askeri kurtarmaya calisiyorlar yani boyle ifsa ediyoruz diye milleti isidci diye etiketlemesinler. Bu insnalar yardim eden insanlar diyorum.
Diger serefsizleri biliyorum..

Evet gercekten yalanmis. Instagramda felan güya kafa kesmis diye yazmis herkes ben ilk basta inanmadim zaten esime anlatdim oda inanamadi sonra twitterde video vardi ona baktik hic de kafa kesilmiyor. Asker sanirim yüzü gözü hep kan icinde yazik yani.

Bide o sakallilar felan kemer tutmus sanirim vuruyorlar askerlere ama ne bileyim belki o kemerle vuranin oglunu kardesini orad aöldürdüler de ondan öyle hircinlasti da vuruyor belkide gercekten bir manyak ve vuruyor askerlere bilemiyoruz okadar yalan haber varki. Ama askerlerin de cocuk cocugun kadinin oldugu arabalari tankerle ezio gevti o bir gercek allah kahretsib

Bunları uyduranlar provokasyon yapanlar.
Düpedüz ortalık karıştırıyorlar işte..

Zaman birlik olma zamanı.
Halk üzerine tanklarla gelen askeri görünce, ateş atan askerleri görünce olayların sıcaklığı ve heyecanı ile askeri dövdü, askere sövdü.. Haksız sayılmazlar....
Ama kafa kesmek filan asla inanmadım, şükür ki gerçek değilmiş..

Gerçekten haberi olmayan erler, kimseye kurşun sıkmamış erler dışında hepsi haindir

Anlamiyor bazilariniz galiba. Ben bu insanlardan bahsediyorum. Diger olaylardan degil. Diger videosu olanlari izledim. Kafa kesme olayi da 2006 yilindaki askeri aracin kazasindan goruntuymus. Diger linc girisimini izledim. Ama linc eden bu insanlar degil diyorum. Bu yalan haber diyorum. Yani ınsnalari etiketlemeyin diyorum. Gerçek sorumlular bulunup onlar ifsa edilsin diyorum. Umarim anlasilmisimdir..

Emir komuta zinciri filan hep hikaye..
Kanunsuz emir adlı tanımdan haberi olmalıydı askerimizin..
Ak ile kara ayıklanınca gerçekten mssum olan erlerimiz özgürlüğüne kavuşur inşallah.
İnsanlar öldü.. Öldü :KK43:
Askerimiz acılı halk tarafından dövülmüş çok mu?
İşkencelerden bahsetmiyorum,teslim olan bişey yapmamış, çabuk uyanmış olan askerimize işkence yapıldıysa o da onların ayıbı, bunu yapanlar da 3-5 manyaktır. Tüm halka mal etmek de yanlış olur

Bilgece uzerine alinmayabilirsin ama konu kapanmadan 2 kelam edeyim ;

Demekki neymis provokasyon ! her olayda olabiliyormus !

Demekki neymis yalan,dolan haber yapilabiliyormus.

Demekki neymis her sokaga cikmada bu tarz olaylar olabiliyormus.

Haberin yalan olmasina ayri sevindim ama zamaninda bir guruh sokaktayken ne atmaca yalanlarla suclanirken simdi bi care "aslinda boyleymis,inanmayin" diye etrafimda cirpinanlari gorunce icim sogudu.Evet fazlasiyla sogudu !

X