Ölü doğum hikayem :(

Ölen bebeğinize duygularınızı nasıl anlatırdınız

• Ankete Katılan
    55
  • This poll will close: .
gunaydin kizceler doguranlarin gozun aydin doguramaynlarada tez vakitte dogursun insallahh
bizim gobegimiz düştü teyzeler :) o gobekten korkuya bezini hic duzgun takamadim her yere esedik:)) cok sukur düştü.rabbim herkese o gunleri gistermeyi nasip etsin.
okuyrm yazdiklarnzi hep doğum haberi okurum insallah hayirlsiyla

Kıyamam canım benim içim titredi
Tabi ki sevinmelisin o cennette bir melek, karnındaki de dünyada bir melek iki ayrı meleğin olacak
Çok sevindim adına minik meleğini sağlıkla hayırla al kucağına inşallah

Insallah rabbim o gunleri bize de nasip eder ..
Saglikla buyutun evladinizi bol bol opun koklayin sevin onu...onun bir tek teline hasret oyle anneler var ki onlardan biri de benim insallah yavrumun kardesini buyutebilirim rabbim nasip eder de kucagima alabilirim...
Hasretim cennet kusuma

Sagol kardesim insallah rabbim nasip eder de kardesini kucagima alabilirim insallah...allah isteyen hasret ceken her kadina annelik hediye etsin bebekleri kucaginda olsun tum annelerin insallah.

Cok sagolun allah bin kez razi olsun isti
Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. Sabrınızın şükrünüzün mükafatıyla bir ömür mutlu huzurlu olun inşallah.
Amin insallah kardesim guzel dualariniz icin cok tesekkur ederim insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin mahzun birakmasin insallah hepimizi ...

Cok tesekkur ederim ne kadar mutlu oldum beni dusunmenize hatirlamaniza ... sagolun varolun... daha dr gitmedim yarin gidecegim insallah her sey yolundadir...
Cok sagolun eski bir dostla aradan yillar gecmiste yolda karsilasmiscasina sevinip duygulandim allah gonlunuze gore versin kardesim.

ya cok ozur dilerim ben buraya yazmak istememistm aralik annelerne yazmak istedim
6 gunlugz uykusuzlktan buraya yazmisim hatta aralik annelerne yazdigmi dusundm kendi yazdgmi bulamadm.cok ozur dilerm allah beni kahretsin ya vallah silebilsem keske yorumumu.yemin ederim bilerk yazmadim.
allahim tez vakitte unuttursn acini insalalh saglikli bi evkat nasip etsin.merhem olsun butun acilarina insallah.tekrar ozur dilerm

Mune . abla ya benm bu yorumumu burdan silebilr misin yanlislik oldu buraya degildi bu yazın uykusuzlktan yanlis yazmisim.cokta aci bi yanlis oldu cok uzuluyrm silebilir miyiz lutfen

Bende senin için çok sevindim inan Allah nasip etsin inşallah bu defa Allah büyük her sıkıntının bir ferah kapısı vardır inşallah Allah razı olsun Rabbim yüzünü güldürsün canım bize haber ver nolur dua edicem sana

Lutfen uzulmeyin ben asla kirilmadim hatta sevindim bile ne guzel evladinizi kucaginiza almissiniz hemde alti gunlukmus uzun omurlu saglikli olsun. Ozur dilemenizi gerektirecek bisey yok ki her iste hayir vardir buraya yazmaniz dabir hayirdir...
Rabbim acisini gostermesin evladinizin bize de saglikli evlatlar nasip etsin insallah.

Allah razi olsun insallah bu sefer sorunsuz alabilirim kucagima bugun dr gidecegim haber ederim.
Cok dusuncelisiniz sizin gibi insanlar azaldi cok tesekkurler tekrar rabbim gonlunr gore versin her seyi insallah.

amin canim insallah.vallah o kadr uzuldm ki benimde cok kayiplarm oldu şükür rabbim nasip etti bu sefer kucagima almayi.rabbim bi daha yasatmasn insallah tez vakitte kucagini doldursn yuzunuzu guldursun insallah

amin canim insallah.vallah o kadr uzuldm ki benimde cok kayiplarm oldu şükür rabbim nasip etti bu sefer kucagima almayi.rabbim bi daha yasatmasn insallah tez vakitte kucagini doldursn yuzunuzu guldursun insallah
Tesekkur ederim allah razi olsun gule gule buyutun evladinizi saglikla sihhatle ....

Allah razi olsun insallah bu sefer sorunsuz alabilirim kucagima bugun dr gidecegim haber ederim.
Cok dusuncelisiniz sizin gibi insanlar azaldi cok tesekkurler tekrar rabbim gonlunr gore versin her seyi insallah.
Bizede dua et inşallah benimde bir kaybım var kürtaj olmak zorunda kaldım 2 yıl geçti olması birdaha

Bizede dua et inşallah benimde bir kaybım var kürtaj olmak zorunda kaldım 2 yıl geçti olması birdaha
Cok uzuldum inan 43 yasindayim birer yil arayla annelik heyecani yasayacagim insallah yani ben bu yasta hamileysem sizler neden kalamayasiniz ki oyle cok sorunlarim var ki mesela kilo ne yesem de yemesemde kilo oluyor hemen oyle bir sorununuz varsa yuruyun bol bol ve sogan suyu kuru gercekten etkiliymis ben kůr yaptim hamile kaldim bir de bol bol avakado yedim belki de tek carem gonulden ettigim dualardi rabbime...
Bir kulun diger kula duasinin tuttuguna cok inaniyorum elbette size de dualar ederim rabbim gonlunuze gore versin ...
Su bir gercekki bebege odaklaninca olmuyor ben kilo verme isine cok takmistim simdi olmasin diyordum hep oldu... siz de kafanizi baska bir yone verin o zaman stres de olmayinca daha basit oluyor bu isler sanirim...
Dualarim sizin icin rabbim gonlunun muradini bekletmeden tez vakitte versin insallah kardesim...

Aynen canım inşallah bende kilo vermeye başladım daha vermem gereken kilo var baya bi inşallah bize de nasip okur peki bebek nasıl gittinmi doktora

İçim parçalandı ya
Rabbim inşaallah bu kez sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsinnnnnnn. Amin.
Nefes almak ta zorlanıyorum suan.
Eşim yanımda olsa kızar bana bu yazıyı okudum , diye...
Benimde doğuma var daha.
O kadar çok korkuyorum ki.
Hareket etmediği anlarda ağlayarak dualarla durtukluyorum.
Rabbim meleklerimizi korusun.

Akliniza kotu seyler getirmeyin ama koru korune de dr guvenmeyin tedbiri elden birakmayin bebeginizin hareketlerini cok takip edin kardesim benim tek hatam doktora koru korune guvenmekti... rabbim evladinizi size bagislasin insallah ; aslinda bu yazilanlar anneler icin birer tecrube oyle dusunun sizde ...hayirli dogumlariniz olsun insallah.

Aynen canım inşallah bende kilo vermeye başladım daha vermem gereken kilo var baya bi inşallah bize de nasip okur peki bebek nasıl gittinmi doktora
Bugun gittim doktora daha bir fasulye az biraz gordu doktor ama hic bir sey diyemedi on gun sonra tekrar gel dedi yasimdan dolayi bir suru problemden bahsetti seker tansiyon sakat bebek vsvs nasil baktiysak esimle doktora anliyorum ne olursa olsun siz bu bebegi istiyorsunuz dedi artik...
Ben rabbime guveniyorum rabbim benim ayaklarimi aldi kanatlarimi gonderdi abisine de allah ne verirse kabul demistik yanina aldi rabbim evladimizi buna da rabbim ne verirse kabulumuz yine... mevlam neylerse guzel eyler kirkalti yasinda doguranlar gordum sag salim saglikli insallah benim de evladim sag salim saglikli dogabilsin...
Kilo probleminiz varsa yumurtlamayi etkiliyor olabilir hic doktora gittiniz mi veya ne kadar zamandir bebek istiyor ve bekliyorsunuz...
Nacizane tavsiyem bol bol yuruyun cok hizli bir sekilde veya dans edin cok hareketli muzikler esliginde hem kilo verdiriyor hem de rahatlatiyor insani... ben yememe ragmen bu sayede 10 kg verdim ki benim icin cok iyi basariydi...
Inanin sporun ozellikle kardiyonun uremeye cok etkisi var vucudunuz calisiyor her seyiniz hizlaniyor hormonlariniz bile...
Dediklerime ilave olarak bol bol sabir ve teslimiyet dua ve allaha icten yakarislar ... duami hic eksik etmem dilimden kunfe yekunu hic dusurmem gonlumden hele hasretim canim yavrumu kaybettikten sonra hep dualarla surelerle ayakta durdum bu gunlere geldim kardesim...
Gonulden rabbimden ve onun muhammedinden (s,a,v) dilerim ki insallah yuzunuz gulsun tez vakitte buradan hayirli haberlerinizi alalim sizin de...

.

Aminnnn canım inşallah Allah çok büyük her sıkıntının arkasında bir ferah kapısı vardır inşallah bende hep dua ederim Allah'ım hayırlı sağlıklı evlat sadece bana değil isteyen arzulayan göz yaşı döken herkese diye inşallah bende inanıyorum sağlıklı bir şekilde doğacak inşallah bebegin Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…