Ölmeden Önce Yenmemesi Ve Denenmemesi Gereken 19 Gıda

İşte mezopotamya ve anadolu toprakları o kadar verimli ve yaşanılası topraklar ki........böyle çer çöp bizde mide bulantısı yaratıyor..........kim bòceği yemeyi aklına getirir bunun sadece kültürle ilgili olduğunu sanmıyorum .....bu adamlar bunları bir zaman yemek zorunda kalmışlar ve alışkanlık yapmış bence

Geçen kan kokusunu izledim yeni çekilmiş versiyonunu oda o tarz bişeydi yılda birkez gelenek haline getirmişlerdi insan eti yiyolardı :KK25:

Simdi kizlarr... Orada bizim en kolaylikla malzemelerini temin edip uygulayabilecegimiz no 2. Oldukten sonra onu denemeye karar verdim.:KK53: Obur tarafta bakir bir erkek melekle bu isi halledebilirim diye dusunuyorum. Hem sevabi varmis bak...

demekki böylesi daha makbul:KK1:

tadı kokusu nasıldı, :26:

bilerek mi içtin, kazaylamı
:KK1:

Kihkih hediye gelmisti babama :))) simdi bu kahve cekirdeklerini hayvan sindirince mide ozsuyu kahvenin tadini guzrllestiriyomus. Sonra diskidan toplayip dezenfekte edip ogutup satiyolarmis. Ama tadi farkli degildi yani. Anlayamadim.

Benim esas merak ettigim bu kahveyi ilk kim denrmis boyle icmeyi :KK53:

Kihkih hediye gelmisti babama :))) simdi bu kahve cekirdeklerini hayvan sindirince mide ozsuyu kahvenin tadini guzrllestiriyomus. Sonra diskidan toplayip dezenfekte edip ogutup satiyolarmis. Ama tadi farkli degildi yani. Anlayamadim.

Benim esas merak ettigim bu kahveyi ilk kim denrmis boyle icmeyi :KK53:

yawww yemişim mide öz suyunu dicem de olmıcak:KK1::KK1:

valla hangi manyak icat etmiş dimi, kimin aklına gelir:KK1::KK1:

X