Ölmeden Önce Yenmemesi Ve Denenmemesi Gereken 19 Gıda

Bir de manyak japonlar ve çinlilerde live suchi denen bir olay var........deniz mahsullerini canlı canlı kıvır kıvır yemeye bayılıyor adamlar........

zaten en çok çekik gözlülerden korkcaksın yemedikleri yok:KK53::KK53:

böyle şeyler yenirse o garip garip hastalıklar çıkıyor işte :KK31:

Şu 19 gıdayı topla su sanat eserindeki maydanozun sapı eder mii :KK51:
Gece gece allahım sana geliyorum :KK56:

$bg.jpg

Ben kokusuna bile tahammül edemiyorum.........gerçi sakatat çok yararlıymış

Bilmez miyim... Annem ben kucukken evde iskembe pisirirdi bir de.. Sokaga kacar, butun ev iyice havalanmadan donmez, dondugumde de odama kapanirdim... Ewwww....:KK37:

belki onlarda bizim kokoreçimiz için aynı şeyi düşünür:KK1::KK1:

ellerinle yapcaksan yerim Mune sorun yok yerim, ellerine sağlık şimdiden:KK1::KK1:

amacım tamamen kk nın kilo kontrolunu sağlamak valla amme hizmeti yapıyorum burda
:KK1::KK1:

Gözlerimi bağlar el yordamıyla yaparım, artık ne kadar olursa:KK4:

Gece gece milliyetçi damarım kabardı.:KK14: Bu şapşikler bir de bize pis,barbar,cahil diyordu demi...:KK22:

en azından temizliyorlar bagırsakları ya :KK30:
bunlarınki yanında kebap kalır:KK53:

Yahu hamam böceği falan yiyorlar pohlu mohlu sanki temizliyolarmı bizim kokoreçi pohuyla yer onlar hahahaha :KK53: sonra bizim yemekler çok güzelmiş bunları yerseniz beğenirsiniz tabi :KK60:

:KK47:Aaa, aklıma ne geldi. Japonya'da mı Çin'de mi bilemiycem cenin halinde bebek yiyorlarmış, yıllar önce sunusunu izlemiştim. Kavanoza falan koymuşlar, çokta pahalıymış..

Son düzenleme:
tamam ya, kokoreç bunlara vız gelir tırız gider kabul ediyorum:KK1::KK1:

Yahu hamam böceği falan yiyorlar pohlu mohlu sanki temizliyolarmı bizim kokoreçi pohuyla yer onlar hahahaha :KK53: sonra bizim yemekler çok güzelmiş bunları yerseniz beğenirsiniz tabi :KK60:

bir ara Türkiyede de satılıyordu ya:KK25:
kabugunu koparıp kızartıyorlar mıydı neydi haberde göstermişlerdi

of yazarken bile fena oldum:KK30::KK30:

İşte mezopotamya ve anadolu toprakları o kadar verimli ve yaşanılası topraklar ki........böyle çer çöp bizde mide bulantısı yaratıyor..........kim bòceği yemeyi aklına getirir bunun sadece kültürle ilgili olduğunu sanmıyorum .....bu adamlar bunları bir zaman yemek zorunda kalmışlar ve alışkanlık yapmış bence

X