Anket Olmayan RUH ESI

Ruh esi var midir?

• Ankete Katılan
    50
Ayni seyi ben de sana tavsiye edecektim:)

Ben uzun süredir bu konuyu araştırıyorum:) Ruh ikizi tanımınız benim ruh eşi tanımımla aynı, bazı kaynaklarda bu ikisini aynı anlamda kullanıyorlar, ama doğrusu ruh eşidir. Ruh ikizi aşk ilişkisi olması gerekmeyen, iş arkadaşı, kardeş vs vs olabilen, dil din ırk vs birliği olması gerekmeyen ve birden fazla bulunan kişidir.

• Beğen
Reactions: 000
Ben uzun süredir bu konuyu araştırıyorum:) Ruh ikizi tanımınız benim ruh eşi tanımımla aynı, bazı kaynaklarda bu ikisini aynı anlamda kullanıyorlar, ama doğrusu ruh eşidir. Ruh ikizi aşk ilişkisi olması gerekmeyen, iş arkadaşı, kardeş vs vs olabilen, dil din ırk vs birliği olması gerekmeyen ve birden fazla bulunan kişidir.
Cakralardan reikiye sprituel konulari arastiran ben bu konuda tartismayacagim.

Istedigini dusunmekte serbestsin ama bunu konuyu sabote etmeden yap.

Zira yazdiklarinin bana bir yarari yok.

Her baglandigin ruh esin olmuyor . Ruh esin olsaydi ayrilmazdin diyeyim oyle anla.

Olumsuz duygular da insanlari birbirine bagliyor. Cogu kisi de ask ile karistiriyor bu duyguyu.

Tabi ki , o ruh esinse sen de onun ruh esisindir.

+ Soyle de bir sey var. Hayatta belki sevgili olarak ruh esinle karsilasmamak da var.
Karşılaşmamak mı?
Neden ki?

Şu an moralim bozuldu.

Karsilasmamak da bir hayat dersi degil midir :)

Karmik durumlar icin , kuzey ve guney ay dugumlerini arastirabilirsin.
Yok biz karşılaşarak hayat dersi alalım..
Tabi hayırlı ise.
Tuğçe Işınsu diye bir ilişki koçu vardı.O bu ruh eşi kavramını baz alıp konuşuyordu hep tv de.
Şimdi aklıma geldi.
Ruh ikizi aynı cins kişilerde oluyor.
Ruh eşi sizin karşı cinste oluyor demişti.
Ama bilgim bu kadar.

Çok detaylı bilmiyorum.

Tuğçe Işınsu diye bir ilişki koçu var.
O da böyle diyordu.
Ama o birde her dönemde o döneme uygun ruh eşinizde değişebilir diyordu.

Siz değiştikçe ruh eşi de farklı olabilir diyordu.

Yok biz karşılaşarak hayat dersi alalım..
Tabi hayırlı ise.
Tuğçe Işınsu diye bir ilişki koçu vardı.O bu ruh eşi kavramını baz alıp konuşuyordu hep tv de.
Şimdi aklıma geldi.
Ruh ikizi aynı cins kişilerde oluyor.
Ruh eşi sizin karşı cinste oluyor demişti.
Ama bilgim bu kadar.

Çok detaylı bilmiyorum.
Neyse neyi yanlis yapiyor olabiliriz sence:)

• Komik
Reactions: 000
ruh eşi olunca karşılıklı etkileşim olması gerekiyor. bir tarafın bağlanması ruh eşi ilişkisi olmuyor. Ruh eşi olayı çok basit bir kavram değil bayağ derinlikli. Araştırmanızı tavsiye ederim.
Demek ki o benim ruh eşim değilmiş.
Yani ben ona bağlanırken onunda bana bağlanması gerekti.

Şimdi anladım.. :KK66:

Neyse neyi yanlis yapiyor olabiliriz sence:)
Son ilişkimde, yaptığım hatayı sana diyeyim tüm açıklığıyla.
Hemen güvendim.Adama daha ilk buluşmalardan çok şey anlattım.Alçak gönüllü oldum.Ondan daha iyi bir işim olduğu halde hiç kendimi öne sürmedim.Kendimi abartmadım.Açık oldum.Empati yaptım.
Yani taktik maktik yapmadım.
Sonuç???
Hüsran.
Yok şu an ilişki düşünmüyormuş da ben ondan iyilerine layıkmışım da aile sorunları varmış da mış mış mış..
Klasik bahaneler..
Sanırım iyi birini buldum diye havaya girdim.
Bu yaptıklarımı yapma canım..

Son ilişkimde bunlar oldu..

Son ilişkimde, yaptığım hatayı sana diyeyim tüm açıklığıyla.
Hemen güvendim.Adama daha ilk buluşmalardan çok şey anlattım.Alçak gönüllü oldum.Ondan daha iyi bir işim olduğu halde hiç kendimi öne sürmedim.Kendimi abartmadım.Açık oldum.Empati yaptım.
Yani taktik maktik yapmadım.
Sonuç???
Hüsran.
Yok şu an ilişki düşünmüyormuş da ben ondan iyilerine layıkmışım da aile sorunları varmış da mış mış mış..
Klasik bahaneler..
Sanırım iyi birini buldum diye havaya girdim.
Bu yaptıklarımı yapma canım..

Son ilişkimde bunlar oldu..
Ciko dyebilir miyim mi sana. Sen de bana lucky de :)

Ya ama ciko bu yaptiklarin kotu seyler degil. Karsindaki okuz olunca anlamamis olabilir. Olmamasi daha hayirli aslinda.

Bazilari kac kovala kac kovala taktigi uyguluyor . Ben de oyle degilim.

Netimdir ama iyi niyetimin suistimal edilmesine de izin vermem.

Ben sadece dogru kisiyle karsilasmadigimi dusunuyorum yoksa yaptiklarimda bir yanlis yok.

Sadece aklima gelen, yanlis kisilere sans veriyor olmam.

Yaa konuyla alakasız olacak ama nasıl güzel zayıflamışsın sen maşallah canım 😍
Ruh eşi var mı bilmiyorum varsa da benden geçti sen bulursun canım 😍
Günaydın Anka.:KK68:

kk ile zayıfladım. 75. 3 den bugünlere. Öyle katı da diyet yapmadım. Su iki haftada 1 kilo çikolata yedim.

Arada dengeliyorum. Senin nasıl gidiyor.

Bulayim ya ruh eşimi bulunca birakicam söz :) sadece merak ediyorum

kk ile zayıfladım. 75. 3 den bugünlere. Öyle katı da diyet yapmadım. Su iki haftada 1 kilo çikolata yedim.

Merhaba 60'Tan sonrasını nasil düştünüz?

Merhaba,

Patates ve latteyle. Kati bir diyetim yoktu. Ekmek cok tuketmem zaten sevmem de. Oyle belirli bir formulu yok ama arada limonlu su ve detox . KK de yeterince aktif olursaniz veremeyeceginiz kilo yok bence.
Evet zayıflama gruplarından birisine katılmak istiyorum. Umarım 50lili kilolalari gorururm

Harikasın canım maşallah sana😍
Ben doğumdan sonra çok kio aldım senin başladığın yerdeyim. Veririm inşllah :))
Bulunca niye bırakıyorsun yahu.

X