Anket Olmayan RUH ESI

Ruh esi var midir?

• Ankete Katılan
    50

AklinYolu1

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2012
32.410
95.804
Oncelikle derdim evlilik degil. Evde kaldin, senin icin artik cok gec vs vs . mesajlari yazacak olanlar bu konuyu teget gecsin. Ayrica negatif enerjili kisiler de. :stop:

Anketten anlasilacagi gibi , ruh esimi bulma amacindayim.:KK8:

Eve giren biri degilim , o yuzden evden cikmayi onermeyin. :KK70:

Neden olmuyor. Yanlis kisileri mi seciyorum.

Hayat bazen , tam tersi kisileri mi secmektir.:KK6:

Bu konuda yapici goruslerinizi bekliyorum.

Yorumlarinizdan tanidigim kadari ile pozitif bir insansiniz acep bu konuda olumsuz dusundugunuz icin olabilir mi diye dusundum.
Aslinda bu konuda olumsuz dusunmuyorum. Hatta kimsenin cezasini bir otekine kesmem.

Karmaya inanirsaniz hayat dersini almadiginiz surece hep ayni tip insanlarla ve olaylarla karsilasmaniz olasidir.

Bir seyi yanlis yapiyorum ama neee. :KK70:

Benim oyle zenginlik , tek tas , ceyiz, su bu dertlerim yok. Oyle koru korune baglanmiyorum da.

Almadigim hangi ders var acaba?

... bir de merak ediyorum ruh esimi ya. Onun da iki gozu ve kulagi var mi?:deli:

Aslinda bu konuda olumsuz dusunmuyorum. Hatta kimsenin cezasini bir otekine kesmem.

Karmaya inanirsaniz hayat dersini almadiginiz surece hep ayni tip insanlarla ve olaylarla karsilasmaniz olasidir.

Benim oyle zenginlik , tek tas , ceyiz, su bu dertlerim yok. Oyle koru korune baglanmiyorum da.

... bir de merak ediyorum ruh esimi ya. Onun da iki gozu ve kulagi var mi?:deli:

Karmaya inanirim ama cekim yasasina da inanirim. Belki dusunce seklinizde bir terslik var. Hani ben bu dersi almadigim icin diye dusundugunuz icindir belki de..Ruh esi diye bir sey var umarim en kisa surede karsiniza cikar :KK200:

Oncelikle derdim evlilik degil. Evde kaldin, senin icin artik cok gec vs vs . mesajlari yazacak olanlar bu konuyu teget gecsin. Ayrica negatif enerjili kisiler de. :stop:

Anketten anlasilacagi gibi , ruh esimi bulma amacindayim.:KK8:

Eve giren biri degilim , o yuzden evden cikmayi onermeyin. :KK70:

Neden olmuyor. Yanlis kisileri mi seciyorum.

Hayat bazen , tam tersi kisileri mi secmektir.:KK6:

Bu konuda yapici goruslerinizi bekliyorum.

Ben de ruh eşimi arıyorum...

Karmaya inanirim ama cekim yasasina da inanirim. Belki dusunce seklinizde bir terslik var. Hani ben bu dersi almadigim icin diye dusundugunuz icindir belki de..Ruh esi diye bir sey var umarim en kisa surede karsiniza cikar :KK200:

Guzel dileklerin icin sagol chill. :KK60:
Oyle bir sabit fikrim yok aslinda.

Su konuyu acarken ve cevap ararken onu dusundum cunku hep ayni senaryolar, sadece kisiler degisik. :KK53:
Ben de ruh eşimi arıyorum...
Umarim buluruz . :KK8::KK39:

Vallahi canım ben inanıyorum.
Yüzde yüz uyumlu bir ruh eşi yok.Ama sana çoğu noktadan uyacak bir ruh eşi olduğuna inanıyorum.:KK200:

Canım şöyle oluyor.
Önceki ilişkimde maddiyatı iyi biri istedim.Hep öyle içimden geçirdim.
Öyle biri geldi.Ve benden bile maddiyat düşkünü biriydi. Resmen eş adayına açık cüzdan gibi bakan biriydi..:KK70:
Yani ben mi çektim ya da dua kabul saati açıktı diledim kabul mü oldu bilemiyorum.
Ama yabancıların bir lafı var:
" Be careful what you wish for."
" Ne dilediğine dikkat et."

Buna inanıyorum.

Ruh esi yuzde yüz uyumlu olmak değildir.
Bunu yanlis anlayan çok. Birbirini tamamlamak, iki ruhun beraber büyümesi için gerekli.

Daha yazarım ama disardayim :)
Demek ki bende yanlış biliyormuşum..:oops:
Yaz canım iyi olur..:KK66:

Ruh esi yuzde yüz uyumlu olmak değildir.
Bunu yanlis anlayan çok. Birbirini tamamlamak, iki ruhun beraber büyümesi için gerekli.

Daha yazarım ama disardayim :)

Ruh eşi ikiye ayrılıyor. karmik ruh eşi de var, kozmik de. karmik ruh eşi sana bir ders vermek, bir şeyi öğretmek, kendinde olan sorunları görmen için gelir, işi bitince hayatından çıkar. kozmik ruh işi de ömür boyu senle kalır, eğer o kişiyse tabi. Benim eski eşim karmik ruh eşimdi bence, çünkü resmen bana yaptıklarından hayatı öğrendim, acıyla büyüdüm. Kozmik ruh eşi kolay değilmiş, arınman gerekiyor, büyük bir süreç. Başarabilenler şanslı kesim.

Ruh eşi ikiye ayrılıyor. karmik ruh eşi de var, kozmik de. karmik ruh eşi sana bir ders vermek, bir şeyi öğretmek, kendinde olan sorunları görmen için gelir, işi bitince hayatından çıkar. kozmik ruh işi de ömür boyu senle kalır, eğer o kişiyse tabi. Benim eski eşim karmik ruh eşimdi bence, çünkü resmen bana yaptıklarından hayatı öğrendim, acıyla büyüdüm. Kozmik ruh eşi kolay değilmiş, arınman gerekiyor, büyük bir süreç. Başarabilenler şanslı kesim.
Ben karmik ya da kozmik diye ayirmiyorum green.

Bana gore soyle. Ruh esleri ayni ailede olabilir , normal arkadasin , is arkadasin olabilir . Bir de onun disinda sevgili olarak ruh esi olabilir. Ruh ikizinden farklidir bu. Birbirini uzun zamandir taniyor gibi hissedip , ona karsi inanilmaz bir yakinlik hissedersin, kotu taraflarini da oldugu gibi kabul edersin. Mukemmel anlasmazsin ama bir orta yolu mutlaka bulursun ve hayat dersin onunla tamamlanir. O da karsilasirsan.

Bana gore soyle. Ruh esleri ayni ailede olabilir , normal arkadasin , is arkadasin olabilir . Bir de onun disinda sevgili olarak ruh esi olabilir. Ruh ikizinden farklidir bu. Birbirini uzun zamandir taniyor gibi hissedip , ona karsi inanilmaz bir yakinlik hissedersin, kotu taraflarini da oldugu gibi kabul edersin. Mukemmel anlasmazsin ama bir orta yolu mutlaka bulursun ve hayat dersin onunla tamamlanir. O da karsilasirsan.
Ben önceki ilişkimde böyle hissettim.
Adama hemen bağlandim ama bence o öyle hissetmedi.

Peki o senin ruh eşin olunca sende onun ruh eşi oluyor musun?

Her baglandigin ruh esin olmuyor . Ruh esin olsaydi ayrilmazdin diyeyim oyle anla.

Olumsuz duygular da insanlari birbirine bagliyor. Cogu kisi de ask ile karistiriyor bu duyguyu.

Tabi ki , o ruh esinse sen de onun ruh esisindir.

+ Soyle de bir sey var. Hayatta belki sevgili olarak ruh esinle karsilasmamak da var.

• Beğen
Reactions: 000

anladım ama o ruh eşi değil, ruh ikizi oluyor. ruh eşi tanımıyla karıştırdınız :) ruh ikizi her yaşta olabilir, arkadaş olabilir eş vs vs ve ruh ikizimiz birden fazla olabilir.

ruh eşi aramızda aşk ilişkisi olan karşı cins.

ruh eşi olunca karşılıklı etkileşim olması gerekiyor. bir tarafın bağlanması ruh eşi ilişkisi olmuyor. Ruh eşi olayı çok basit bir kavram değil bayağ derinlikli. Araştırmanızı tavsiye ederim.

• Beğen
Reactions: 000
anladım ama o ruh eşi değil, ruh ikizi oluyor. ruh eşi tanımıyla karıştırdınız :) ruh ikizi her yaşta olabilir, arkadaş olabilir eş vs vs ve ruh ikizimiz birden fazla olabilir.

ruh eşi aramızda aşk ilişkisi olan karşı cins.
Biliyorum onu . Ruh ikizi tamamen farkli yalniz, o sadece bir tane olabilir.

Tamamen farkli dusunuyoruz .

X